صفحه 131 از 145 نخستنخست ... 3181121122123124125126127128129130131132133134135136137138139140141 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,301 تا 1,310 , از مجموع 1443

موضوع: خرید ماشین

ApplyAbroad Guardian
    imanprs آواتار ها

پیش فرض پاسخ : خرید ماشین

نقل قول نوشته اصلی توسط Cotton_Fields نمایش پست ها
    دوستان، من برای کارم در آینده نزدیک مجبورم به شهری برم که سه ساعتی با ما فاصله داره.

فکر می‌کنم ترجیحم این باشه که یه ماشین نو بگیرم و سالها ازش استفاده کنم. الان یه پس اندازی دارم و می‌تونم نقد خرید کنم.
    به نظرتون با پولم یه نیسان ورسای دنده‌ای بگیرم که احتمالا ارزون ترین ماشین نوئه؟ یا برم به سمت فایننس کردن و یه چیزی تو مایه‌های هوندا فیت بگیرم که گرون‌تره ولی شاید فروشش در آینده بهتر باشه؟

ممنون از همفکری.
    خرید یه ماشین نسبتاً نو و کم کارکرد خیلی منطقی‌تر از خرید ارزون‌ترین ماشین نو به نظر می‌رسه.
    خرید نقدی هم، در صورت مناسب بودن وضعیت کردیت، خیلی مزیت نداره به فایننس، گرچه ترجیح شخصی من حداقل کردن میزان و مدت فایننس و در نتیجه سود پرداختیه، ولی صفر کردنش هم لزومی نداره. می‌تونه خرید گزینه‌های خیلی بهتری رو ممکن کنه.
    فرآیند گرفتن وقت سفارت آمریکا (۲۰۱۶)

از این که با احترام گذاشتن به خودتون و دیگران،
    سؤالات پاسخ‌ داده شده و قابل طرح در انجمن رو به طور شخصی نمی‌پرسید ممنونم.

دوست من،

اکیدا توصیه می کنم که وام بگیرید و ماشین نو بگیرید. تقریبا تمام کمپانی های اتومبیل سازی وام بدون بهره می دهند (البته باید کردیت خوب باشه). من خودم بعد از 3 سال ماشین نو خریدم. چون قبلا وام نداشتم، بهره ی 0.5% 5 ساله 16000 دلار فایننس کردم . بعد از 5 سال 800 دلار بهره می گیرند (یعنی روزی 50 سنت!).

چند تا فایده داره: اولا یهو تمام پول نقد رو خرج نمی کنید. 2- برای وام های بعدی و یا وام منزل خیلی خیلی کمک می کنه داشتن و پرداخت وام. 3- میشه ماشین بهتری برداشت (در مقایسه با خرید نقدی با توجه به بودجه ای که شما در نظر دارید).

نقل قول نوشته اصلی توسط Cotton_Fields نمایش پست ها
    دوستان، من برای کارم در آینده نزدیک مجبورم به شهری برم که سه ساعتی با ما فاصله داره.

فکر می‌کنم ترجیحم این باشه که یه ماشین نو بگیرم و سالها ازش استفاده کنم. الان یه پس اندازی دارم و می‌تونم نقد خرید کنم.
    به نظرتون با پولم یه نیسان ورسای دنده‌ای بگیرم که احتمالا ارزون ترین ماشین نوئه؟ یا برم به سمت فایننس کردن و یه چیزی تو مایه‌های هوندا فیت بگیرم که گرون‌تره ولی شاید فروشش در آینده بهتر باشه؟

ممنون از همفکری.

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdadee88 نمایش پست ها
    دوست من،

اکیدا توصیه می کنم که وام بگیرید و ماشین نو بگیرید. تقریبا تمام کمپانی های اتومبیل سازی وام بدون بهره می دهند (البته باید کردیت خوب باشه). من خودم بعد از 3 سال ماشین نو خریدم. چون قبلا وام نداشتم، بهره ی 0.5% 5 ساله 16000 دلار فایننس کردم . بعد از 5 سال 800 دلار بهره می گیرند (یعنی روزی 50 سنت!).

چند تا فایده داره: اولا یهو تمام پول نقد رو خرج نمی کنید. 2- برای وام های بعدی و یا وام منزل خیلی خیلی کمک می کنه داشتن و پرداخت وام. 3- میشه ماشین بهتری برداشت (در مقایسه با خرید نقدی با توجه به بودجه ای که شما در نظر دارید).
    میشه در صورت تمایل بفرمائید چه خودرویی گرفتید ؟

من از Volkswagen ماشین خریدم. عالی هستش (شبیه بقیه ی چیزای آلمان). در ضمن، بعد از قضیه ی Disel Gate که موجب از دست رفتن تمام بازار VW در آمریکای شمالی شد، به شدت می تونید باهاشون چونه بزنید و قیمت عالی بگیرید و خودِ کمپانی هم واسه ی به دست آوردن مشتری ها خیلی کنار میاد باهاشون. من روی ماشین 26000 تایی 6500 دلار تخفیف گرفتم (1000 دلار واسه ی دانشجو بودن + 3000 دلار آفِ خود کمپانی، 500 دلار معرفی از طریق دوستم، 2000 تا هم خودم چونه زدم) . دوستم هم خریده ازشون جدیدا ، روی (SUV (ATLAS که قیمتش 42000 تا بودش حدود 8000 دلار تخفیف بهش دادند با وام 5 ساله بدون بهره.

نقل قول نوشته اصلی توسط pouyant نمایش پست ها
    میشه در صورت تمایل بفرمائید چه خودرویی گرفتید ؟

درستش "dieselgate" هستش.

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdadee88 نمایش پست ها
    من از Volkswagen ماشین خریدم. عالی هستش (شبیه بقیه ی چیزای آلمان). در ضمن، بعد از قضیه ی Disel Gate که موجب از دست رفتن تمام بازار VW در آمریکای شمالی شد، به شدت می تونید باهاشون چونه بزنید و قیمت عالی بگیرید و خودِ کمپانی هم واسه ی به دست آوردن مشتری ها خیلی کنار میاد باهاشون. من روی ماشین 26000 تایی 6500 دلار تخفیف گرفتم (1000 دلار واسه ی دانشجو بودن + 3000 دلار آفِ خود کمپانی، 500 دلار معرفی از طریق دوستم، 2000 تا هم خودم چونه زدم) . دوستم هم خریده ازشون جدیدا ، روی (SUV (ATLAS که قیمتش 42000 تا بودش حدود 8000 دلار تخفیف بهش دادند با وام 5 ساله بدون بهره.

Junior Member

سلام.
    نظرتون در مورد لکسوس is250 مدل 2006 با مایلج بالا (نزدیک 200 هزار) و قیمت شش هزار دلار چیه؟
    کلی سرویس بتازگی روش انجام شده از جمله ترمزا و تایر ها و همه چی بنظر خوب و تمیز میومد و راید خیلی خوبی داشت ولی مایلجش بالاست. اما در عوض قیمتش هم مناسبه.
    ممنون میشم نظراتتون رو بدونم.

ApplyAbroad Senior Veteran
    Apdentist آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Sanctuary نمایش پست ها
    سلام.
    نظرتون در مورد لکسوس is250 مدل 2006 با مایلج بالا (نزدیک 200 هزار) و قیمت شش هزار دلار چیه؟
    کلی سرویس بتازگی روش انجام شده از جمله ترمزا و تایر ها و همه چی بنظر خوب و تمیز میومد و راید خیلی خوبی داشت ولی مایلجش بالاست. اما در عوض قیمتش هم مناسبه.
    ممنون میشم نظراتتون رو بدونم.
    مایلیجش خیلی بالاست. یه چیزی حدود 120 تا بگیر.https://www.vroom.com/inventory/lexu...CK262762007597

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MS Mechanical Engineering - Sharif

دوستان برای دانشجویی که تازه وارد آمریکا شده امکان خرید خودروی کارکرده اقساطی هست؟
    دوم اینکه خرید ماشین آلمانی مثل مرسدس بنز کم کار (حدود ۲۰-۲۵ هزار دلار) از لحاظ خرج و هزینه نگه داری (بیمه و ...)‌ چطوره؟
    ویرایش توسط Exidge : February 10th, 2018 در ساعت 04:43 PM
    سروش هستم

ApplyAbroad Senior Veteran
    Apdentist آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Exidge نمایش پست ها
    دوستان برای دانشجویی که تازه وارد آمریکا شده امکان خرید خودروی کارکرده اقساطی هست؟
    دوم اینکه خرید ماشین آلمانی مثل مرسدس بنز کم کار (حدود ۲۰-۲۵ هزار دلار) از لحاظ خرج و هزینه نگه داری (بیمه و ...)‌ چطوره؟
    شما اگر درامدر داشته باشید و بتونید فیش حقوقیتون رو نشون بدید بله میتونید اقساط خرید کنید.
    بنز هم هیچیش معلوم نیست. با این که عاشق بنز s کلاسم اما خیلی معلوم نیست آیندش.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MS Mechanical Engineering - Sharif

من فول فاند دانشگاه هستم.
    کلا در مورد هزینه نگهداری است سوالم اگر کسی بتونه راهنمایی کنه ممنون میشم. CT
    سروش هستم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)