صفحه 136 از 145 نخستنخست ... 3686126127128129130131132133134135136137138139140141142143144145 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,351 تا 1,360 , از مجموع 1443

موضوع: خرید ماشین

پیش فرض پاسخ : خرید ماشین

نقل قول نوشته اصلی توسط Alan_90 نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیز بابت اطلاعات مفیدت.
    راستش یکی از دلایلی که باعث میشه تمایل زیادی به خرید ماشین نو نداشته باشم، قیمت بالای بیمه ی اون هست. دو تا از دوستام ماشین نو (هوندا اکورد) گرفتن و 6 ماه اول بیش از 2000 دلار فقط بابت بیمه پرداخت کردن که به نظرم مبلغ خیلی زیادی هست.
    اگر ماشین نو رو نقد بخرید ( به جای لیز یا فاینانس) مجبور نیستید ماشین رو بیمه بدنه بکنید یعنی فقط همون بیمه شخص ثالث اجباری هست و این تاحدودی از هزینه بیمه تون کم میکنه.
    و به همین ترتیب حتی اگر ماشین دست دوم رو قسطی بخرید فروشنده شما رو مجبور میکنه که بیمه کامل بخرید که البته بیمه کامل ماشین دست دوم مسلما ارزونتر هست نسبت به نو.

اگر نگران قیمت بیمه هستید میتونید قبل از خرید ماشین آنلاین یا تلفنی از چندتا مختلف قیمت بگیرید و ببینید در حالتهای مختلف چه قیمتی به شما پیشنهاد میدن.
    اگر ماشین دست دوم میخرید که کارکردش زیاد نیست حتما از شرایط گارانتی باقی مانده شرکت سازنده مطمین بشید چون در هزینه تعمیرات آینده اتوموبیل تاثیر داره.

Junior Member a1b2 آواتار ها

ممنون دوست عزیز بابت اطلاعات مفیدت.
    راستش یکی از دلایلی که باعث میشه تمایل زیادی به خرید ماشین نو نداشته باشم، قیمت بالای بیمه ی اون هست. دو تا از دوستام ماشین نو (هوندا اکورد) گرفتن و 6 ماه اول بیش از 2000 دلار فقط بابت بیمه پرداخت کردن که به نظرم مبلغ خیلی زیادی هست.
    اگه میخوای ماشین صفر بخری بهتر بیمه کامل هم واسش بگیری. اگه خدا نکرده با ماشین صفر تصادف کنی و مقصر شناخته بشی در صورت نداشتن بیمه کامل کلی ضرر میکنی. یک ماشین صفر با یک تصادف کوچیک کلی از قیمتش میافته.

Member
    رشته و دانشگاه
    Uni of Guilan

قابل توجه دوستانی که میگن ماشین Lease نمیشه کرد

بنده بدون گواهینامه اینجا بعد یکسال، صفر ماه سابقه بیمه ماشین(ربطی نداره البته لول)، بدون کوساینر و آشنا با اسکور 688 کورولا 2018 Lease کردم. 2500 تا دان پیمنت و ماهی 170 دلار. همه چیز به نگوشیشن شما بستگی داره.
    تعادل برای گوجه است، تو این مسیر باید فریک باشی!
    <دوستان دانشگاه گیلانی: اگر در روند پست مدارک از دانشگاه مشکل دارید بهم پیغام بدین
    >

سلام دوستان. کسی اکانت کارفکس داره که بتونه برام یک ماشین رو چک کنه؟‌ممنون میشم.

نقل قول نوشته اصلی توسط salehvahedee نمایش پست ها
    سلام دوستان. کسی اکانت کارفکس داره که بتونه برام یک ماشین رو چک کنه؟‌ممنون میشم.
    اگر کسی رو پیدا نکردید میتونید خودتون بخرید و بعد درخواست رفاند کنید،البته فقط یکبار میتونید اینکار رو بکنید.

ApplyAbroad Senior Veteran
    Apdentist آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    اگر کسی رو پیدا نکردید میتونید خودتون بخرید و بعد درخواست رفاند کنید،البته فقط یکبار میتونید اینکار رو بکنید.
    این کار درستی نیست دوست من.
    درسته گرونه اما خب آلترناتیوهای خوبی مثل https://www.vehiclehistory.com/ که رایگان هم هستند وجود داره.

ApplyAbroad Veteran
    Alan_90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Washington university in St. Louis/Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط pegah84ir نمایش پست ها
    بیمه لیز با فایننس تفاوتی نداره. من تویوتای صفر فایننس کردم بیمه ماهی 80 میدم . تازه زمانی که فایننس کردم گواهینامه نداشتم ولی بیمه همین حدود بود.
    دوست عزیز میشه لطف کنید بگید چطور تونستین بدون گواهینامه، بیمه با این هزینه ی پایین بگیرید؟ از چه شرکتی؟
    چون ماشین فایننس کردین، طبیعتا باید بیمه ی بدنه ی ماشین هم بپردازید، که این یعنی بیمه ی شما liability+comprehensive+collision رو باید در بر بگیره. من ارزونترین بیمه ای که تونستم پیدا کنم که هر سه پلن بالا رو داشته باشه (برای کسی که تازه گواهی نامه گرفته) حدود 250 دلار در ماه بود!
    پیشاپیش عذر می خوام که نمی تونم در پیغام خصوصی، به سوالاتی که قابلیت مطرح شدن در فروم رو دارند، پاسخ دهم.

Apdentist آواتار ها

دوست عزیز میشه لطف کنید بگید چطور تونستین بدون گواهینامه، بیمه با این هزینه ی پایین بگیرید؟ از چه شرکتی؟
    چون ماشین فایننس کردین، طبیعتا باید بیمه ی بدنه ی ماشین هم بپردازید، که این یعنی بیمه ی شما liability+comprehensive+collision رو باید در بر بگیره. من ارزونترین بیمه ای که تونستم پیدا کنم که هر سه پلن بالا رو داشته باشه (برای کسی که تازه گواهی نامه گرفته) حدود 250 دلار در ماه بود!
    خیلی بسته به ایالت و نوع ماشین داره.
    Geico و Erie رو چک کن

ApplyAbroad Veteran
    Alan_90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Washington university in St. Louis/Biomedical Engineering

دوستان نظرتون راجع به این ماشین چیه؟

2012 Lexus ES 350 FWD
    59k miles
    Clean title
    No accidents reported
    Two owners
    price: 15800

سپاس
    پیشاپیش عذر می خوام که نمی تونم در پیغام خصوصی، به سوالاتی که قابلیت مطرح شدن در فروم رو دارند، پاسخ دهم.

Apdentist آواتار ها

دوستان نظرتون راجع به این ماشین چیه؟

2012 Lexus ES 350 FWD
    59k miles
    Clean title
    No accidents reported
    Two owners
    price: 15800

سپاس
    خیلی خوبه. اگر AWD گیر بیاری بهتر هم میشه. قیمتش همین حدود هست. حتما کارفکس رو چک کن و midas ببرش چک اپ رایگان بکنه.
    از دیلر اگر میگیری حتما لیست کارهایی که روش شده رو بگیر.
    من جات بود RX350 میگرفتم درکل چون امنیتش رو بیشتر میپسندم. قیمتش هم همین حدود هست..
    اگز ایالتهای شمالی هستی heated seat رو بگیر.
    توی لکسوس دست دوم فول آپشن ماشین با بی آپشن زیاد فرقی نمیکنه. پس سعی کن تا جایی که میتونی آپشن دار بگیری. کلا ماشین مثل لکسوس گیر نمیاری. من بنز و کادیلاک و همه رو داشتم. لکسوس اونمRX چیز دیگری هست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)