صفحه 138 از 145 نخستنخست ... 3888128129130131132133134135136137138139140141142143144145 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,371 تا 1,380 , از مجموع 1443

موضوع: خرید ماشین

Member
    رشته و دانشگاه
    BIOMEDICAL ENGINEERING

پیش فرض پاسخ : خرید ماشین

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran4iut نمایش پست ها
    سلام.
    تویوتا کمری مدل 2007 تا 2009 با مایلیج حدود 160 هزار اشتباه هست خریدش؟ کرولا چطور؟
    ممنون
    دسامزد مکانیک خیلی بالاست. توصیه میکنم اگر دست به آچار نیستی از خرید ماشین های مایلج صرف نظر کنید. سعی کنید ماشینی بگیرید که یه صاحب بیشتر نداشته باشه و کارفکس رو هم ببینید که چه سرویس هایی روی ماشین انجام شده. من یه ماکسیما با 230000 مایل خریدم ولی تک صاحبش ماشین رو مرتب سرویس کرده بود در نتیجه هیچ مشکل عمده ای نداشت.
    Nothing is impossible

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran4iut نمایش پست ها
    سلام.
    تویوتا کمری مدل 2007 تا 2009 با مایلیج حدود 160 هزار اشتباه هست خریدش؟ کرولا چطور؟
    ممنون
    کمری 2007 بدترین کمری تو این بیست سال اخیر هست و 2006 خیلی بهتره ، اشتباه نکنید که اگر تویوتا هست یا کمری ، ماشین خوبیه ، بعضی از سال ها مثل کمری 2007 خیلی خیلی بد در اومده ، توصیه می کنم تحقیق کنید ، بیشترین مشکلی هم که داره excessive oil consumption هست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hosein2 نمایش پست ها
    کمری 2007 بدترین کمری تو این بیست سال اخیر هست و 2006 خیلی بهتره ، اشتباه نکنید که اگر تویوتا هست یا کمری ، ماشین خوبیه ، بعضی از سال ها مثل کمری 2007 خیلی خیلی بد در اومده ، توصیه می کنم تحقیق کنید ، بیشترین مشکلی هم که داره excessive oil consumption هست
    منظورت فقط تولید سال ۲۰۰۷ هست یا کلا اون نسل (۲۰۰۷) کمری بده نسبت به نسل قبلیش؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Foxes نمایش پست ها
    منظورت فقط تولید سال ۲۰۰۷ هست یا کلا اون نسل (۲۰۰۷) کمری بده نسبت به نسل قبلیش؟
    نیاز به تحقیق داره ولی به نظر من این نسل 2007-2011 هست ٬ بدترین نسل بوده که 2007 بدترین و بعد از آن 2009 بدترین در بیست سال اخیر بوده

ApplyAbroad Senior Veteran
    Apdentist آواتار ها

کمری ماشین خوبیه. اما دیگه برای ماشین 230000 تا راه رفته بیش از 1500 دلار ضرره.

سلام دوستان
    من تازه وارد آمریکا شدم و احتمالا تا 1 ماهه آینده بخوام به ماشین بخرم، حالا سوالی که برام پیش اومده راجب بیمه ماشین هست، من اگه بخوام یه ماشین ارزون در حد 1500 تا بخرم، فقط بیمه شخص ثالث باید بکنم دیگه؟ بعد این هزینه بیمش چجوریه؟
    ممنون

ApplyAbroad Veteran
    Alan_90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Washington university in St. Louis/Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط farshid992006 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من تازه وارد آمریکا شدم و احتمالا تا 1 ماهه آینده بخوام به ماشین بخرم، حالا سوالی که برام پیش اومده راجب بیمه ماشین هست، من اگه بخوام یه ماشین ارزون در حد 1500 تا بخرم، فقط بیمه شخص ثالث باید بکنم دیگه؟ بعد این هزینه بیمش چجوریه؟
    ممنون
    بله بیمه شخص ثالث (liability) ضروری هست ولی بیمه ی بدنه (collision) و خسارات (comprehensive) الزاماً نه. دقت کنید که دو تا بیمه ی آخر فقط در صورتی اجباری می شن که بخواید ماشین رو لیز یا فایننس کنین. چون در این صورت تا قسطاتون تموم نشه ماشین به اسم فروشنده هست و فروشنده این حق رو داره که ازتون بخواد ماشین رو بیمه کامل کنید.
    برای اینکه ایده ای در مورد هزینه بیمه پیدا کنید به سایت شرکت ها بیمه مثل progressive و GEICO مراجعه کنید و ازشون کووت (Quote) بگیرید.
    پیشاپیش عذر می خوام که نمی تونم در پیغام خصوصی، به سوالاتی که قابلیت مطرح شدن در فروم رو دارند، پاسخ دهم.

سلام دوستان
    ممنون
    هزینه بیمه شخص ثالث که اجباری هست رو باید هر ماه به بیمه پرداخت کنید و در دراز مدت وقتی سابقه بیمه اتون زیاد بشه و از بیمه استفاده نکنید بهتون تخفیف بیشتری میدن،برای رجیستر پلاک اتومبیل هم در هر ایالتی که هستید باید سالیانه مبلغی پرداخت کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Alan_90 نمایش پست ها
    بله بیمه شخص ثالث (liability) ضروری هست ولی بیمه ی بدنه (collision) و خسارات (comprehensive) الزاماً نه. دقت کنید که دو تا بیمه ی آخر فقط در صورتی اجباری می شن که بخواید ماشین رو لیز یا فایننس کنین. چون در این صورت تا قسطاتون تموم نشه ماشین به اسم فروشنده هست و فروشنده این حق رو داره که ازتون بخواد ماشین رو بیمه کامل کنید.
    برای اینکه ایده ای در مورد هزینه بیمه پیدا کنید به سایت شرکت ها بیمه مثل progressive و GEICO مراجعه کنید و ازشون کووت (Quote) بگیرید.
    سلام ممنون از جوابتون
    این liability همون شخص ثالث خودمونه دیگه؟ منظورم اینه که خسارت تصادف با اشخاص یا اتومبیل دیگه رو میده، فرق اون 2 بیمه دیگه چیه؟
    ممنون

ApplyAbroad Veteran
    Alan_90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Washington university in St. Louis/Biomedical Engineering

سلام ممنون از جوابتون
    این liability همون شخص ثالث خودمونه دیگه؟ منظورم اینه که خسارت تصادف با اشخاص یا اتومبیل دیگه رو میده، فرق اون 2 بیمه دیگه چیه؟
    ممنون
    - بله همون شخص ثالثه .

- Comprehensive covers non-accident-related damages to your vehicle, such as those caused by fire, flood or hail. Collision covers damages to your vehicle caused by impacts with other cars or objects

:Reference
    www.kbb.com/car-advice/articles/how-much-and-what-kind-of-car-insurance-you-need
    پیشاپیش عذر می خوام که نمی تونم در پیغام خصوصی، به سوالاتی که قابلیت مطرح شدن در فروم رو دارند، پاسخ دهم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)