صفحه 139 از 145 نخستنخست ... 3989129130131132133134135136137138139140141142143144145 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,381 تا 1,390 , از مجموع 1443

موضوع: خرید ماشین

ApplyAbroad Veteran
    Alan_90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Washington university in St. Louis/Biomedical Engineering

پیش فرض پاسخ : خرید ماشین

نقل قول از یکی از دوستان کاربر در مورد هزینه ی بیمه:
    نقل قول نوشته اصلی توسط pegah84ir
    برای بیمه من Geico گرفتم- انلاین اولش به من حدود 180 دلار در ماه آفر داد ولی وقتی تماس گرفتم حدود 80-90 دلاری کم شده (البته ایالت نیویورک بیمه کلا گرونتره)
    یه ماه بعدش هم progressive بهم افر یکم بهتر داد که وقتی به گایکو زنگ زد قیمت رو برد پایین تر از پراگرسیو
    یه سری فاکتورها مثل فاصله کم خونه تا دانشگاه - مایلیج کم در سال- "سابقه رانندگی ایران" .. میتونن وارد کنن تا بیمه کم شه! سن - وضعیت تاهل و ... ممکنه رو بیمه اثر بزاره
    البته از دوستان من تو نیویورک مجرد با سن حدود 27-28 سال همون حدود 90 دلار برای کرولا فایننس شده بیمه گرفت
    چند ماه بعد از خرید ماشین وقتی گواهینامه اومد بیمه ماهی 10 دلار کم شد
    بعد از یکبار جریمه هم برای حذف نمره منفی دوره انلاین گذروندم که بخاطر اونم 7-8 دلار دیگه کم شد

باید از جاهای مختلف تلفنی قیمت بگیرین و تاکید کنین زیاد استفاده ندارین بعدشم هرجا کمتر داد به جای دیگه زنگ بزنین و بگین اون کمتر داره
    معمولا به ایرانی ها بر عکس چینی ها خیلی گرون نمیدن
    پیشاپیش عذر می خوام که نمی تونم در پیغام خصوصی، به سوالاتی که قابلیت مطرح شدن در فروم رو دارند، پاسخ دهم.

سلام دوستان
    نظرتون راجب خرید یک هدد chevrolet malibu 2004 تر و تمیز با مایلیج 142K چیه به قیمت 1100 دلار
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار کامپیوتر - آزاد شیراز

نقل قول نوشته اصلی توسط farshid992006 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    نظرتون راجب خرید یک هدد chevrolet malibu 2004 تر و تمیز با مایلیج 142K چیه به قیمت 1100 دلار
    ممنون
    با عرض پوزش- آشغال

نقل قول نوشته اصلی توسط ardymary نمایش پست ها
    با عرض پوزش- آشغال
    پیشنهادتون چیه؟ من بودجم بسیار محدوده و از طرفی به ماشین هم نیاز دارم، تو این محدوده بودجه چی بگیرم که اذیت نکنه، بشه باهاش رفت و آمد معقول دانشجویی رو انجام داد.
    ممنون

ApplyAbroad Superstar amir110 آواتار ها

شما یه تویوتا کرولای 2003 یا تویوتا کمری 2000 بخر راحت کن خودت رو. بجز تویوتا، هندا، لکسوس و سوبارو هیچ برندی با مایلج بالای 100 هزار توصیه نمی کنم.
    هر چی اینجا می نویسم نظر شخصیه و قابل تعمیم نیست

نقل قول نوشته اصلی توسط amir110 نمایش پست ها
    شما یه تویوتا کرولای 2003 یا تویوتا کمری 2000 بخر راحت کن خودت رو. بجز تویوتا، هندا، لکسوس و سوبارو هیچ برندی با مایلج بالای 100 هزار توصیه نمی کنم.
    آقا امیر Scion-tc حدود 2009 با مایلیج حدود 130-140 چطوره؟ فکر کنم خیلی شبیه به تویوتا باشه و البته نه به اون کیفیت.
    قبل از ریپورت رسمی نمرات تافل و GRE، با دپارتمان مورد نظر مکاتبه کنید. برخی دانشکده ها ریپورت غیر رسمی تافل و GRE را برای بررسی اولیه قبول می کنند.
    متاسفانه این حساب کاربری فعال نمی باشد.

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran4iut نمایش پست ها
    آقا امیر Scion-tc حدود 2009 با مایلیج حدود 130-140 چطوره؟ فکر کنم خیلی شبیه به تویوتا باشه و البته نه به اون کیفیت.
    هر ماشینی که میخواهید انتخاب کنید دوتا کار انجام بدید قبلش یکی اینکه consumer review ها رو در مورد اون مدل ماشین ( با توجه به سالی که تولید شده) حتما بخونید و دوم اینکه ببینید آیا مدل مد نظر شما recall داشته یا نه

Member
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار کامپیوتر - آزاد شیراز

تقریبا می شه گقت همه ماشین ها ریکال داشتن اما من باشم دانشجو هم باشم پولم هم محدود باشه تویوتا کمری 2000 یا آوالون 2000 می گیرم بعدش که پولم زیاد شد امریکایی می گیرم )

ApplyAbroad Superstar amir110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran4iut نمایش پست ها
    والا من شخصا تجربه ای با ساین نداشتم. ولی می دونم کی خیلی شبیه تویوتاس و به نوعی زیر مجموعه ی اون حساب میشه. ببینید تویوتا حسنش اینه که نقده همیشه. با مایلج 200 یا 300 هزار هم میتونی بفروشیش ولی ساین رو نمی تونی.
    هر چی اینجا می نویسم نظر شخصیه و قابل تعمیم نیست

ApplyAbroad Veteran
    Alan_90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Washington university in St. Louis/Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط amir110 نمایش پست ها
    آقا امیر، با بودجه ی 12 هزار دلار (کش)، شما کدوم یک از این مدل هایی رو که گفتی بیشتر توصیه می کنید؟
    پیشاپیش عذر می خوام که نمی تونم در پیغام خصوصی، به سوالاتی که قابلیت مطرح شدن در فروم رو دارند، پاسخ دهم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)