صفحه 140 از 145 نخستنخست ... 4090130131132133134135136137138139140141142143144145 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,391 تا 1,400 , از مجموع 1443

موضوع: خرید ماشین

ApplyAbroad Superstar amir110 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : خرید ماشین

نقل قول نوشته اصلی توسط Alan_90 نمایش پست ها
    آقا امیر، با بودجه ی 12 هزار دلار (کش)، شما کدوم یک از این مدل هایی رو که گفتی بیشتر توصیه می کنید؟
    من سوبارو رو خیلی خیلی ماشین خوبی می دونم. از هر نظر. در ضمن یه وب سایت بهت معرفی می کنم، برو از این وبسایت ماشین از دیلر بخر (من هیچ وقت ماشین از دیلر خریدن رو توصیه نمی کنم چون با سقف قیمت می فروشن، ولی این سایت ذینفع نیست و فقط می گرده از توی دیلرها بهترین قیمت و دیل رو برات میاره. و چون شما حرفه ای نیستی، خرید از دیلر این حسن رو داره که گارانتی داره) زیر قیمت روزه ماشین. حالا هر مدلی و برندی که دوست داری. من باشم یه سوبارو outback مدل 2013- 2014 میخرم با این بودجه. یعنی از هر نظر عالیه سوبارو. من ماشین زیاد خریدم و فروختم ولی الان هم خودم هم خانمم سوبارو داریم و حرف نداره. مصرف پایین، استهلاک کم، قیمت خرید مناسب، سواری عالی، 4 چرخ متحرک، داخل کابین شیک و مناسب، ظاهر قشنگ و.......
    تازه یه آپشن دیگه هم داری و اون اینکه الان سوبارو ماشینهاش رو از دم قسط بدون سود می ده، اگه یه وقت بخوای نو بخری.

https://www.iseecars.com/used-car-fi...IzNTAzMg%3D%3D

من نمی دونم کد پستی شما چیه. اون بالا وارد کن؛ ماشین های نزدیک شما رو میاره. بخوای میتونی مثلا تا 15 هزارتا هم ماشین بخری و 12هزارتاش رو کش بدی و ماهی 50 تا هم قسط بدی.
    مثلا الان این ماشین رو ببین، دیلر داره 4500 دلار زیر قیمت مارکت میده.

https://www.iseecars.com/used-car-fi...d=100376401246
    هر چی اینجا می نویسم نظر شخصیه و قابل تعمیم نیست

نقل قول نوشته اصلی توسط ardymary نمایش پست ها
    تقریبا می شه گقت همه ماشین ها ریکال داشتن اما من باشم دانشجو هم باشم پولم هم محدود باشه تویوتا کمری 2000 یا آوالون 2000 می گیرم بعدش که پولم زیاد شد امریکایی می گیرم )
    بله خیلی از ماشین ها recall داشتن ولی بعضی مدلها و بعضی سالها ایرادات خیلی بزرگی داشتن

تقریبا می شه گقت همه ماشین ها ریکال داشتن اما من باشم دانشجو هم باشم پولم هم محدود باشه تویوتا کمری 2000 یا آوالون 2000 می گیرم بعدش که پولم زیاد شد امریکایی می گیرم )
    بله خیلی از ماشین ها recall داشتن ولی بعضی مدلها و بعضی سالها ایرادات خیلی بزرگی داشتن که بهتره خریدار در موردشون اطلاع داشته باشه

Member
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار کامپیوتر - آزاد شیراز

نقل قول نوشته اصلی توسط amir110 نمایش پست ها
    من سوبارو رو خیلی خیلی ماشین خوبی می دونم. از هر نظر. در ضمن یه وب سایت بهت معرفی می کنم، برو از این وبسایت ماشین از دیلر بخر (من هیچ وقت ماشین از دیلر خریدن رو توصیه نمی کنم چون با سقف قیمت می فروشن، ولی این سایت ذینفع نیست و فقط می گرده از توی دیلرها بهترین قیمت و دیل رو برات میاره. و چون شما حرفه ای نیستی، خرید از دیلر این حسن رو داره که گارانتی داره) زیر قیمت روزه ماشین. حالا هر مدلی و برندی که دوست داری. من باشم یه سوبارو outback مدل 2013- 2014 میخرم با این بودجه. یعنی از هر نظر عالیه سوبارو. من ماشین زیاد خریدم و فروختم ولی الان هم خودم هم خانمم سوبارو داریم و حرف نداره. مصرف پایین، استهلاک کم، قیمت خرید مناسب، سواری عالی، 4 چرخ متحرک، داخل کابین شیک و مناسب، ظاهر قشنگ و.......
    تازه یه آپشن دیگه هم داری و اون اینکه الان سوبارو ماشینهاش رو از دم قسط بدون سود می ده، اگه یه وقت بخوای نو بخری.

https://www.iseecars.com/used-car-fi...IzNTAzMg%3D%3D

من نمی دونم کد پستی شما چیه. اون بالا وارد کن؛ ماشین های نزدیک شما رو میاره. بخوای میتونی مثلا تا 15 هزارتا هم ماشین بخری و 12هزارتاش رو کش بدی و ماهی 50 تا هم قسط بدی.
    مثلا الان این ماشین رو ببین، دیلر داره 4500 دلار زیر قیمت مارکت میده.

https://www.iseecars.com/used-car-fi...d=100376401246
    سوبارو سواری خوبی داره اما صندلی هاش به راحتی هوندا و تویوتا تیست و کیفیت داشبردش هم یه لول پایین تره در کل برای استفاده روزمره بعد از اون دوتا هست.

سوبارو سواری خوبی داره اما صندلی هاش به راحتی هوندا و تویوتا تیست و کیفیت داشبردش هم یه لول پایین تره در کل برای استفاده روزمره بعد از اون دوتا هست.
    من فک می کنم این سلیقه ایه. من حداقل 50 تا ماشین از هر کدوم از این سه برند رو امتحان کردم و نظرم اینه که سوبارو بهتره. میشه لطفا بگین چند تا از این ماشین ها رو تست کردین؟ چه مدل هایی رو؟ چه سالی رو؟ و..... شاید شما تجربه تون بیشتر از من باشه و یه چیزی یاد بگیریم.

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط amir110 نمایش پست ها
    من فک می کنم این سلیقه ایه. من حداقل 50 تا ماشین از هر کدوم از این سه برند رو امتحان کردم و نظرم اینه که سوبارو بهتره. میشه لطفا بگین چند تا از این ماشین ها رو تست کردین؟ چه مدل هایی رو؟ چه سالی رو؟ و..... شاید شما تجربه تون بیشتر از من باشه و یه چیزی یاد بگیریم.
    من ماشین زیاد داشتم و ریبیلد می کنم البته کلاسیک امریکایی نه این پلاستیکی ها اما یکی از اقوام تو کارمکس بود سالها هر هفته ماشین بهش می دادن می دونست من ماشین بازم می رفتیم تست درایو می کردیم .

انتخاب من جهت :

2016 Outback --> منطقه کوهستانی یا برف و بارون یا آفرود مختصر
    Camry 2018 --> Commute
    Accord 2018 --> طراحی و مولتی مدیا
    Dodge Charger 2015 SRT حس و حال متفاوت و لذت رانندگی مخصوصا SXT Rallye
    Lexus RX450h --> همه چیز به جز حس و حال امریکایی

خودمم برای سر کار پریوس دارم

Junior Member

من ماشین زیاد داشتم و ریبیلد می کنم البته کلاسیک امریکایی نه این پلاستیکی ها اما یکی از اقوام تو کارمکس بود سالها هر هفته ماشین بهش می دادن می دونست من ماشین بازم می رفتیم تست درایو می کردیم .

انتخاب من جهت :

2016 Outback --> منطقه کوهستانی یا برف و بارون یا آفرود مختصر
    Camry 2018 --> Commute
    Accord 2018 --> طراحی و مولتی مدیا
    Dodge Charger 2015 SRT حس و حال متفاوت و لذت رانندگی مخصوصا SXT Rallye
    Lexus RX450h --> همه چیز به جز حس و حال امریکایی

خودمم برای سر کار پریوس دارم
    انتخابات خوبه ولی پریوس و که دیدم ناامید شدم، جالب نیست...
    outback خیلی قبول دارم (مرگ نداره)، خیلی خوبه. کلا سوبارو حرف نداره. میشه گفت توی رنج قیمت پایین بهترینه.
    ولی به عنوان رقیب نظرت راجع به 4Runner چیه؟‌ خداییش 4Runner عالیه... (مثل اینکه بین ایرانیا محبوب نیست)
    camry و Accord هم خداییش خیلی شبیه همند و ماشینهای خوبین. فقط به درد همون commute که گفتی میخورند، کلا ماشینهای نوع Sedane خیلی کسل کننده است.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Texas at Arlington

4runner ماشین بسیار عالی هست و خیلی بین آمریکاییها آفرود باز پر طرفداره. قیمت دست دومش هم خیلی بالاست یا به قول اینا (resale value)
    تنها ایرادش مصرف زیادشه. من که تو فکرم بین این و جیپ رنگلر یکی بگیرم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Foxes نمایش پست ها
    outback خیلی قبول دارم (مرگ نداره)، خیلی خوبه. کلا سوبارو حرف نداره. میشه گفت توی رنج قیمت پایین بهترینه.
    ولی به عنوان رقیب نظرت راجع به 4Runner چیه؟‌ خداییش 4Runner عالیه... (مثل اینکه بین ایرانیا محبوب نیست)
    camry و Accord هم خداییش خیلی شبیه همند و ماشینهای خوبین. فقط به درد همون commute که گفتی میخورند، کلا ماشینهای نوع Sedane خیلی کسل کننده است.

4Runner ماشین خیلی خوبیه، ولی به نظرم برای commute اصلا مناسب نیست. اگه اهل طبیعت و کوه و دشت باشی عالیه هرچند که مصرفش خیلی بالاست (تازه میتونی یه نیم نگاهی هم به اف جی کوروز داشته باشی). به نظرم برای جاهای سرد و برفی، همراه داشتن خانواده، جابجا کردن وسایل، قیمت خرید پایین، مصرف پایین، استهلاک کم، ظاهر زیبا، امکانات خوب و....... سوبارو outback حرف نداره.

Member
    رشته و دانشگاه

دست رو دلم نزار که .... پریوس مجبورم روزی 55 مایل کامیوت دارم تا حالا 200000 مایل رقته بدبخت اگر مجرد بودم ELR می گرفتم بی شک شاید آخر سال ولت بگیرم چون شارژش برام مجانی میوفته
    4runner و highlander hybrid خوبن اما گرونن کلا تویوتا برای ماشین باز خوب تیست چون باید تا آخرش استفاده کنی که می شه بالای 300000 مایل حالا این وسط کلی ماشین باحال و جدید می یاد که شما با پول سیو کردن لذت اونا رو از دست می دی.

حالا که بحث ماشین دوس دارین...
    یه روزی به یاد سویل مه داشتم این رو می خرم

----->

ویرایش توسط ardymary : August 16th, 2018 در ساعت 08:39 AM دلیل: عکس

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)