صفحه 142 از 145 نخستنخست ... 4292132133134135136137138139140141142143144145 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,411 تا 1,420 , از مجموع 1443

موضوع: خرید ماشین

Junior Member

پیش فرض پاسخ : خرید ماشین

دوستان در منطقه اورنج كانتي يا لس انجلس كسيو ميشناسيد در كار خريد و فروش ماشين باشه و بتونيم ازشون راهنمايي بگيريم؟!

سلام.
    کسی تجربه ای از Kia Forte, 2013 داره؟ 82 هزار کار کرده بدون تصادف و فقط دو تا صاحب داشته ولی 2 سال اول به صورت رنتال بوده و همین دل چرک کرده! قیمتش از متوسط KBB حدود 1000 کمتره و کمتر از مینیمم هست (البته به مکانیک نشون میدم قبل خرید).
    ممنون
    قبل از ریپورت رسمی نمرات تافل و GRE، با دپارتمان مورد نظر مکاتبه کنید. برخی دانشکده ها ریپورت غیر رسمی تافل و GRE را برای بررسی اولیه قبول می کنند.
    متاسفانه این حساب کاربری فعال نمی باشد.

Member
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار کامپیوتر - آزاد شیراز

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran4iut نمایش پست ها
    سلام.
    کسی تجربه ای از Kia Forte, 2013 داره؟ 82 هزار کار کرده بدون تصادف و فقط دو تا صاحب داشته ولی 2 سال اول به صورت رنتال بوده و همین دل چرک کرده! قیمتش از متوسط KBB حدود 1000 کمتره و کمتر از مینیمم هست (البته به مکانیک نشون میدم قبل خرید).
    ممنون
    این با این کارکرد دیگه عمرش کرده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran4iut نمایش پست ها
    سلام.
    ممنون
    نباید از بد باشه ٬‌ فقط از مکانیک بخواه که با دقت Engine knocking
    رو چک کنه ٬
    از روی تجربه نگفتم٬‌از روی نظرات تو اینترنت گفتم

دوستان

بین یه تویوتا پایرس ۲۰۱۰ با مایلیج 120,390
    وقیمت $8,900

و یه هوندا آکورد ۲۰۱۰ با مایلیج 143,211
    وقیمت $7,900

و یه سوبارو آوتبک ۲۰۰۶ با مایلیج 151,211
    وقیمت $7,900

به نظرتون کدوم بیشتر ارزش خرید داره؟ قیمت‌ها همه بی تکس و هزینه‌ها هستن.
    ممنون.

Member
    رشته و دانشگاه
    Postdoc - UBC - Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط Cotton_Fields نمایش پست ها
    دوستان

بین یه تویوتا پایرس ۲۰۱۰ با مایلیج 120,390
    وقیمت $8,900

و یه هوندا آکورد ۲۰۱۰ با مایلیج 143,211
    وقیمت $7,900

و یه سوبارو آوتبک ۲۰۰۶ با مایلیج 151,211
    وقیمت $7,900

به نظرتون کدوم بیشتر ارزش خرید داره؟ قیمت‌ها همه بی تکس و هزینه‌ها هستن.
    ممنون.
    سلام
    منظورتون از پایرس، پرایس (prius) هست؟ پرایس خب کم خرج ترین ماشین هست، هم مصرف ش خیلی پایینه و هم خرجش بخاطر طراحی ش. البته این 3 ماشینی که میگید همگی یه مقدار سن و سال دار هستن و باید دید که چقدر سرحال هستن چون با 120 الی 150هزار تا کارکرد ممکنه که کم کم نیاز بشه که مثلا باتری پرایس رو هم عوض کنید، چون فکر کنم دیگه از گارانتی در اومده تا الان (8سال کار کرده) و ممکنه خرج زیادی داشته باشه. چون قیمت باتریهاشون هم بالاس
    بنظرم آکورده هم خوبه با توجه به قیمت کم ترش! من بودم یکی از اون دو تا اولی رو میگرفتم
    Brothers everywhere , Raise your hands into the air
    We're warriors , Warriors of the world
    Like thunder from the sky , Sworn to fight and die

نقل قول نوشته اصلی توسط mj1991 نمایش پست ها
    سلام
    منظورتون از پایرس، پرایس (prius) هست؟ پرایس خب کم خرج ترین ماشین هست، هم مصرف ش خیلی پایینه و هم خرجش بخاطر طراحی ش. البته این 3 ماشینی که میگید همگی یه مقدار سن و سال دار هستن و باید دید که چقدر سرحال هستن چون با 120 الی 150هزار تا کارکرد ممکنه که کم کم نیاز بشه که مثلا باتری پرایس رو هم عوض کنید، چون فکر کنم دیگه از گارانتی در اومده تا الان (8سال کار کرده) و ممکنه خرج زیادی داشته باشه. چون قیمت باتریهاشون هم بالاس
    بنظرم آکورده هم خوبه با توجه به قیمت کم ترش! من بودم یکی از اون دو تا اولی رو میگرفتم
    با توجه به قیمتی که از
    KBB گرفتم، ظاهرا قیمت پرایس از سایرشون منصفانه تره. متاسفانه من در منطقه‌ای هستم، که یه مقدار هم ماشین گرون تره و هم گزینه ها کم تر. البته ماشین های کره‌ای و آمریکایی هستن، ولی با توجه به توصیه اکید دوستان رفتم دنبال گزینه های ژاپنی.

Member
    رشته و دانشگاه

با توجه به قیمتی که از
    KBB گرفتم، ظاهرا قیمت پرایس از سایرشون منصفانه تره. متاسفانه من در منطقه‌ای هستم، که یه مقدار هم ماشین گرون تره و هم گزینه ها کم تر. البته ماشین های کره‌ای و آمریکایی هستن، ولی با توجه به توصیه اکید دوستان رفتم دنبال گزینه های ژاپنی.
    ماشین ژاپنی به مراتب از کره ای و امریکایی بهتره! ولی اگه میتونید درحد صفر کره ای یا امریکایی بخرید از اینکه ژاپنی زیاد کارکرده بخرید بهتره. من چون پدرم تجربه ی خرید ماشین دست دوم ژاپنی رو داشت(لندکروزر 2010 که قدیمی هم نبود تازه) و میدونم که تو خرج بی افته بدجوری به خرچ میندازه، و بعدا پشیمون بود چون میتونست با اون پول ماشین سبک تر ولی صفر بخره که گارانتی چندساله میداشت، توصیه میکنم شما هم اگه می تونی حتی کمی بیشتر پول بذار روش و ماشین درحد صفر بگیر که گارانتی هم داشته باشه.
    اون پرایس رو ببین تا کی گارانتی داره باتریش، اگه داره اون بهتره از اون دو تای دیگه
    موفق باشی

نقل قول نوشته اصلی توسط mj1991 نمایش پست ها
    ماشین ژاپنی به مراتب از کره ای و امریکایی بهتره! ولی اگه میتونید درحد صفر کره ای یا امریکایی بخرید از اینکه ژاپنی زیاد کارکرده بخرید بهتره. من چون پدرم تجربه ی خرید ماشین دست دوم ژاپنی رو داشت(لندکروزر 2010) و میدونم که تو خرج بی افته بدجوری به خرچ میندازه، و بعدا پشیمون بود چون میتونست با اون پول ماشین سبک تر ولی صفر بخره که گارانتی چندساله میداشت، توصیه میکنم شما هم اگه می تونی حتی کمی بیشتر پول بذار روش و ماشین درحد صفر بگیر که گارانتی هم داشته باشه.
    اون پرایس رو ببین تا کی گارانتی داره باتریش، اگه داره اون بهتره از اون دو تای دیگه
    موفق باشی
    باز هم ممنون از راهنمایی.
    مثلا اینجا یک کیا فورته ۲۰۱۶ با مایلیج 35,256 و قیمت $10,405 در دسترسم هست. فکر می‌کنید کیا گزینه‌ی بهتری باشه؟

Member
    رشته و دانشگاه

باز هم ممنون از راهنمایی.
    مثلا اینجا یک کیا فورته ۲۰۱۶ با مایلیج 35,256 و قیمت $10,405 در دسترسم هست. فکر می‌کنید کیا گزینه‌ی بهتری باشه؟
    بستگی داره میخوای چند سال باهاش کار کنی و چه کاری بکنی! اگه برای 1سال میخوای شاید همون اولیا گزینه های بدی نباشن چون فروششون تا 1سال دیگه خیلی سخت نمیشه...ولی اگه مثلا برای 5سال میخوای، فروششون 5سال دیگه که سنشون 13ساله تقریبا محاله! و باید مفت بدی برن... ولی این کیا اون موقع 7سالشه که شاید بشه یه جوری ردش کرد بره... من چون نمیدونم شما کجایی نمیدونم چی بگم!
    اگه جای گرم زندگی میکنی اصلا فکر کیا و هیوندا رو نکن چون کولرهاشون قابل مقایسه با تویوتا نیست!
    یه نگاه به بازار فروششون همون جایی که هستی بنداز، ببین چقدر افت قیمت دارن و یه حساب کتاب بکن
    موفق باشی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)