صفحه 15 از 145 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223242565115 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 1443

موضوع: خرید ماشین

Board Member
    rashdy_chem آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physical Chemistry, University of Illinois at Chicago

پیش فرض پاسخ : خرید ماشین

نقل قول نوشته اصلی توسط faeze66 نمایش پست ها
    امیدوارم که اینطوری نباشه! واقعا خیلی این جور چیزا تو امریکا tricky هستش وما که تجربمون کمه کلی کلاه میره سرمون! البته ایشالا که یگیرین. در ضمن ریووها معمولا ادمایی که نجربه بد داشتن می نویسن بنابراین همیشه از واقعیت بدتره. من در چندین مورد اینو دیدم. راستی شما چرا ازبیمه های معروه مثل geico نگرفتین؟
    من Geico دارم ولی وقتی شما مقصر نباشی باید بیمه مقصر خسارت بده ! بیمه اون آقا American Access هست ....
    Geico بیمه ارزونی هست ولی خوب نیست ! State Farm بهترین توی آمریکا هست

*** دوستان خواهش دارم با گزارش پست های خلاف به مدیران در برقراری نظم و اجرای قوانین فروم کمک کنید ***

نقل قول نوشته اصلی توسط rashidy_chem نمایش پست ها
    من Geico دارم ولی وقتی شما مقصر نباشی باید بیمه مقصر خسارت بده ! بیمه اون آقا American Access هست ....
    Geico بیمه ارزونی هست ولی خوب نیست ! State Farm بهترین توی آمریکا هست
    بله حواسم نبود!! به هر حال امیدوارم خسارتتون رو بگیرین کامل.
    در مورد بیمه من قصد داشتم از state farm بگیرم ولی کلا فکر می کردم state farm زیاد جالب نباشه! ممنون که گفتین!

بله حواسم نبود!! به هر حال امیدوارم خسارتتون رو بگیرین کامل.
    در مورد بیمه من قصد داشتم از state farm بگیرم ولی کلا فکر می کردم state farm زیاد جالب نباشه! ممنون که گفتین!
    قيمت بيمه ها رو ميفرماييد؟ Third party فقط اجباريه مثل ايران؟

این ماشین هایی که نام بردین زیر 10هزار میشه گرفت؟ من خیلی ندیدم اینا رو که پرطرفدار باشن! راستی من الان در مرحله خرید ماشینم ! حتما مزاحمتون میشم!
    من عذر می خوام یه لحظه حواسم پرت شد اطلاعات اشتباه دادم، متاسفانه فولکس واگن فاکس در ایالات متحده عرضه نمیشه و رنو هم کلا به آمریکا صادرات نداره! به همین دلیل هم هست که شما چیزی در موردشون نشنیدین. اما انتخاب های دست دوم توی همون محدوده قیمت وجود داره که اگه مایل بودید بهتون معرفی میکنم. ماشین نو خوب هم با 15 تا میشه گرفت.

ApplyAbroad Hero Pedarbozorg آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط pouyan amini نمایش پست ها
    من عذر می خوام یه لحظه حواسم پرت شد اطلاعات اشتباه دادم، متاسفانه فولکس واگن فاکس در ایالات متحده عرضه نمیشه و رنو هم کلا به آمریکا صادرات نداره! به همین دلیل هم هست که شما چیزی در موردشون نشنیدین. اما انتخاب های دست دوم توی همون محدوده قیمت وجود داره که اگه مایل بودید بهتون معرفی میکنم. ماشین نو خوب هم با 15 تا میشه گرفت.
    مدلهای هیوندای دست دوم به نظر قیمت های خوبی داره. البته من توی کانادا چک کردم و از آمریکا خبری ندارم

VIN No همون شماره پلاکه؟

نظرتون در مورد خرید مرسدس بنز دست دوم چیه

از نظر هزینه تعمیرات / لوازم یدکی در مقایسه با ماشینهای ژاپنی چطوره؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط msaber2 نمایش پست ها
    VIN No همون شماره پلاکه؟
    خیر. VIN یک شماره مشخصه ماشین است که زیر شیشه جلوی ماشین و همینطور زیر کاپوت ماشین میتونید پیداش کنید و با تغییر پلاک یا تغییر صاحب ماشین تغییر نمیکنه. هدف اینه که همیشه بشه ماشین رو مستقل ار پلاکش و حتی تغییرات ظاهریش شناسایی کرد.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط msaber2 نمایش پست ها
    نظرتون در مورد خرید مرسدس بنز دست دوم چیه

از نظر هزینه تعمیرات / لوازم یدکی در مقایسه با ماشینهای ژاپنی چطوره؟
    ایده بسیار بدی است مگر برای پز دادن . مرسدس بنز در مقایسه با ماشینهای ژاپنی کم دوام و غیرقابل اعتماد است و هزینه قطعات و تعمیراتش هم در امریکای شمالی بسیار بالاست چون ماشین وارداتی است.

Board Member
    rashdy_chem آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physical Chemistry, University of Illinois at Chicago

نقل قول نوشته اصلی توسط rashidy_chem نمایش پست ها
    ممنون
    شانس منو !! دارم تو اینترنت review های توی اینترنت رو برای بیمه طرف میخونم !! شوکه شدم!! یکی از چیپ ترین و مزخرفترین بیمه های ایلینوی هست ! یک دونه کامنت مثبت تاحالا ندیدم... همه میگن زور بزنی 50% بگیری!! ... اسم بیمه طرف American Access هست ... میگن اینا عملا دزد هستن !! خدا بخیر کنه ...
    چون ماشین حرکت نمیکنه بیمه گفته 3 تا 5 روز کاری دیگه میاد واسه تخمین هزینه ...
    بیمه ماشین رو دید و تخمین 3200 دلار زد ... متاسفانه total نکردن ... چون تخمینشون منصفانه نبود قبول کردم که ماشینو ببرم به نعمیرگاه خودشون ... فردا میان ماشینو tow میکنن و میبرن ...

*** دوستان خواهش دارم با گزارش پست های خلاف به مدیران در برقراری نظم و اجرای قوانین فروم کمک کنید ***

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)