صفحه 36 از 145 نخستنخست ... 26272829303132333435363738394041424344454686136 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 351 تا 360 , از مجموع 1443

موضوع: خرید ماشین

پیش فرض پاسخ : خرید ماشین

نقل قول نوشته اصلی توسط MaryamBanu نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان. یه سئوال داشتم. من تا 2 ماه دیگه میرم سانفرانسیسکو واسه تحصیل. شنیدم که اونجا bay aria داره و حمل و نقل عمومی اش به اصطلاح خوبه. و یکی هم به من گفت لازم نیست بری ماشین بخری چون جای پارک کمه و پولیه و هزینه داره و اینا.. می خواستم بدونم هیچ کدوم از دوستان اطلاعی داره که واقعا نیاز هست به ماشین یا بهتره نخرم؟ جای پارک هست یا به سختی پیدا میشه. و اصولا رفت و امد در شب هم راحته با این وسائل حمل و نقل عمومیش یا اینکهکلا حتی واسه سانفرانسیسکو هم ماشین رو توصیه می کنید؟
    و سئوال دومم اینکه ایا این گواهینامه بین المللی که میگن ایالت به ایالت فرق داره توی کالیفرنیا قابل قبوله؟ و باهاش میشه ماشین خرید یا نه؟
    کلا سانفرانسیسکو حمل و نقل عمومی اش خوبه. البته چون بیشتر اتوبوسه و کمتر مترو خوب یک کمی کنده. بصورت کلی شما تو شهرهای بزرگ نیاز حیاتی به ماشین نداری و می تونی زندگیت رو بگذرونی ولیکن خوب واسه راحتی خوبه که ماشین داشته باشی. مثلا اگه ماشین داشته باشی می تونی واسه خریدت به جای یک کم دور تر از خوته ات بری که ارزون تر و کلی خرید کنی تا اینکه بخوای هر روز از سر کوچه خرید کنی. یا به هر حال واسه تفریح آخر هفته (خارج از شهر) یا مهمونی و برنامه های دیگه از ماشینت استفاده کنی.
    من نمی دونم که گواهینامه بین المللی اونجا قبوله ولی گواهینامه آمریکا رو گرفتن خیلی راحت تر از ماشین خریدنه (مخصوصا اگه بخوای دست دو بخری) واسه همین خیلی سریع می تونی گواهینامه رو بگیری بعدا ماشین بخری.

ApplyAbroad Hero mohmad0014 آواتار ها

دوستان نظرتون در مورد لیز کزدن چطوره؟ مثلا فورد

سلام
    راستی نظرتون راجع به ولوو چیه؟
    از dealer ایرانی ماشین سالمه مدلش S40 تولید 2005 وکارکردش 120K است رو $ 5600 توافق کردیم. ایا خریدش را پیشنهاد می کنید. کسی قبلا ولوو را تجربه کرده؟هزینه هاش خصوصا تعمیر و نگهداریش چطوره؟
    ممنون میشم اگه زودتر جواب بدین اخه ممکنه فردا بخرمش.
    Qui ne risque rien n'a rien

شنیدم ولوو خرج تعمیراتش بالاست. بالای 100 کارکرد میخوای سمت ماشینهای کره ای یا مخصوصا ژاپنی بری بهتره. من جات باشم فقط تویاتا یا هوندا.
    درسته که نیستم ولی دلم همیشه پیش همه شماست.

Member
    رشته و دانشگاه
    BIOMEDICAL ENGINEERING

نقل قول نوشته اصلی توسط heisazadeh نمایش پست ها
    شنیدم ولوو خرج تعمیراتش بالاست. بالای 100 کارکرد میخوای سمت ماشینهای کره ای یا مخصوصا ژاپنی بری بهتره. من جات باشم فقط تویاتا یا هوندا.
    منم موافقم. با این پول میتونی یه تویوتا کرولا مدل 2002 تا 2004 با کارکرد زیر 100 تا بخری. خیلی اقتصادی تره.
    Nothing is impossible

قيمتاي ليزينگ رو ببينيد چقد عاليه! ماشينايي كه حتي تو خوابم تو ايران ادم نيمتونه بهش فك كنه رو با قيمت خيلي عالي ميشه قسطي خريد!
    مثلا slk250 اتاق جديد حدود ٢ ٣ تا پيش ماهي حدود ٢٧٠ دلار! يعني مفت!!
    من برم امريكابرادرم ضامن ميشه يه ماشين خوب ميخرم.
    راستي يه سوال از دوستان مقيم امريكا: ايا بانوان تو امريكا مثل ايران به ماشين و نوعش اهميت ميدن يا نه اصلا مهم نيست؟!

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط saranaimi نمایش پست ها
    قيمتاي ليزينگ رو ببينيد چقد عاليه! ماشينايي كه حتي تو خوابم تو ايران ادم نيمتونه بهش فك كنه رو با قيمت خيلي عالي ميشه قسطي خريد!
    راستي يه سوال از دوستان مقيم امريكا: ايا بانوان تو امريكا مثل ايران به ماشين و نوعش اهميت ميدن يا نه اصلا مهم نيست؟!
    اگه اشتباه نکنم واسه خرید ماشین اونجوری ضامن نیاز ندارید ! Credit Score خوب نیز دارید که اونم چند سال بعد از موندن تو اینجا میتونید بدست بیارید نه در بدو ورود.
    خیز..بین بانو و آقا فرقی نداره..ماشین یکی از مایحتاج زندگیه اینجا بیشتر ،نه چیز دیگه ! ..بدون ماشین زندگی تا حدود زیادی سخته..(تو اکثر شهرها)

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط saranaimi نمایش پست ها
    هزینه بیمه رو هم البته لحاظ کنید.

ممنونم بچه ها
    كرديت برادرم يه حدود ٢٠ هزارتا اگه اشتباه نكنم داره اون بايد پس بخره واسم
    بيمه هاش مگه چقدره؟!

Member behrad3d1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Cincinnati

نقل قول نوشته اصلی توسط javad1200 نمایش پست ها
    اگه اشتباه نکنم واسه خرید ماشین اونجوری ضامن نیاز ندارید ! Credit Score خوب نیز دارید که اونم چند سال بعد از موندن تو اینجا میتونید بدست بیارید نه در بدو ورود.
    خیز..بین بانو و آقا فرقی نداره..ماشین یکی از مایحتاج زندگیه اینجا بیشتر ،نه چیز دیگه ! ..بدون ماشین زندگی تا حدود زیادی سخته..(تو اکثر شهرها)
    در مورد لیزینگ توجه کنید که معنی لیزینگ یه مقدار تفاوت داره با اون چیزی که تو ایران مطرح میشه. لیزینگ در اینجا به معنای اجاره بلند مدت ماشینه. یعنی شما قرارداد میبندید که مثلا با ۳ هزار دلار پیش پرداخت و ماهانه ۲۷۰ دلار SLK250 رو به مدت ۳۶ ماه داشته باشید. و بعد از اون باید ماشین رو به Dealer پس بدید(‌مسلما ماشین باید به خوبی نگهداری شده باشه وگرنه خسارت کم میشه ازتون) و همینطور لازمه که حتما بیمه بدنه داشته باشه که هزینه بیمه رو بیشتر میکنه. برای این مدل من نمیدونم ولی برای ماشین های حدود ۱۵-۲۰ هزار دلاری شاید حدود ماهی ۹۰ تا ۱۲۰ دلار بشه.
    ضمنا در مورد ضامن بله برادر شما اگر کردیت هیستوری و اسکور خوبی داشته باشند‌ ( منظور کردیت لاین یا همون کل کردیت که شما گفتید ۲۰۰۰۰ تا نیست ) میتونن ضامن بشن براتون (Co-Signer) که بتونید بگیرید.
    برای شرکت در پروژه‌ی "شهر من را ببین" این پست را بخونید

مهاجرگرام
    -۹ سال آمریکا زندگی کردیم حالا داریم از تجربیاتمون میگیم -
    مهاجرگرام در اینستاگرام و یوتیوب

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)