صفحه 37 از 145 نخستنخست ... 27282930313233343536373839404142434445464787137 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 361 تا 370 , از مجموع 1443

موضوع: خرید ماشین

پیش فرض پاسخ : خرید ماشین

با بردارم صحبت كردم متاسفانه روش جالبي نيست خيلي و در ظاهر خوبه ولي در اخر هيچي عايد ادم نميشه و بيشتر به درد قشر مرفه ميخوره كه هي ماشين عوض ميكنن و به دوستمم كه تو لس انجلس lexus is300 خريده به اونم زنك زدم گفت ماهيي ٣١٥ دلار قسطه و ١٥٠ دلار بيمه! بعد از سه سال بايد پس بدم يا ما بقي پولشو بدم
    دقيقا حرف شما درسته ليز=اجاره !

و يه مورد مسخره ايي كه هست محدوديت mileage دارن همشون و بين ١٥ تا ٢٠ هزار مايل بود در سال و بيشتر بشه خسارت ميگيرن! اصلا همه حال امريكا به اينه با ماشين بري كلشو بگردي و

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط saranaimi نمایش پست ها
    با بردارم صحبت كردم متاسفانه روش جالبي نيست خيلي و در ظاهر خوبه ولي در اخر هيچي عايد ادم نميشه و بيشتر به درد قشر مرفه ميخوره كه هي ماشين عوض ميكنن و به دوستمم كه تو لس انجلس lexus is300 خريده به اونم زنك زدم گفت ماهيي ٣١٥ دلار قسطه و ١٥٠ دلار بيمه! بعد از سه سال بايد پس بدم يا ما بقي پولشو بدم
    دقيقا حرف شما درسته ليز=اجاره

و يه مورد مسخره ايي كه هست محدوديت mileage دارن همشون و بين ١٥ تا ٢٠ هزار مايل بود در سال و بيشتر بشه خسارت ميگيرن! اصلا همه حال امريكا به اينه با ماشين بري كلشو بگردي و
    خریدقسطی رو بهش فاینانس میگویند. محدودیت مایلیج برای اجاره هم کاملا منطقی است چون قیمت ماشین بر حسب کارکردش میفتد و اگر شما در مدت مثلا سه سال اجاره ماشین را به اندازه پنج سال بدوانید وقتی به کمپانی برمیگردانیدش قیمت ماشین به اندازه پنج سال افتاده.

بچه ها دو سه روز همش كرگ ليست ممفيس و كانزاس رو دارم بالا پايين ميكنم هيچ ماشين بدرد بخوري تو رنج ١٠ تا ١٥ تا توش نيستش و مايلجاي همه بالاي ١٠٠k . يه نيسان 350z هستش كانورته و قيمتش ١٣ تا با ميالج ٤٠ و خورده ايي ولي ميترسم بنزينش اذيت كنه.
    يه سوال دارم مثلا يه سيويك ليز كنم صفر كيلومتر. بعد سه سال ميتونم بخرمش به قيمت دست دوم؟

بچه ها دو سه روز همش كرگ ليست ممفيس و كانزاس رو دارم بالا پايين ميكنم هيچ ماشين بدرد بخوري تو رنج ١٠ تا ١٥ تا توش نيستش و مايلجاي همه بالاي ١٠٠k . يه نيسان 350z هستش كانورته و قيمتش ١٣ تا با ميالج ٤٠ و خورده ايي ولي ميترسم بنزينش اذيت كنه.
    يه سوال دارم مثلا يه سيويك ليز كنم صفر كيلومتر. بعد سه سال ميتونم بخرمش به قيمت دست دوم؟
    نیسان 350z
    ما با این ماشین تو بازی(Under Ground 2 (Need For Speed بازی میکردیم خفن ترین ماشینش بود! یعنی دیگه اوج آرزوی ما بود و وقتی یکیش رو تو خیابون دیدیم ذوق مرگ شده بودیم ! یادش بخیر ...
    واقعا با 13 تا میشه همچین نیسانی خرید؟ میشه سایتی که توش میگردید رو بدید(البته نمیخوام بخرمش میخوام ببینم قیمت ها و ماشین ها چطوره! ) . با این قیمت آدم وسوسه میشه در بدو ورود یک ماشین خوبی بخره!

اما نکته مهم اینه که هزینه نگهداری ماشین (از قیمت بیمه و مالیات؟ و افت قیمت به خاطر کارکرد و سال تولید بگیـــــــر تا هزینه بنزین و روغن و لنت و سایر لوازم یدکی تا تعمیر و سرویس ! ) سالی چقدر درمیاد؟! کسی میتونه هزینه های سالیانه رو با % نسبت به قیمت خرید ماشین بگه؟ (مثلا تو ایران پراید اگر صفر باشه سالی 4-5 % قیمت خریدش خرج داره)

راستی مگه ماشین های خوب صفر کیلومتر با همین قیمت 10-15 هزارتا پیدا نمیشه که آدم بره دست 2 بخره؟ مثلا مزدا 3 یا هیوندا i30 یا اصلا مزدا 2 و هیوندا i20 و یا تویوتا یاریس و پژو 207 و .... همین رنج قیمت باید باشند فکر میکنم درسته؟

خوبی صفر حریدن اینه تا 4-5 سال اگر خوب استفاده بشه هزینه های تعمیر و لوازم یدکی نداره بعدشم میفروشی یه صفر دیگه میخری!

سايت كرگ ليست ممفيس رو انتخاب كنيد بزنيد convertible بجز اون ٣٥٠ زد چندتا ديگم داره

برادرم الان ممفيسه ميگه فقط هوندا و تويوتا خوبه تو دست دو ها و اينكه بنزين گالني ٣.٥ دلاره و با اين اوصاف ماشين هيبريدي واجبه ولي اين ٣٥٠ زد خيلي وسوسه كننده اس كصافططط
    ائودي تي تي كانورت مدل ٢٠٠١ هم بود با مايل ١٣٠ اينا فقط ٧ هزار دلار بهش ايمل دادم رنگ داره يا نه؟ گفت نه تصادف داره نه رنگ.. نميدونم خيلي گيج شدم چيكار كنم

سايت كرگ ليست ممفيس رو انتخاب كنيد بزنيد convertible بجز اون ٣٥٠ زد چندتا ديگم داره

برادرم الان ممفيسه ميگه فقط هوندا و تويوتا خوبه تو دست دو ها و اينكه بنزين گالني ٣.٥ دلاره و با اين اوصاف ماشين هيبريدي واجبه ولي اين ٣٥٠ زد خيلي وسوسه كننده اس كصافططط
    ائودي تي تي كانورت مدل ٢٠٠١ هم بود با مايل ١٣٠ اينا فقط ٧ هزار دلار بهش ايمل دادم رنگ داره يا نه؟ گفت نه تصادف داره نه رنگ.. نميدونم خيلي گيج شدم چيكار كنم
    البته باید به این ماشین ها هزینه های جریمه رو هم اضافه کرد!

ApplyAbroad Guru

از نظر هزینه کلی با خرید ماشین هایبریدی سود چندانی نمیکنید (لااقل در کوتاه مدت) چون این ماشینها نسبت به مدل غیر هایبریدشان گرانتر هستند. مثلا ممکنه سالی 500-600 دلار فوقش در سوخت صرفه جویی کنید در حالیکه برای ماشین هایبرید 7-8 هزار دلار اضافه پول داده اید یعنی چند سال طول میکشه تاسرمایه گذاری اضافی تون برگرده. در حال حاضر این ماشینهای هایبرید و برقی را بیشتر پولدارهایی میخرند که خیلی نگران محیط زیست هستند.

با ده پانزده هزار دلار شما باید بتوانید حتی یک ماشین نو کوچک بخرید. حالا چرا آودی کانورت؟ خرج تعمیرات این ماشینهای لوکس بالاست. ماشین امریکایی هم تا زیر 150 هزار دلار خرج زیادی روی دستتان نمیگذارد. مثلا میتوانید یک ماشین امریکایی ارزان دست دوم بخرید و چند سال بدوانیدش و وقتی به خرج افتاد بفروشیدش به اوراقچی.

والا داشتن ماشين كانورت تو ايران جز چيزايي بود كه علاقه داشتم و هيچوقت بهش نرسيدم حالا تو امريكا ميشه بهش زسيد. البته گزينه كانورت كرگ ليست خيلي زياد بود ولي به بودجم اينا ميخورد
    ليز رو دست اخر توصيه ميكنيد يا نه؟ بيمه هاش چقدره؟ من بيشتر از ٢٠٠ دلار در ماه قسط نميخام بدم

ApplyAbroad Guru

والا داشتن ماشين كانورت تو ايران جز چيزايي بود كه علاقه داشتم و هيچوقت بهش نرسيدم حالا تو امريكا ميشه بهش زسيد. البته گزينه كانورت كرگ ليست خيلي زياد بود ولي به بودجم اينا ميخورد
    ليز رو دست اخر توصيه ميكنيد يا نه؟ بيمه هاش چقدره؟ من بيشتر از ٢٠٠ دلار در ماه قسط نميخام بدم
    تو امریکا به خیلی چیزها میشه رسید ولی لازم نیست از همان روز اول به همه چیز برسید. صبرکنید برای وقتی که درآمد کافی داشتید. بودجه تون کلا چقدره؟ دانشجویی میروید؟ اگر دانشجو هستید و وضع مالی متوسطی دارید اصولا بنظر من فعلا ماشین نخرید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)