صفحه 38 از 145 نخستنخست ... 28293031323334353637383940414243444546474888138 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 371 تا 380 , از مجموع 1443

موضوع: خرید ماشین

پیش فرض پاسخ : خرید ماشین

اره دانشجويي دارم
    يه سوناتا yf دارم فروش بره فك كنم يه ٣٠ ٣٥ هزار دلاري دستمو بگيره. شهريه دانشگام خيلي كمه هر trimester حدود ٣ تا و اينكه بردادرمم ميتونه ٨ هزار تا وام بگيره و قسطي ماشين بخرم با اقساط خيلي كم و ديگه ليز نكنم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط saranaimi نمایش پست ها
    اره دانشجويي دارم
    يه سوناتا yf دارم فروش بره فك كنم يه ٣٠ ٣٥ هزار دلاري دستمو بگيره. شهريه دانشگام خيلي كمه هر trimester حدود ٣ تا و اينكه بردادرمم ميتونه ٨ هزار تا وام بگيره و قسطي ماشين بخرم با اقساط خيلي كم و ديگه ليز نكنم
    میل خودتونه ولی اگرمن بجای شما بودم پولم روبرای یک ماشین گرانقیمت دور نمیریختم. یک ماشین ارزانقیمت دست دوم (زیر ده هزار دلار) نقد میگرفتم و بقیه پولم را هم در یک حساب سرمایه گذاری مطمئن میگذاشتم برای مخارج واجب که همیشه ممکن است پیش بیاید. از حالا خودتون رو درگیر وام و این حرفها هم نکنید.

بچه ها كرگ ليست ماشيناش چرا اينجوريه؟ از هر صد تا يدونه ماشين هست كه مايلج زير ١٠٠k داشته باشه! تمام ماشينا بالاي ١٠٠k هست مايلجشون! نميدونم چطوري انقد ماشينو ميدوئنن! مثلا ماشين ٢٠١٠ هستش ١٥٠k مايلجشه!! ميشه ٢٢٥ هزار كيلومتر خودمون!! بعد تو همشونم همينطوريه تقريبا!! فك كنم ماشيناي درب داغون هيچكي نميخره اينجا اگهي ميشه
    از ديلر ادم بخره بهتر نيست؟

ApplyAbroad Guru

بچه ها كرگ ليست ماشيناش چرا اينجوريه؟ از هر صد تا يدونه ماشين هست كه مايلج زير ١٠٠k داشته باشه! تمام ماشينا بالاي ١٠٠k هست مايلجشون! نميدونم چطوري انقد ماشينو ميدوئنن! مثلا ماشين ٢٠١٠ هستش ١٥٠k مايلجشه!! ميشه ٢٢٥ هزار كيلومتر خودمون!! بعد تو همشونم همينطوريه تقريبا!! فك كنم ماشيناي درب داغون هيچكي نميخره اينجا اگهي ميشه
    وب سایتهای خود شرکتها رو ملاحظه کنید معمولا یک بخشی تحت عنوان pre-owned دارند که ماشینهای دست دوم داره. البته طبعا ماشینی که از دیلر بخرید یک مقدار گرونتره ولی مطمئن تر هم هست.

ايا اين درسته كه ديلرا ماشينو كامل تعمير ميكنن هر نقصي داشته باشه برطرف ميكنن بعد ميذارن واسه فروش?
    يكي تو ebay هست تو تگزاس هستش و همه ماشيناشو يا اين تيتر we finance!!! اگهي ميكنه و فيدبكش هم ١٠٠ درصد بود و خيلي ماشيناش خوب و تميز بودن.. ماشينو ازش بخايم امكانش هست بفرستن؟ چون يه سري ماشيناش واقعا استثنايي بودن

ApplyAbroad Veteran
    shabgard66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

ايا اين درسته كه ديلرا ماشينو كامل تعمير ميكنن هر نقصي داشته باشه برطرف ميكنن بعد ميذارن واسه فروش?
    يكي تو ebay هست تو تگزاس هستش و همه ماشيناشو يا اين تيتر we finance!!! اگهي ميكنه و فيدبكش هم ١٠٠ درصد بود و خيلي ماشيناش خوب و تميز بودن.. ماشينو ازش بخايم امكانش هست بفرستن؟ چون يه سري ماشيناش واقعا استثنايي بودن
    اونجور که میگی نو نمیکنن ولی خوب تر و تمیز میکنن، اگه یه پول اضافی هم بدی بعضیاشون گارانتی میکنن،
    مسلما اگه از دیلرشیپ بخرین قیمت بالاتره، ولی تا حدودی خیالتون از بابت کیفیت ماشین راحته و اگه بخواین فایننس هم میتونین بکنین!
    دیلرشیپ های درست حسابی شعبه دارن تو شهرای مختلف، اگه پیش شما شعبه داشته باشن میفرستن براتون و هزینش رو هم میگیرن ( که کم هم نیست!). خلاصه ماشین چیزی نیست که اینترنتی بشه خرید، Paper work داره که شما خودتون باید حضور داشته باشین موقع معامله.

توضیحات گام به گام فرستادن I20 از آمریکا به ایران با استفاده از Express Post

واستا دنیا من میخوام پیاده شم! همینجا...؟ بله لطفا! چند میشه؟ کجا سوار شدی؟ دهه شصت بود... برو داداش... صلوات بفرست...

ApplyAbroad Veteran
    shabgard66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

تو کریگ لیست تک و توک ماشینای خیلی خوبی پیدا میشه، باید پیگیر باشین و همیشه چک کنین، من خودم از کریگ لیست ماشینمو گرفتم، قیمتشم هم تقریبا ۷۰ درصد قیمت دیلر شیپ بود، خیلی هم راضیم!
    یه سایتی هست به نام kbb, که مشخصات ماشین رو میدین قیمت واقعیشو بهتون میده، میتونین قیمت واقعی هر ماشینو باهاش در بیارین، خیلی هم سایت معتبریه و همه (حتی دیلرشیپ ها) هم ازش استفاده میکنن!

توضیحات گام به گام فرستادن I20 از آمریکا به ایران با استفاده از Express Post

واستا دنیا من میخوام پیاده شم! همینجا...؟ بله لطفا! چند میشه؟ کجا سوار شدی؟ دهه شصت بود... برو داداش... صلوات بفرست...

Junior Member

یک سوال من دارم. هزینه متوسط ماهیانه ماشین جقدر میشه ( سوخت و بیمه و ...)
    ممنون

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط btom نمایش پست ها
    یک سوال من دارم. هزینه متوسط ماهیانه ماشین جقدر میشه ( سوخت و بیمه و ...)
    ممنون
    بستگی به نوع ماشین و lifestyle شما داره ولی دست کم 100-150 تا.
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

ApplyAbroad Hero robotic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی

نظر شما در مورد ماشین برقی چیست؟
    آیا مشکل شارژ کردن ندارد؟ آیا در خانه شارژ می شوند و یا در جایگاه؟ اگر در خانه شارژ می شوند کسانی که در مجتمع زندگی می کنند چگونه شارژ می کنند؟

به طور کلی کدام یک راحت تر (از نظر دسترسی به جایگاه شوخت یا شارژ) است؟ از نظر هزینه شوخت (شارژ) چطور؟ و همچنین از نظر هزینه تعمیرات؟
    1- بنزینی
    2- گازی
    3- دیزل
    4- برقی
    هرکه را اسرار حق آموختند
    مهر کردند و دهانش دوختند

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)