صفحه 40 از 145 نخستنخست ... 30313233343536373839404142434445464748495090140 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 391 تا 400 , از مجموع 1443

موضوع: خرید ماشین

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : خرید ماشین

نقل قول نوشته اصلی توسط shabgard66 نمایش پست ها
    شما Vin Number رو ازش بگیر، بده برات چک کنن یا خودت چک کن، بعد بگو سند رو برات عکس بگیره بفرسته پشت و روشو، بعدا هم که طرف رو دیدی کارت شناسایی رو بگیر چک کن مقایسه کن.
    چند تا نکته هست، یکی اینکه طرف یه دونه عکس گذاشته، پلاک هم نداره، کلا مشکوکه جریان. جای پرت و پلا قرار نذار باهاش چیز با ارزش هم نبر با خودت تنها هم نرو. قبل رفتن Vin number و سند رو هم چک کن.
    ‌به نظرم کلا دور این معامله رو خط بکشه سنگین تره. هزاران دیلر رو کریگزلیست هستن که شب و روز چک می کنن قیمتها رو و اگر این ماشین واقعی بود با این قیمت 5 دقیقه هم رو کریگزلیست نمی موند.
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

ApplyAbroad Senior Veteran
    mmsh81 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط amir110 نمایش پست ها
    ممنون
    مثلا به نظر شما الان این ماشین خیلی ارزون نیست؟شما یه چیزی مثل این رو توی ایران زیر 300 نمیتونی بخری
    http://saltlakecity.craigslist.org/cto/4346290539.html
    به پستهای 1-30 در همین تاپیک مراجعه کنید اطلاعات خوبی در مورد Salvage cars وجود داره.

Junior Member

سلام،
    دوستان من می تونم carfax report ماشین رو چک کنم. اگه می خواین پیغام خصوصی بدید.

سلام
    دوستان واسه خريد ماشين نيازي به داشتن اقامت هست؟ يا توريست ها هم ميتونن ماشين بخرن؟ واسه سند زدن و بيمه و اين مسائل نياز به social security no هست؟ ممنون ميشم دوستان مطلع راهنمايي كنند.
    از زندگی اموختم: هرانچه که رها کردم بسویم شتافت و هرانچه که بسویش شتافتم از من گریخت.

نقل قول نوشته اصلی توسط DibaBasir نمایش پست ها
    سلام
    دوستان واسه خريد ماشين نيازي به داشتن اقامت هست؟ يا توريست ها هم ميتونن ماشين بخرن؟ واسه سند زدن و بيمه و اين مسائل نياز به social security no هست؟ ممنون ميشم دوستان مطلع راهنمايي كنند.
    گواهینامه آمریکا رو داشته باشی حله. دیگه گرفتن اون برای توریستها جه جوریه باید برید بپرسید از DMV ایالتتون.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    B.Sc. Elec. Amirkabir, M.Sc. Energy Sharif

2-3 تا ایالتی که من خبر دارم، بدون سوشال و بدون گواهینامه آمریکا هم می‌شه ماشین خرید، ولی یه مدرکی مبنی بر اقامت می‌خوان تا جایی که من می‌دونم، با این حال بپرسین هر ایالتی که می‌رین، سایت DMV یا MVA یا ... اون ایالت رو هم چک کنید لیست مدارک لازم رو نوشته و مشخص می‌شه که شما اون رو دارین یا نه..‌

Junior Member

سلام دوستان
    من قراره برای یک دوره آموزشی چند ماهی ایالت شیکاگو باشم و می خواستم برای این چند ماه ماشین داشته باشم ... سوالم این هست که صرف می کنه برای این چند ماه ماشین کرابه کنم با اینکه یه ماشین کار کرده بگیرم و بعد که بر میگردم بفروشم ؟ افت قیمت ماشین چند درصد هست ؟
    البته اینم باید بگم که بعد از این چند ماه 6 ماه میام ایران و بعد دیگه سال آینده انشالله برای طولانی مدت میرم . با این توضیح ، صرف می کنه حتی ماشین رو نگه دارم و نفروشم و چند ماهی بگذارم توی Self Storage و اینا ؟

ممنون میشم راهنماییم کنین
    فعلا

نقل قول نوشته اصلی توسط morenaya نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من قراره برای یک دوره آموزشی چند ماهی ایالت شیکاگو باشم و می خواستم برای این چند ماه ماشین داشته باشم ... سوالم این هست که صرف می کنه برای این چند ماه ماشین کرابه کنم با اینکه یه ماشین کار کرده بگیرم و بعد که بر میگردم بفروشم ؟ افت قیمت ماشین چند درصد هست ؟
    البته اینم باید بگم که بعد از این چند ماه 6 ماه میام ایران و بعد دیگه سال آینده انشالله برای طولانی مدت میرم . با این توضیح ، صرف می کنه حتی ماشین رو نگه دارم و نفروشم و چند ماهی بگذارم توی Self Storage و اینا ؟

ممنون میشم راهنماییم کنین
    فعلا
    3500 تا بده یه نیسان سنترا 2004 اینا بخر بعدش بفروش 3000 تا! سال بعد هم خدا بزرگه. لامبورگینی نیست که بذاریدش گاراج.

Junior Member

سلام،
    دوستانی که می خوان ماشین بخرن، من می تونم carfax history report ماشین رو چک کنم. پیغام خصوصی بدید.

دوست عزیز نیاز به هیچ چیز نیست شما بصورت نقد میتونی بخری

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)