صفحه 44 از 145 نخستنخست ... 34353637383940414243444546474849505152535494144 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 431 تا 440 , از مجموع 1443

موضوع: خرید ماشین

پیش فرض پاسخ : خرید ماشین

سلام دوستان،

1- نظرتون در مورد Electric Car چیه؟ هزینه شارژ کردنش که در مقایسه با خودروهای سوختی کمتره ولی نمیدونم معایبش چیه. میشه از طریق خونه شارژشون کرد؟!!!
    2- از کجا میشه قیمت تخمینی بیمه ماشین رو پیدا کرد؟ کلا تو بیمه ماشین چه پارامترهایی اثر دارند؟
    3- بهترین شرکتها برای اجاره ماشین؟

ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط rebellion نمایش پست ها
    سلام دوستان،

1- نظرتون در مورد Electric Car چیه؟ هزینه شارژ کردنش که در مقایسه با خودروهای سوختی کمتره ولی نمیدونم معایبش چیه. میشه از طریق خونه شارژشون کرد؟!!!
    ممنون
    معایب اصلی شون در حال حاضر قیمت بسیار بالاتر از ماشینهای معمولی و اینکه ایستگاههای شارژ در جاده ها هنوزوجودندارد. اگر باتری ماشین وسط راه تمام شود راهی ندارید.
    عموما خریدار این قبیل ماشینها (و همینطور هایبرید ها) پولدارهایی هستند که میخواهند به محیط زیست خدمت کنند. در شرایط فعلی کمتر کسی برای صرفه جویی در هزینه این ماشینها را میخرد چون قیمت بالایشان تلافی اختلاف قیمت بنزین را میکند.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    معایب اصلی شون در حال حاضر قیمت بسیار بالاتر از ماشینهای معمولی و اینکه ایستگاههای شارژ در جاده ها هنوزوجودندارد. اگر باتری ماشین وسط راه تمام شود راهی ندارید.
    عموما خریدار این قبیل ماشینها (و همینطور هایبرید ها) پولدارهایی هستند که میخواهند به محیط زیست خدمت کنند. در شرایط فعلی کمتر کسی برای صرفه جویی در هزینه این ماشینها را میخرد چون قیمت بالایشان تلافی اختلاف قیمت بنزین را میکند.
    در زمینه ماشین های الکتریکی کاملا حق با شما است، اما در مورد هیبرید ها حرف شما را قبول ندارم، الان کلی از ملت ماشین هیبرید دارند، قیمتش هم خیلی بیشتر نیست از نوع بنزینی، برند های خیلی متعددی هم الان ماشین های هیبریدی تولید می کنند، بعلاوه یک نوعی دیگر از خودرو ها هم هست که بنده الان اسم دقیقش یادم نیست ولی مابین هیبرید و الکتریکی هستند، بدین معنا که قابلیت های هیبرید را کاملا دارن اما اگه دسترسی مداوم به شارژ داشته باشید حتی میشه بدون استفاده از 1 قطره بنزین هم ازشون استفاده کرد. براش شروع من به کسی توصیه نمی کنم، ولی بعد یک مدت که وضعتون سرو سامان گرفت و تصمیم داشتید یک ماشین نو بخرید، گزینه های خوبی هستند.

Member
    رشته و دانشگاه
    MA student

میشه بگید اگه بخوام یه ماشین رو از یکی از بچه های دانشگاه بخرم چه مدارکی ازش باید بگیرم .من الان گواهی نامه امریکا رو ندارم با گواهی نامه بین امللی میشه ماشین رو ازش خرید.و ایا ماشین رو که گرفتم همزمان باید همه پولشو بهش بدم؟
    خواستن توانستن است.

نقل قول نوشته اصلی توسط mara نمایش پست ها
    میشه بگید اگه بخوام یه ماشین رو از یکی از بچه های دانشگاه بخرم چه مدارکی ازش باید بگیرم .من الان گواهی نامه امریکا رو ندارم با گواهی نامه بین امللی میشه ماشین رو ازش خرید.و ایا ماشین رو که گرفتم همزمان باید همه پولشو بهش بدم؟
    برای خرید ماشین نیازی به گواهینامه ندارید، حتی نیازی به سوشیال هم ندارد، صرفا مدارک شناسایی طرف را با تایتل ماشین چک می کنید و بعد مراجعه می کنید به تکس آفیس، یکسری کاغذ بازی داره انجام میدید و حین انجام این کارها ماشین را می گیرید و پول را تحویل می دهید بعدش هم شما را به خیر و طرف را به سلامت، همین!

سلام دوستان
    کسی‌ اکانت کارفکس داره اینجا؟
    به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل
    که گـر مـراد نیابم به قـدر وسع بکـوشم

Junior Member

اگز کسی اکانت داشت ممنون میشم منم در جریان بذارین

درود
    من خودم اکانت کار فکس رو گرفتم ، از امروز تا ۶۰ روز اعتبار داره ، کسی‌ می‌خواد استفاده کنه پیام بده
    به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل
    که گـر مـراد نیابم به قـدر وسع بکـوشم

دوستان عزیز من واقعا موندم. من تو شهر لینکولن نبراسکا رگزندگی میکنم و اینجا با سیستم حمل و نقل عمومیش ماشین حیاتیه بین 5000 تا 7000 میخوام هزینه کنم زیاد ماشین باز نیستم و چون حیاتیه میخوام بخرم از ماشین و تعمیرش زیاد سر در نمیارم
    سوالم اینه که از دیلر بخرم یا از آدم عادی؟
    مهم ترین چیز بذام اینه که خرج رو دستم نزاره
    اگه از صاحبش بخرم با بردن تعمیرگاه و چک کردن کارفکس می تونم زیر و بمش دستم بیاد؟
    کلا شما کدومو پیشنهاد می کنید دیلر یا صاحب ماشین؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UM

سلام
    دوستان اگه کسی اکانت داره فقط یک ماشین رو میخوام برام چک کنه
    حیاتی است
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)