صفحه 51 از 145 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758596061101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 1443

موضوع: خرید ماشین

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : خرید ماشین

نقل قول نوشته اصلی توسط y2dark نمایش پست ها
    شما اگر میخوای به زودی move کنی ایالتهای جنوبی و اگر میخوای ماشین دست دوم بخری، به نظرم یه کم صبر کن، من شنیدم اونجاها ماشین ارزونتره، بچه های جنوب اطلاع رسانی کنند!
    این آماری که من دادم مربوط به جنوب و اعمااق جنوب بود راستش . راجع به شمال اطلاعی ندارم ,ایشالا .

Senior Member Gela آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer science-State university of New York at Buffalo

نقل قول نوشته اصلی توسط khalas نمایش پست ها
    پس فرضا اگر وام 2 ساله باشه و فردی بعد یکسال بره یه ایالت دیگه باید همه پول رو در جا بده دیگه درسته؟
    در مورد سوال اول کسی نظر دیگه و کاملتری نداره.

خیلی ممنون
    بستگی به قراردادی که با بنگاه می بندید داره ولی بطور کلی بله شما باید باقیمانده رو یکجا بپردازید. یا بسته به شرایط قرارداد، اگر امکان داشت ماشین رو بفروشید و بقیه ی وام رو خریدار ماه به ماه بپردازه

برای دانلود نرم افزار شبیه ساز بخش Listening TOEFL iBT کلیک کنید.
    سوال خود را در انجمن ارسال کرده و لینک را به پروفایل من بفرستید.
    درباره ی وضعیت فاند و پذیرش مستر/دکترا سوال نپرسید چون من اطلاعی ندارم.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط y2dark نمایش پست ها
    شما اگر میخوای به زودی move کنی ایالتهای جنوبی و اگر میخوای ماشین دست دوم بخری، به نظرم یه کم صبر کن، من شنیدم اونجاها ماشین ارزونتره، بچه های جنوب اطلاع رسانی کنند!
    نکته خوبی بود. نه بابا بد مخمصه ای شده این ماشین هم. فکر کنم حداقل 8 ماه طول میکشه ولی اینجور که به نظر میاد و بحث وام و تسویه اون در یکجا به نظرم بهتره بعد ترنسفر ماشین رو بخرم.

باز از دوستان ممنونم

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

چند نکته:

1. اگه می خواید ماشین بخرید سریعتر اقدام کنید چون همین الان هم دیره. قیمت ماشین هر سال از 31 ژانویه (tax return) با شروع فصل خرید و فروش بالا میره.
    ٢.هاندا و تویوتا چون طرفدار زیاد داره قیمتشون یه خورده بالاست. خصوصا هاندا سیویک که تو آمریکا کمه (به نسبت کرولا که اینجا تولید میشه) و سختر گیر میاد.
    ٣. تو جنوب و خصوصا شهرهای بزرگی مثل آتلانتا و دالس و هیوستون ماشین به طور متوسط اروزنتر از شماله و ماشین های جنوب از نظر rusty نبودن رنک بهتری دارن چون برف و سرمای شمال رو تجربه نمی کنن.
    ٤. ماشین های آمریکایی معمولا از همکلاس زاپنی خودشون ارزونتر هستن.
    5. با مایلج و شرایط یکسان، تقریبا تو هر کلاس، نیسان و مزدا و فورد second hand ارزونتر از تویوتا و هاندا در میاد. (مثال کلاس: تویتا: یاریس، کرولا، کمری، اولون و .... نیسان: ورسا، سنترا، آلتیما، مکسیما و ....)
    6. تو مایلج زیر 120 هزار (با فرض نگهداری خوب) نیسان و مزدا و فورد های جدید (موتور مزدا) هیچی کمتر از توبوتا و هاندا دارن و کاملا جواب میدن. ولی اگه ماشین با مایلج 200 هزار می خرید قطعا تویاتا یا هاندا. وسطها شانسی و با مسولیت خودتون! (من ورسا 133 هزار مایل داشتم و مثل ساعت کار می کرد)
    7. رنج خرید مطمئن زیر 3 هزار و یا بالای 7 هزار. وسطها ریسک خرید بالاست.
    8. تقریبا هر ماشین سواری رو میشه با متوسط 500 دلار از اینور امریکا فرستاد اونور. اگه فاصله خیلی زیاده و نمی تونید درایو کنید. شرکتهای حمل خودرو زیادن.

9. کلاس بندی ماشین تو آمریکا
    من به تقسیم بندی نژادی هیچ اعقتادی ندارم و اینها فقط ترندهایی که اینجا مشاهده میشه! (مشهاهدات شخصی، بدون منبع، فاقد اعتبار!)

‌آمریکایی گردن قرمز: Truck! هرچی شاسی بلندتر بهتر. برند معروف DOGE RAM 2500! با لیفت کیت و تایر 35 و flag holder! مشکی ترجیحا پلاک تکزاس یا south Carolina (ته کلاسه ها )
    ‌آمریکایی وطن پرست تحصیل کرده و میان سال: فورد!
    آمریکایی وطن پرست جوون: جیپ!
    ‌آمریکایی وطن پرست کم درامد: شورلت.
    آمریکایی پولدار و پا به سن گذاشته: مرسدس، بی ام ، لکسس، Acura کادیلاک.
    ایرانی وطن پرست: مرسدس و بی ام فقط (حالا چه ربطی به وطن داره این دو برند من نمی دونم!!!)
    عرب میان سال و به بالا: مازراتی، بنتلی، مایباخ، بی ام سری 5 به بالا، آئودی جگوار
    عرب جوون: کامارو، موستانگ ، چارجر ، چلنجر
    Asian : هاندا تویوتا کیا نیسان اینفینیتی
    هندی کم درآمد: تویوتا نیسان هاندا کیا
    هندی پولدار: بازم تویتا نیسان هاندا کیا! (کم مصرفا خوب!)
    برادران خوش تیپ آمریکایی سیاه : SUV هشت سیلندر ، کادیلاک، Lincoln
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    چند نکته:

1. اگه می خواید ماشین بخرید سریعتر اقدام کنید چون همین الان هم دیره. قیمت ماشین هر سال از 31 ژانویه (tax return) با شروع فصل خرید و فروش بالا میره.
    ٢.هاندا و تویوتا چون طرفدار زیاد داره قیمتشون یه خورده بالاست. خصوصا هاندا سیویک که تو آمریکا کمه (به نسبت کرولا که اینجا تولید میشه) و سختر گیر میاد.
    ٣. تو جنوب و خصوصا شهرهای بزرگی مثل آتلانتا و دالس و هیوستون ماشین به طور متوسط اروزنتر از شماله و ماشین های جنوب از نظر rusty نبودن رنک بهتری دارن چون برف و سرمای شمال رو تجربه نمی کنن.
    ٤. ماشین های آمریکایی معمولا از همکلاس زاپنی خودشون ارزونتر هستن.
    5. با مایلج و شرایط یکسان، تقریبا تو هر کلاس، نیسان و مزدا و فورد second hand ارزونتر از تویوتا و هاندا در میاد. (مثال کلاس: تویتا: یاریس، کرولا، کمری، اولون و .... نیسان: ورسا، سنترا، آلتیما، مکسیما و ....)
    6. تو مایلج زیر 120 هزار (با فرض نگهداری خوب) نیسان و مزدا و فورد های جدید (موتور مزدا) هیچی کمتر از توبوتا و هاندا دارن و کاملا جواب میدن. ولی اگه ماشین با مایلج 200 هزار می خرید قطعا تویاتا یا هاندا. وسطها شانسی و با مسولیت خودتون! (من ورسا 133 هزار مایل داشتم و مثل ساعت کار می کرد)
    7. رنج خرید مطمئن زیر 3 هزار و یا بالای 7 هزار. وسطها ریسک خرید بالاست.
    8. تقریبا هر ماشین سواری رو میشه با متوسط 500 دلار از اینور امریکا فرستاد اونور. اگه فاصله خیلی زیاده و نمی تونید درایو کنید. شرکتهای حمل خودرو زیادن.

9. کلاس بندی ماشین تو آمریکا
    من به تقسیم بندی نژادی هیچ اعقتادی ندارم و اینها فقط ترندهایی که اینجا مشاهده میشه! (مشهاهدات شخصی، بدون منبع، فاقد اعتبار!)

‌آمریکایی گردن قرمز: Truck! هرچی شاسی بلندتر بهتر. برند معروف DOGE RAM 2500! با لیفت کیت و تایر 35 و flag holder! مشکی ترجیحا پلاک تکزاس یا south Carolina.
    ‌آمریکایی وطن پرست تحصیل کرده و میان سال: فورد!
    آمریکایی وطن پرست جوون: جیپ!
    ‌آمریکایی وطن پرست کم درامد: شورلت.
    آمریکایی پولدار و پا به سن گذاشته: مرسدس، بی ام ، لکسس، Acura کادیلاک.
    ایرانی وطن پرست: مرسدس و بی ام فقط (حالا چه ربطی به وطن داره این دو برند من نمی دونم!!!)
    عرب میان سال و به بالا: مازراتی، بنتلی، مایباخ، بی ام سری 5 به بالا، آئودی جگوار
    عرب جوون: کامارو، موستانگ ، چارجر ، چلنجر
    Asian : هاندا تویوتا کیا نیسان اینفینیتی
    هندی کم درآمد: تویوتا نیسان هاندا کیا
    هندی پولدار: بازم تویتا نیسان هاندا کیا! (کم مصرفا خوب!)
    برادران خوش تیپ آمریکایی سیاه : SUV هشت سیلندر ، کادیلاک، Lincoln
    خیلی قشنگ بود.
    مورد 7 رو میشه کمی توضیح بدید.

نقل قول نوشته اصلی توسط khalas نمایش پست ها
    خیلی قشنگ بود.
    مورد 7 رو میشه کمی توضیح بدید.
    والا یحث تجربه ست. یه رنجیه که مشتری زیاد داره و تکلیف ماشین هم معمولا روشن نیست. یه مقدار باید خبره باشی تو این رنج ماشین بخری. توضیحش سخته اگه تو بازار باشی خودت حسش می کنی.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    چند نکته:

صرفا بحث پول اولیه ای که برای ماشین می دی نیست. ماشین نیاز داره که قطعاتش عوض بشن و هزینه تعویض قطعات برای مزدا و نیسان بیشتر از تویوتا و هاندا هست. البته حرفت درست هست که گاهی اوقات به قدری این دو برند گرون می شند که نمی ارزن.

نقل قول نوشته اصلی توسط alir_m نمایش پست ها
    صرفا بحث پول اولیه ای که برای ماشین می دی نیست. ماشین نیاز داره که قطعاتش عوض بشن و هزینه تعویض قطعات برای مزدا و نیسان بیشتر از تویوتا و هاندا هست. البته حرفت درست هست که گاهی اوقات به قدری این دو برند گرون می شند که نمی ارزن.
    تو مایلج زیر 120 هزار لزوما این طور نیست. البته به نظر من دانشجو کلا نباید "غیر هاندا و تویوتایی" بخره که غیر از روغن و باتری و لاستیک چیز دیگه ی بخواد. این سه قلم قطعه هم تو کلاس یکسان تقریبا قیمتشون برای همه ی برندها تو یک رنجه.

ولی بله اکورذ 2002 با 250 هزار مایل قطعا بهتر از مزدای همکلاسش جواب میده.

Junior Member

سلام
    من از اردیبهشت به مدت 3ماه میخوام بیام امریکا - کالیفرنیا بنظرتون برای این 3 ماه ماشین اجاره کنم بهتره یا یدونه دست دوم در حدود 3 هزار دلار بخرم؟بعد چه ماشینی پیشنهاد میکنید در ارنج کانتی مرکزی میشناسید که ماشین دست دوم بفروشه؟ ممنون میشم پاسخ بدید

نقل قول نوشته اصلی توسط vistac نمایش پست ها
    سلام
    من از اردیبهشت به مدت 3ماه میخوام بیام امریکا - کالیفرنیا بنظرتون برای این 3 ماه ماشین اجاره کنم بهتره یا یدونه دست دوم در حدود 3 هزار دلار بخرم؟بعد چه ماشینی پیشنهاد میکنید در ارنج کانتی مرکزی میشناسید که ماشین دست دوم بفروشه؟ ممنون میشم پاسخ بدید
    به نظرم از کریزلیست بخرید و آخرش نهایتا trade in کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)