صفحه 6 از 145 نخستنخست 1234567891011121314151656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 1443

موضوع: خرید ماشین

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مشاهدات و تجربيات شما در آمریکا

شهرهای کوچیک مرکز شهر ندارن که واسه خرید برید. مثل این میمونه که تو ده دنبال downtown باشید. مراکز خرید اکثرا اطراف شهر هستند نه نزدیک دانشگاه. بحث هم فقط خرید نیست. شما به تفریح نیاز دارید. ممکنه بخواید برید lake یا رستوران یا بولینگ یا جاهای دیگه. در ضمن کرایه تاکسی یا rent ماشین معمولا زیاده. تو این شهرها سیستم حمل و نقل شهری خیلی بد و محدود هست. اینه که باید اینجور جاها زندگی کنید تا بفهمید بدون ماشین بودن چقدر سخته.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid1982 نمایش پست ها
    اکثر دانشگاههای آمریکا تو شهرهای خیلی کوچیک هستند (بخونید ده) و زندگی بدون ماشین غیر ممکن هست. اونایی هم که تو شهرهای بزرگ هستند (مثل usc که تو downtown لس آنجلس هست) مشکلات خودشون رو دارن. مثلا امنیت اونقدر پایین هست که محاله جرات کنی 8 شب به بعد بری بیرون. یا اینکه هزینه زندگی بالا هست. ولی تو کانادا دانشگاهها تو شهرهایی هستن که هم امنیت نسبتا خوبه و هم اینکه اصلا به ماشین احتیاج نیست. در صورتیکه تو آمریکا بدون ماشین زندگی خیلی سخته. ضمنا من تفاوت زیادی تو قیمت ماشتین ندیدم. هرچند که تو آمریکا تو ایالت تگزاس (مخصوصا دالاس و هیوستون) ماشین خوب و ارزون راحت پیدا میشه. اینجا تو کانادا اکثر دوستای من 2000 تا 2500 فاند دارن. بعضیاشون ماشین نو قسطی 30000 دلاری خریدن و دارن ماهی 500 تا قسط میدن و فشاری هم بهشون نمیاد. اینه که واسه خریدن ماشین خوب نیازی نیست حتما سر کار بری. البته باز به میزان فاندی که میگیری هم بستگی داره.
    البته من توصیه ماشین نخریدن رو در تاپیک مخصوص مهاجرین جدید که دنبال کار میگردند کرده بودم. دانشجوهای دکترا دارای درآمد هستند و شرایطشون بهتر از مهاجران جدید جویای کاره. با این وجود دانشجویی که ماشین سی هزار دلاری نو بخره واقعا دل دریائی داره

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط shahdad نمایش پست ها

حالا که بحث این بخش یک بحث کلی شده و به ماشین هم کشیده شده لطفا دوستان مطلع شرایط خرید یک ماشین برای یک دانشجوی خارجی رو هم شرح بدهند.
    پول نقد کفایت میکنه

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    اینکه خیلی خوبه. بعدها فوقش آدم کانادا رو نپسندید امریکا کار پیدا میکنه و گرین کارد اونجا رو میگیره. من یواش یواش داره چشمم به حقایق باز میشه! و کلا قوانینشون رو دوست میدارم.
    راستی جناب ghlobe شما یه جا دیگه توصیه کرده بودین تا کار خوب گیر نیاوردین ماشین نخرید و اینا چون هزینه نگهداریش زیاده و .... به نظرتون آدم چقدر پول نقد بیاره که مجبور نشه قسط ماشین بده و .... من می خوام تو فاصله پذیرش تا ویزا و ... حسابی کار کنم و با دست پر بیام.
    for USA

2000 $ to 15000$ is the amount of money that you need for the car

minimum 300 $ for insurence

minimum 100 - 150 $ for Gas (depend on the place that you are in the milage of your car and the model of it)

and road Tax in which is different in each state.

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    البته من توصیه ماشین نخریدن رو در تاپیک مخصوص مهاجرین جدید که دنبال کار میگردند کرده بودم. دانشجوهای دکترا دارای درآمد هستند و شرایطشون بهتر از مهاجران جدید جویای کاره. با این وجود دانشجویی که ماشین سی هزار دلاری نو بخره واقعا دل دریائی داره
    بله منم خودم مثل شما فکر میکنم. مخصوصا اینکه تو شهر ما اصلا به ماشین نیاز نیست و سیستم اتوبوس و مترو عالی هست. من خودم نیاز به ماشین خریدن پیدا نکردم و قصد هم ندارم تا 2-1 سال آینده این کار رو بکنم.
    شوپنهاور

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinab نمایش پست ها
    for USA

2000 $ to 15000$ is the amount of money that you need for the car

minimum 300 $ for insurence

minimum 100 - 150 $ for Gas (depend on the place that you are in the milage of your car and the model of it)

and road Tax in which is different in each state.
    این هزینه 300 $ برای هر ماه بیمه خودروهست؟؟؟ حداقل این قیمته؟
    قیمت خودروخیلی ارزونه در امریکا اما انگار هزینه نگهداریش بالاست نه؟
    فکرکنم اول کاری باید یه خودرو هیبرید کوچیک خرید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط dental.persian نمایش پست ها
    نه تا اونجایی که من دیده ام این حداکثره. به قیمت ماشین هم بستگی داره. ماشین ارزون بخرید بیمه اش پائین تره. هرچه سابقه رانندگی تون بیشتر بشه بیمه تون هم پائین تر میاد. خودتون میتونید به وب سایتهای بیمه امریکا و کانادا برید و یک quote آنلاین بگیرید.

ماشینهای هیبرید خیلی گرونتر از ماشینهای معمولی اند. قیمت بنزین در امریکا پائینه و ماشین هیبرید توجیه اقتصادی زیادی نداره.

Junior Member

با سلام
    بسته به خدمات و تعهدات بیمه، قیمت های مختلفی برای بیمه ی خودر وجود داره،،
    بعضی از قراردادهای بیمه، به صورت شش ماه هست، و مثلا می تونید با پرداخت 300 تا 400 دلار خودروی خودتون رو برای شش ماه بیمه کنید ( ماهی حدودا 60 دلار)
    همون طور که دوستان اشاره کردن، خودروی هیبریدی هنوز مرسوم نیست، و بنزین هم خیلی گرون نیست،
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط dental.persian نمایش پست ها

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    نه تا اونجایی که من دیده ام این حداکثره. به قیمت ماشین هم بستگی داره. ماشین ارزون بخرید بیمه اش پائین تره. هرچه سابقه رانندگی تون بیشتر بشه بیمه تون هم پائین تر میاد. خودتون میتونید به وب سایتهای بیمه امریکا و کانادا برید و یک quote آنلاین بگیرید.

ماشینهای هیبرید خیلی گرونتر از ماشینهای معمولی اند. قیمت بنزین در امریکا پائینه و ماشین هیبرید توجیه اقتصادی زیادی نداره.
    Wrong! this time you are wrong!!!!

the insurance depends on :
    1- your age. if your age is about 20-25 your accident risk is more than 25-30 and so on . . .
    2- the milage of your car
    3- your insurance record

the minimum amount is 742 $ per year.at the begining. if you build your record then you will pay less.

you can buy a 500 $ car here BUT you had to pay 2000 $ for its besid the point costs!!!

cars here are cheaper than Iran and gas is the same!

who said that the gas is cheap here? the gas cost is 3.86 per american gallon which is the same in Iran!

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinab نمایش پست ها
    Wrong! this time you are wrong!!!!

the insurance depends on :
    1- your age. if your age is about 20-25 your accident risk is more than 25-30 and so on . . .
    2- the milage of your car
    3- your insurance record

the minimum amount is 742 $ per year.at the begining. if you build your record then you will pay less.

you can buy a 500 $ car here BUT you had to pay 2000 $ for its besid the point costs!!!

cars here are cheaper than Iran and gas is the same!

who said that the gas is cheap here? the gas cost is 3.86 per american gallon which is the same in Iran!
    بله منم این موارد رو تایید میکنم. حداقل تو آمریکا که به این صورته. منم فکر نمیکنم قیمت سوخت تو آمریکا ارزون باشه.
    شوپنهاور

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)