صفحه 68 از 145 نخستنخست ... 18585960616263646566676869707172737475767778118 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 671 تا 680 , از مجموع 1443

موضوع: خرید ماشین

ApplyAbroad Senior Veteran
    mohammad_k88 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : خرید ماشین

یه نکته دیگه هم در مورد وارانتی که بعضی اوقات دیلر ها می دن، ماشین باید شرایط زیر رو حداقل داشته باشه:
    عمر ماشین کمتر از 5 سال باشه
    مایل ماشین کمتر از فکر کنم 60k باشه

در ضمن، اگر دنبال ماشین خوب هستید تجربه من اینه که خودتون رو واقعا خسته نکنید و وقت زیادی نزارید. امریکا طبق تجربه من جایی هست که شما رو خواه نا خواه مجبور می کنه بعضی کار ها رو بکنید، در مورد ماشین شما مجبور می شید که ماشین خوب رو نهایتا از دیلر بخرید. می تونم بگم حداقل در ایالتی که من هستم، اکثر کسایی که تو کرگ لیست هستند دیلرند جالبه که اکثرا هم (شاید بگم90 درصد) مسلمونن که از کشور های عربی اومدن. ماشین ها رو از آکشن می خرن یه دستی (شاید) به سر روی ماشین می کشن میفروشن.

اینجا اکثر کسایی که تو شهر زندگی می کنن ماشین هاشون رو trade-in می کنن ینی اینکه میرن دیلر می گن می خوام ماشین نو بخرم این ماشین من رو بردار مابه تفاوت رو پرداخت می کنن. این میشه که دیلر ها اکثر ماشین های خوب دست دوم رو خودشون می فروشن و باقی مونده میره آکشن.

ماشین های توی دیلر حداقل 2000 دلار بالای excellent condition سایت kbb برای خرید از private party هست ولی عموما ماشین سر پا تر هست.
    در مورد فایننس ماشین دست دو خیلی کار عجیبی هست چون یه دفه می بینی ماشین 6000 دلاری رو دیلر قیمت 8000 می فروشه و با فایننس بعد 36 ماه 10000 تا باید پول بدی!! سود 10 درصد!! من پیشنهاد نمی کنم اصلا. البته شنیدم بعضی بانک ها سود کمتر می کشن ولی به نظرم با توجه به اضافه شدن بیمه ماشین بعد فایننس اصلا کار خوبی نیست.

اگر دیلر می رید بهتر هست که روز های آخر ماه برید چون این ها هر ماه تعداد ماشین هایی که فروختن رو میشمرن و به عنوان آمار رد می کنن، بهتر می شه چونه زد. البته نه لزوما بشه برسونید به قیمت واقعی.

در ضمن تا مطمئن نشدید که ماشین رو می خواید بخرید این SSN رو به این دیلر ها ندید(حتی اگر اصرار کرد و گفت اگر مبلغ دقیق می خوای باید ssn رو بگی و ازین حرفا..)، من به تازگی متوجه شدم هر بار اینا کردیت من رو چک می کردن کردیت اسکور من پایین می اومده.

اگر هم از craigslist خرید می کنید ماشین خوب دیدید هم مراقب باشید هم سریع چون این دیلر ها سریع دخل ماشین خوب تو کرگ لیست رو میارن.

موفق باشید.
    ویرایش توسط mohammad_k88 : August 2nd, 2015 در ساعت 02:14 AM
    If one can do it, you too can do it, if no one can do it, you must do it

تو بي ام و وارانتي ترنسفربل هستش و ٤ سال يا ٥٠ هزار مايل. البته cpo باشه مدل ٢٠١٤ هم باشه اگه تو ديلري غير از ديلر بي ام و فروش بره cpo اش باطل ميشه. قبل از خريد دست دو واسه هر برندي وارانتي رو حتما چك كنيد( واسه هوندا تويوتا خيلي بغرنج نيست ولي واسه الماني امريكايي چرا) كه موارد دبه اش تو چه زمينه هايي هست.

كرديت اسكورتون با هر بار pull كردن اگه hard pull باشه كم ميشه و ازشون بپرسيد هارد پول هستن يا سافت پول.

واسه خريد ماشين كانورتيبل هم تو زمستونا سعي كنيد بخريد و تخفيفاي خيلي خوب ميشه گرفت.

ApplyAbroad Senior Veteran
    mmsh81 آواتار ها

مباحث مربوط به بیمه به اینجا منتقل گردید.

Senior Member EHSM آواتار ها

دوستان چندتا سایت برای خرید ماشید سراغ دارین؟ آیا این سایت ها قابل اعتماد هستند یا بهتره از دیلرهای محلی ماشید خرید؟

Senior Member EHSM آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط EHSM نمایش پست ها
    دوستان چندتا سایت برای خرید ماشید سراغ دارین؟ آیا این سایت ها قابل اعتماد هستند یا بهتره از دیلرهای محلی ماشید خرید؟
    امیدوارم دوستان دیگه هم بیان نظر بدن. www.cargurus.com
    کسی تجربه ای در مورد خرید برندی مثل بی ام دبلیو داشته؟؟ فروش اینجور برندها چجوریه؟

Senior Member mokhteh آواتار ها

دوستان کسی میدونه برای فروختن ماشینی که مشکل جدی داره چه راهی از همه بهتره؟ اگه بخوایم trade in کنیم، دیلر تا چه اندازه ماشیتو چک میکنه؟
    تاریخ این ایام را هر کس که خواهد خواند، جز این سخن از ما نخواهد راند:
    این نسل سردرگم، بر توسن اندیشه هاشان لنگ
    ، فرسنگ در فرسنگ، جز سوی ترکستان نمی رانند؛
    تاریخ پیش از خویش را باری نمی خوانند.

Senior Member mokhteh آواتار ها

کسی تجربه ای در مورد خرید برندی مثل بی ام دبلیو داشته؟؟ فروش اینجور برندها چجوریه؟
    با توجه به تجربه ای که دوستان من در این زمینه دارن اصلا توصیه نمیشه برای دانشجویان خرید ماشینای آلمانی....هزینه نگهداری بالا، فروش سخت...
    تاریخ این ایام را هر کس که خواهد خواند، جز این سخن از ما نخواهد راند:
    این نسل سردرگم، بر توسن اندیشه هاشان لنگ
    ، فرسنگ در فرسنگ، جز سوی ترکستان نمی رانند؛
    تاریخ پیش از خویش را باری نمی خوانند.

ApplyAbroad Superstar houtcivil آواتار ها

همانطور که فرمودند هزینه نگهداری ماشین های آلمانی بسیار بالا است و مناسب دانشجوها نیست.
    تا جایی که من اطلاع دارم ماشین های آلمانی در 5 سال اول تولید یک ساپورت از کارخانه دارند که بعد از 5 سال که این دوره تمام میشه، شما باید تمامی هزینه های نگهداری را خودتان بپردازید که اصلا به صرفه نیست.

بي ام و اگه ميخرين حتما مدل ٢٠١٤ تا ٢٠١٢ بخريد كه maintenance plan و warranty اش قابل ترنسفر باشه و هزينه نگهداري و خرابي احتمالي رو خود بي ام و ميده فقط لاستيك و بنزين با دو سه تا چيز جزيي پاي شماست. بي ام و در اقدامي مسخره از مدل ٢٠١٥ به بعد maint. Plan رو ترنسفر نميكنه به خريدار دوم( مگر اعضاي خانواده)

من خودم دنبال خريد سري ٦ هستم دست دو و خيلي اطلاعات كسي كردم تو اين مدت. ماشين سالم باشه مشكل خاصي نداره و با دوام هستش.

Moderator
    mehrdad_m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science UAlbany

من ۳ سال پیش یک BMW 325Xi مدل 2006 گرفتم 10000$ که 170K مایل کار کرده بود. ماشین آلمانی مرگ نداره اما تا دلت بخواد هزینه داره. تا حالا 2000$ خرج کمک فنر و جلوبندیش شده. الان هم راهنماش خراب شده و باید ببرم تعمیر. هزینه عیب یابی قطعات الکتریکی ماشین ساعتی 100$ هست. 100$ هم میگیرن که تعمیرش کنن. فعلا دارم با راهنمای خراب رانندگی میکنم اما امروز فردا هست که پلیس ببینه و جریمم کنه. موتورش هم روغن ریزی داره. دوستم هم که مدل 2012 خریده بود بعد از یه مدت گیربکسش خراب شد و مجبور شد 3600$ خرجش کنه. حتی مدل های جدیدترشم دیدم که زود خراب میشن اما چون گارانتی داره هزینه نداره.

اگه خیلی خواهان BMW هستی بیا آلبانی نیویورک مال منو مجانی ببر راحتم کن )

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)