صفحه 7 از 145 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 1443

موضوع: خرید ماشین

پیش فرض پاسخ : مشاهدات و تجربيات شما در آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinab نمایش پست ها
    Wrong! this time you are wrong!!!!

the insurance depends on :
    1- your age. if your age is about 20-25 your accident risk is more than 25-30 and so on . . .
    2- the milage of your car
    3- your insurance record

the minimum amount is 742 $ per year.at the begining. if you build your record then you will pay less.

you can buy a 500 $ car here BUT you had to pay 2000 $ for its besid the point costs!!!

cars here are cheaper than Iran and gas is the same!

who said that the gas is cheap here? the gas cost is 3.86 per american gallon which is the same in Iran!
    ایشون احتمالا در مقایسه با اروپا گفتن میدونید که قیمت سوخت اونور ها 2-3 برابر شایدم بیشتره.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinab نمایش پست ها
    Wrong! this time you are wrong!!!!
    the insurance depends on :
    1- your age. if your age is about 20-25 your accident risk is more than 25-30 and so on . . .
    2- the milage of your car
    3- your insurance record
    the minimum amount is 742 $ per year.at the begining. if you build your record then you will pay less.
    you can buy a 500 $ car here BUT you had to pay 2000 $ for its besid the point costs!!!
    cars here are cheaper than Iran and gas is the same!
    who said that the gas is cheap here? the gas cost is 3.86 per american gallon which is the same in Iran!
    دوست عزیز من نمیدونم کدوم قسمت صحبت من رو شما رد کردید! من با تمام صحبت بالای شما موافقم. عرض کردم رقم 300 دلار در ماه حداکثر بیمه است. قیمت بنزین در امریکا رو هم در مقایسه با کانادا عرض کردم (که الان در انتاریو حدود $1.25 در لیتر است) برای توجیه عدم استفاده ماشین هیبرید (در ایران که کسی هیبرید الکتریکی استفاده نمیکند.)

البته قيمت بنزين در چند ماهه گذشته در امريكا شديدا گرون شده و معلوم نيست كه روند آينده كاهشي باشه يا افزايشي. مطمئنا قيمت بنزين خيلي به ايالتي كه هستيد ربط داره. بد نيست يه نگاهي به اين بندازيد:
    http://gasbuddy.com/gb_gastemperaturemap.aspx
    با توجه به نمودار ارائه شده در گرونترين ايالات (مثلا كاليفرنيا) تقريبا ليتري 1 دلار هست كه با گروني دلار ما ميشه 1350 تومن و ارزونترين جاها (مثلا تگزاس) حدود 1065 تومن ميشه. البته خب هرچي ارزش ريال افت كنه بنزين امريكا هم گرونتر ميشه!
    اما به نظرم به طور كلي ماشين داشتن توي امريكا از ايران به صرفه تره, چون هم ماشين هاي كم مصرف تري ميشه تهيه كرد و هم بنزين كيفيت بالاتري داره.

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : خرید ماشین

دوستان من این سایت رو چک کردم ماشین نو تو آمریکا دیگه زیر 10 هزار تا که اصلا پیدا نمیشه و دست دوم های عتیقه و پر مصرف هم 7 هشت هزار تا قیمت دارن، پس چرا میگن ماشین تو آمریکا خیلی ارزونه و یا 2 3 هزار دلار هم میشه چیز قابل قبول خرید؟؟؟؟

این سایت رو یه آمریکایی بهم پیشنهاد داده.

http://www.carmax.com

ضمنا قیمت خیلی از برند های آسیای شرقی با دوبی و و ترکیه و دور اطراف ایران تقریبا یکیه.
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

وضعیت تو سایت kbb.com هم به همین منواله....

ApplyAbroad Guru

ماشین نو زیر 10 هزار دلار کم دیدم، ولی این مثلا یک لیست آگهی برای ماشینهای زیر 5 هزار دلار در لوس آنجلس است (حالا کیفیتش رو نمیدونم):
    http://www.usedcars.com/Search.aspx?priceMax=5000

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

زیر 5 هزار دلار هم پیدا میشه ولی از یه طرف ممکن هست بعد یه مدت خرجهای سنگین رو دستت بذاره و از طرف دیگه بیمه این ماشینها گرونتر در میاد. مگرنه با 3-2 هزار تا هم میشه ماشین خرید. البته به جاش هم بستگی داره. مثلا تو هیوستون یا دالاس قیمتها از کالیفرنیا خیلی ارزونتر هست.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid1982 نمایش پست ها
    زیر 5 هزار دلار هم پیدا میشه ولی از یه طرف ممکن هست بعد یه مدت خرجهای سنگین رو دستت بذاره و از طرف دیگه بیمه این ماشینها گرونتر در میاد. مگرنه با 3-2 هزار تا هم میشه ماشین خرید. البته به جاش هم بستگی داره. مثلا تو هیوستون یا دالاس قیمتها از کالیفرنیا خیلی ارزونتر هست.
    بیمه اش احتمالا البته بستگی به ایالت و شرکت بیمه دهنده داره. در کانادا من هروقت ماشین دست دوم گرفتم بیمه اش خیلی پائینتر از ماشین نو بود چون بیمه علاوه بر پارامترهای دیگه به قیمت ماشین هم خیلی بستگی داره بخصوص اینجا که با یک تصادف کوچک ماشین رو total loss اعلام میکنند.

ApplyAbroad Champion
    hossein2266 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    دوستان من این سایت رو چک کردم ماشین نو تو آمریکا دیگه زیر 10 هزار تا که اصلا پیدا نمیشه و دست دوم های عتیقه و پر مصرف هم 7 هشت هزار تا قیمت دارن، پس چرا میگن ماشین تو آمریکا خیلی ارزونه و یا 2 3 هزار دلار هم میشه چیز قابل قبول خرید؟؟؟؟

این سایت رو یه آمریکایی بهم پیشنهاد داده.

http://www.carmax.com

ضمنا قیمت خیلی از برند های آسیای شرقی با دوبی و و ترکیه و دور اطراف ایران تقریبا یکیه.
    سلام دوست عزيز

در صورتي كه به دنبال ماشين زير قيمت 4،5 هزارتا هستين، تجربه من اينه كه معمولا بهترين جا براي خريد اونها، آگهيهاي cragslist هست، cragslist براي هر شهري به طور جداگانه وجود داره، همچنين شما ميتونيد از dealer هاي معتبر تو هر شهري بگيريد، Dealer ها در حالت كلي معتبرتر هستند، اما قيمتهاي بالاتري پيشنهاد ميدن، مثلا چيزي حدود 500 تا 2000 دلار بالاتر از قيمت Owner، بنابراين در صورتي كه به دنبال ماشين با قيمتهاي پايين هستيد بهتره كه از owner بگيريد، اما حواستونو جمع كنيد كه هم VIN No، هم قيمت اون در KBB و هم از لحاظ مكانيكي، ماشين رو چك كنيد، لطفا توجه داشته باشيد كه ميتونيد تو رنج قيمتهاي پايين هم ماشين مناسب پيدا كنيد (بخصوص ماشينهاي ژاپني كه در دراز مدت خوب كار ميكنند) ، اما بايد خوب بگرديد و قبل از خريد ماشين، حتما به مكانيك معتبر نشون بدين.

نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    وضعیت تو سایت kbb.com هم به همین منواله....
    از KBB يا همون Blue Book بيشتر براي تعيين حدود قيمت ماشين استفاده ميشه، يعني وقتي ماشيني رو از cragslist پيدا كردين يا dealer بهتون پيشنهاد داد، حتما قبل از خريد، قيمتش رو تو KBB چك كنيد.

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid1982 نمایش پست ها
    بيمه ماشين، به فاكتورهاي زيادي بستگي داره كه مهمترينش اينهاست:

خود شركت بيمه كننده، تعداد راننده هايي كه از اون ماشين استفاده ميكنند، سابقه گواهينامه، خصوصيات ماشين مثل داشتن anti-theft و ... ، ايالت، شهر و همچنين منطقه اي از شهر كه زندگي مي كنين و در نهايت چه optionهايي مدنظرتونه كه توي بيمه لحاظ شه (مثل بيمه بدنه، پوشش هزينه بالاتر جراحات در تصادفات و ...)، لطفا توجه داشته باشيد، هزينه هاي تعميرات ماشين قديمي به عهده بيمه نيست و بيمه فقط هزينه هاي تصادفات و نهايتا دزدي رو برعهده ميگيره، بنابراين، بيمه براي ماشينهاي قديميتر معمولا ارزونتر هم در مياد، چون در هنگام بروز اتفاق، خرج كمتري رو دست بيمه ميذاره.

موفق باشيد
    تاريخ ثابت كرد انسان مذهب را ساخت، اما مذهب انسان را نساخت.
    والاترين مذهب بشر، انسانيت است و كامل ترين كتابش، عقل و قدرت انديشيدن. پس آفريدگار را در خود بيابيد!

خب حقیقتش رو بخواین من تصورم این بود چون اونجا ماشین زیاده و اقتصاد رقابتیه قیمتها باید خیلی پایین تر باشه. در حالی که اصلا اینطور نیست. دوست من ترکیه یه kia sportage 2012 صفر خرید 21 هزار تا که تو امریکا همون ماشین حول و حوش 20 هزار تاست.

ضمنا تا دلت بخواد ماشین قراضه تو آمریکا پیدا میشه. اینا طرح جایگزینی خودوروی فرسوده ندارن؟!!! چون واقعا برخی ماشینهایی که تو این سایتها گذاشتن خیای اوضاشون داغونه.

millage 150,000 - 200,000
    6-8 سیلندر
    احتمال قوی تصادف هم کردن.
    مصرف بالا (قیمت بنزین هم کم نیست اونجا)

کلا انگار تو آمریکا ماشین نو داشتن برای دانشجو جماعت نیست و باید کار درست و حسابی داشته باشی که هم بتونی ماشین نو بخری هم از پس هزینه ی بیمه و بنزین و ... بربیای.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)