صفحه 70 از 145 نخستنخست ... 20606162636465666768697071727374757677787980120 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 691 تا 700 , از مجموع 1443

موضوع: خرید ماشین

Senior Member mokhteh آواتار ها

پیش فرض پاسخ : خرید ماشین

نقل قول نوشته اصلی توسط Kivy نمایش پست ها
    بچه ها یه دیلر ماشین با این مشخصات رو به ما پیشنهاد داد، خوبه؟
    نیسان ماکزیما
    ۲۰۰۶
    ۱۱۲ هزار مایل
    ظاهزش که دیدم تر و تمیز بود،
    ۶۰۰۰ دلار (بدون مالیات و هزینه انتقال)
    لطفا قبل از خرید هر ماشینی یه سرچ کامل در مورد مدل و سال اون بکنید...مثلا ماکسیما تا 2006 گیربکس اتومات بود ولی بعدش به CVT تغییر کرد. ببینید مشکلات مدل 2006 چه چیزایی بوده، چرا که اگه مشکل جدی داشته باشه بدون وارانتی هزینه هاش کمرشکن خواهد بود.
    تاریخ این ایام را هر کس که خواهد خواند، جز این سخن از ما نخواهد راند:
    این نسل سردرگم، بر توسن اندیشه هاشان لنگ
    ، فرسنگ در فرسنگ، جز سوی ترکستان نمی رانند؛
    تاریخ پیش از خویش را باری نمی خوانند.

ApplyAbroad Superstar amir110 آواتار ها

بچه ها یه دیلر ماشین با این مشخصات رو به ما پیشنهاد داد، خوبه؟
    نیسان ماکزیما
    ۲۰۰۶
    ۱۱۲ هزار مایل
    ظاهزش که دیدم تر و تمیز بود،
    ۶۰۰۰ دلار (بدون مالیات و هزینه انتقال)

اگه تریم ماشین SL هست قیمت واقعیش حدود 5000-5500 هست و اگه خیلی تمیزه 6000 می ارزه (هرچند که حدود 20 درصد هم مالیات و دیلر و... رو باید اضافه کنید). اگر SE هست حدود 4000-4500 می ارزه. بنظرم یه هندا بخرید یا تویوتا با همین مایلج یا کمی بیشتر خیلی بهتره.
    هر چی اینجا می نویسم نظر شخصیه و قابل تعمیم نیست

Junior Member

كسي از دوستان اكانت كارفكس داره يه مورد رو چك كنه؟ ممنون

Junior Member

ممنونم بچه ها از جواب هاتون. از اونجایی که من هیچ سررشته ای در مورد ماشین ندارم، مستقیم رفتم یه دیلر ایرانی تو شیکاگو و تو اون مجموعه ای که به بودجه من میخورد، این ظاهرش بهتر بود :دی دورنش و خدا میدونه. کلا به نظرتون با توجه به اینکه من هیچی از ماشین سردر نمیارم از کرگلیست خریدن خیلی ریسکی هست؟

ممنونم بچه ها از جواب هاتون. از اونجایی که من هیچ سررشته ای در مورد ماشین ندارم، مستقیم رفتم یه دیلر ایرانی تو شیکاگو و تو اون مجموعه ای که به بودجه من میخورد، این ظاهرش بهتر بود :دی دورنش و خدا میدونه. کلا به نظرتون با توجه به اینکه من هیچی از ماشین سردر نمیارم از کرگلیست خریدن خیلی ریسکی هست؟
    توی امریکا ماشین خریدن زیاد ریسک نداره. شما هر ماشینی رو پسندیدی و از قیمتش مطمئن شدی بردار ببر یه مکانیک ببینه. بیشتر از 90 درصد مکانیکی های امریکا چک آپ ماشنشون رایگانه. مهم قیمته. در ضمن 90 درصد امریکایی ها ( نه ملل دیگه و بویژه اسپانیایی ها) صادق اند و ماشنشون هر عیبی داشته باشه می گن. چون اگر دروغ بگن یا مخفی کنن میتونی بعدا به دادگاه بکشی طرف رو.

من به جای شما باشم از دیلر نمیخرم، و با ایرانی هم معامله نمی کنم.

Senior Member mokhteh آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط amir110 نمایش پست ها
    توی امریکا ماشین خریدن زیاد ریسک نداره. شما هر ماشینی رو پسندیدی و از قیمتش مطمئن شدی بردار ببر یه مکانیک ببینه. بیشتر از 90 درصد مکانیکی های امریکا چک آپ ماشنشون رایگانه. مهم قیمته. در ضمن 90 درصد امریکایی ها ( نه ملل دیگه و بویژه اسپانیایی ها) صادق اند و ماشنشون هر عیبی داشته باشه می گن. چون اگر دروغ بگن یا مخفی کنن میتونی بعدا به دادگاه بکشی طرف رو.

من به جای شما باشم از دیلر نمیخرم، و با ایرانی هم معامله نمی کنم.
    البته من فکر میکنم اگه در هنگام فروش فرم "as is" رو با امضا خریدار داشته باشی، خدای مشکلم ماشینت داشته باشه طرف نمی تونه بکشونتت دادگاه. این کاریه که خیلی از دیلرهام میکنن. حتی اونایی که وارانتی هم بهت میدن سعی میکنن وارانتی شرکتی بشما بدن و خودشون مستقیم با شما طرف نباشن...
    در مورد مکانیک هم اصلا فکر نکنین هر جا ببرین زیر و بم ماشینو براتون در میارن. اینا یه سیستم اینسپکشن دارن فقط برا چاپیدن ملته. هر چیز ریزیو که براشون بصرفه میگن باید کل پکو عوض کنی. ملتم که اکثرا اطلاعات بیسیک ندارن میگن اکی. خود من رفتم یجا یارو مو رو از ماست ماشین کشید بیرون کلی ایتم تعمیر داد بیرون. بعد فهمیدیم اقا به جافندکی رحم نکرده ولی نتونسته بفهمه کهماشین ترنسمیشنش مشکل داره. یه همچین وضعیه. اول پرس و جو کنین بعد ببیرین یه جا که یکم انصافشون بیشتر باشه...
    ویرایش توسط mokhteh : September 1st, 2015 در ساعت 02:26 AM
    تاریخ این ایام را هر کس که خواهد خواند، جز این سخن از ما نخواهد راند:
    این نسل سردرگم، بر توسن اندیشه هاشان لنگ
    ، فرسنگ در فرسنگ، جز سوی ترکستان نمی رانند؛
    تاریخ پیش از خویش را باری نمی خوانند.

نقل قول نوشته اصلی توسط mokhteh نمایش پست ها
    البته من فکر میکنم اگه در هنگام فروش فرم "as is" رو با امضا خریدار داشته باشی، خدای مشکلم ماشینت داشته باشه طرف نمی تونه بکشونتت دادگاه. این کاریه که خیلی از دیلرهام میکنن. حتی اونایی که وارانتی هم بهت میدن سعی میکنن وارانتی شرکتی بشما بدن و خودشون مستقیم با شما طرف نباشن...
    در مورد مکانیک هم اصلا فکر نکنین هر جا ببرین زیر و بم ماشینو براتون در میارن. اینا یه سیستم اینسپکشن دارن فقط برا چاپیدن ملته. هر چیز ریزیو که براشون بصرفه میگن باید کل پکو عوض کنی. ملتم که اکثرا اطلاعات بیسیک ندارن میگن اکی. خود من رفتم یجا یارو مو رو از ماست ماشین کشید بیرون کلی ایتم تعمیر داد بیرون. بعد فهمیدیم اقا به جافندکی رحم نکرده ولی نتونسته بفهمه کهماشین ترنسمیشنش مشکل داره. یه همچین وضعیه. اول پرس و جو کنین بعد ببیرین یه جا که یکم انصافشون بیشتر باشه...

والا من تجربه ی شما رو رد نمی کنم ولی من خودم تا الان حدود 20 تا ماشین (که اکثرا دوستانم میخواستن بخرن) بردم و تعمیرکارهای مختلف چک کردن (که من اصلا نمی شناختمشون). اونایی که خوب بوده گفتن خوبه و ماشینی هم که ایراد داشته ایرادش رو گفتن و من اومدم از ebay قطعه اش رو با قیمت مفت خریدم و خودم هم مکانیکی تا حدودی می دونم و تعمیرش کردم. مثلا چیزی رو که گفتن 250 دلار خرجشه من با 25 دلار درست کردم.

Junior Member

سلام دوستان
    من اکانت کارفکس دارم و یه ماشین می تونم چک کنم اگه کسی خواست پیام خصوصی بده.

بچه ها تجربه خرید ماشین رو بهتون بگم چطوری بتونید تخفیف خوب بگیرید.

** ماشینی که میخاید روش فوکوس کامل کنید و به تمام اپشناش و سطح و لول های اپشن بندیش مسلط باشید! مسلط نباشید نمیتونید تخفیف خوب بگیرید**

ماشینی که میخاستم بخرم msrp اش ۵۳۰۰۰ هزار تا بود و پای معامله رفتم و طرف ۵۰۰۰۰ اوکی داد منتها یه بهونه الکی اورد که بانک اونیکی ماشین شما رو میخاد ورداره باید اونو بدید تا loan بدن بهتون! الکی!( مواظب باشید از این کلکا زیاد میزنن)

نخریدم فرداش رفتم دیلر بعدی گفتم دیشب داشتم میخریدم بهم ۴۸ و خورده ای داشت میداد! ( در حالی که اصلا نمیداد این قیمت و یه قرون پایین نیومده بود از ۵۰) و رفت ماشین عین همونو اورد و دیدم بال عقب نداره( میگم اپشن رو باید مسلط باشید همین جاس و میتونید بزنید تو سر مال) و طرف قبول کرد ۴۹ بده و بال عقب رو نصب کنه همون روز واسم! گفتم برم یه دور بزنم.

رفتم دیلر بعدی اونجا گفتم ۴۸.۵ فلان جا داره بهم میده با این سطح اپشن! (‌ اصلا همچین قیمتی به من هیچکس نگفته بود) گفت من برات از این پایین تر بگیرم میخری امروز؟ گفتم اره. رفت گفت ۴۸.۲۰۰ بهت میدم!

خلاصه ۱۸۰۰ دلار و مجموعا ۴۸۰۰ دلار از msrp پایین تر خریدم واسه ماشین جدید! یعنی یه تخفیف استثنایی. هیچ جای دیگه ایی همچین قیمتی نمیتونستم پیدا کنم ولی نمیدونم اگه میگفتم ۴۷ میشد یا نه! ولی یه چیزی اینکه بفهمن واقعا خریدارید احتمال اینکه راه بیان خیلی زیاده

مریلند ایالت عالی ایی بود واسه خریدن ماشین! از هر برندی شاید تو یه شعاع ۵۰ مایلی ۷ ۸ تا نمایندگی داشت! مثلا ۷ تا بی ام و ۸ تا بنز ۵ تا پورشه!
    شاید یه جا که رقابت نباشه نتونید همچین کاری رو به راحتی انجام بدین.

ApplyAbroad Veteran
    sabzdarsabz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science University of North Texas

درود بر دوستان
    من اکانت کارفکس دارم تا 8 اکتبر اعتبار داره. شماره VIN یا پلاک ماشین مورد نظرتون رو واسم پ.خ کنید.
    ​اهدای عضو اهدای زندگی | اهــدای سلول بنیادی | محک
    من اصلا فرصت خواندن پیام خصوصی رو ندارم. خواهشا سوالاتتونو در تاپیک های مربوطه مطرح کنید.
    کلی گویی آفت شعر است حرف مفت آفت ذهن
    (انقدر کلی گویی نکن! انقدر با قاطعیت صحبت نکن! نکن آقاجان نکن! )

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)