صفحه 89 از 145 نخستنخست ... 39798081828384858687888990919293949596979899139 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 881 تا 890 , از مجموع 1443

موضوع: خرید ماشین

Junior Member

پیش فرض پاسخ : خرید ماشین

نقل قول نوشته اصلی توسط red_skn نمایش پست ها
    سلام بچه ها،
    بچه ها من یه راهنمایی میخواستم در مورد ماشین. من الان تو ویرجینیا هستم و قصد خرید یه ماشین دست دوم تو رنج قیمت 7000 دارم. چند نفر از بچه های ایرانی اینجا از یه دیلر ایرانی که تو دی سی هست ماشیناشونو خریدن. گویا این دیلر ماشینا رو از آکشن با قیمت خوب میخره و یه دستی به سر و روش میکشه و میفروشه به ماها. به نظر آدم منصفی میاد ولی واقعیتش من یکم دو دلم نسبت به این کار. احساس میکنم از اعتماد بیش از حد ایرانیا یه جورایی داره سو استفاده میکنه. میخواستم نظر شما رو بدونم که آیا این کار صلاحه؟ چون من خیلی تو کریگز لیست گشتم ولی واقعا خرید از اونجا سخته. باید خیلی حواست باشه که کلاه سرت نره.
    در ضمن میخواستم نظرتون رو درباره نیسان آلتیما 2008 یا 2009 بدونم. چون من از تیپ این ماشین خوشم میاد میخواستم ببینم به نظرتون ارزش داره یا زیاد قابل اعتماد نیس این ماشین.
    ممنون از همه
    من مدل 2009 اش رو دارم. خیلی ماشین راحت و جاداریه، فرمونش هم از هوندا سیویک که تجربه شو داشتم بسیار نرم تره. مصرف بنزین مناسبی هم داره. اگه مدل SL بگیری، فول کامل هست یعنی سان روف، سیستم ضبط قوی Bose، گرم کن صندلی و ... داره. ضمنا تسمه تایمش پلاستیکی نیست و چون فلزیه نیاز به تعویض نداره.

Senior Member mokhteh آواتار ها

سلام بچه ها،
    بچه ها من یه راهنمایی میخواستم در مورد ماشین. من الان تو ویرجینیا هستم و قصد خرید یه ماشین دست دوم تو رنج قیمت 7000 دارم. چند نفر از بچه های ایرانی اینجا از یه دیلر ایرانی که تو دی سی هست ماشیناشونو خریدن. گویا این دیلر ماشینا رو از آکشن با قیمت خوب میخره و یه دستی به سر و روش میکشه و میفروشه به ماها. به نظر آدم منصفی میاد ولی واقعیتش من یکم دو دلم نسبت به این کار. احساس میکنم از اعتماد بیش از حد ایرانیا یه جورایی داره سو استفاده میکنه. میخواستم نظر شما رو بدونم که آیا این کار صلاحه؟ چون من خیلی تو کریگز لیست گشتم ولی واقعا خرید از اونجا سخته. باید خیلی حواست باشه که کلاه سرت نره.
    در ضمن میخواستم نظرتون رو درباره نیسان آلتیما 2008 یا 2009 بدونم. چون من از تیپ این ماشین خوشم میاد میخواستم ببینم به نظرتون ارزش داره یا زیاد قابل اعتماد نیس این ماشین.
    ممنون از همه
    آلتیما نسبتا ماشین خوبیه ولی مشکل اینه که از سال 2007 ترنسمیشن های CVT سری اول نیسان رو این ماشین پیاده شد که خیلی مشکل ایجاد کرد. کلا ماشین های نیسان آلتیما و ماکسیما بین سالهای 2007 تا 2010 یکم ریسک داره...همچنین مورانو بین سالهای 2003 تا 2009...خوبی این ترنسمیشن ها همونطور که دوستمون گفت استفاده از Time Chain بجای Time Belt هست که نگرانی خرابی تسمه تایم رو ندارین دیگه...
    ولی مشکل اصلی اینه که اگه ترنسمیشن شما دچار مشکل بشه باید بالکل تعویض شه که برای برند نو اون باید بیشتر از 4000 تا هزینه کنید...خود نیسان هم این موضوع رو میدونه طبیعتا تا جایی که میتونه زیر بار مشکل نمیره و به هر دری میزنه تا شما نتونی از گارانتی ترنسمیشن استفاده کنید...کافیه صاحب قبلی ماشین یکی از maintenance ها رو خارج دیلر اصلی نیسان انجام داده باشه تا گارانتی شما رو void کنه...
    تاریخ این ایام را هر کس که خواهد خواند، جز این سخن از ما نخواهد راند:
    این نسل سردرگم، بر توسن اندیشه هاشان لنگ
    ، فرسنگ در فرسنگ، جز سوی ترکستان نمی رانند؛
    تاریخ پیش از خویش را باری نمی خوانند.

ApplyAbroad Superstar amir110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط karamabo نمایش پست ها
    سلام ... من تقریبا کل این صفحات رو خوندم اما نتیجه سرج انگلیسی که کردم خیلی متفاوته ... به عنوان مثال لینک (http://www.bankrate.com/finance/auto...en-buying.aspx) کاملا هزینه نگهداریی متفاوت از بعضی نظرات داره ... به عنوان مثال میگه شورولت ایمپالا هزینه نگهداریش به مراتب پایین تر از تویوتا کرولا هست.... ممنون میشم دوستان نظر بدن و بتونیم یه نتیجه بگیریم راجع به ماشین هایی مثل فورد و شورولت...

[COLOR=#FFFFFF !important]Repair/Maintenance Costs for Top 10 Best-Selling Vehicles
    Sales rank Make/Model Scheduled maintenance
    to 75K miles
    Scheduled maintenance
    to 100K miles
    1 Toyota Camry $2,028 $2,821
    2 Honda Accord $1,177 $1,520
    3 Ford F-150 $1,102 $1,781
    4 Honda Civic $1,163 $1,498
    5 Toyota Corolla $2,008 $2,802
    6 Chevrolet Silverado 1500 $1,369 $2,336
    7 Nissan Altima $1,093 $1,490
    8 Honda CR-V $973 $1,610
    9 Chevrolet Impala $997 $1,740
    10 Ford Fusion $1,294 $1,738

[/COLOR]
    خانم من الان یه تویوتا کمری 2006 داره و مایلج اش 270 هزار تاس. یک ساله خریدیم و یک ريال هم خرجش نکردیم خدا رو شکر.
    ماشین های ژاپنی یه چیز دیگه هستن. شما یه نگاهی به لکسوس بندازین، دیگه از یه ماشین چی میتونین بخواهین که نداره و تازه مایلج هایی که برای فروش می ذارن این ماشین رو ببینید همه بالای 200-300 هزار هست و همه هم راضی اند ازش
    هر چی اینجا می نویسم نظر شخصیه و قابل تعمیم نیست

سلام بچه ها،
    ممنون از همه
    من جای شما باشم با این مقدار پول یه نیم نگاهی به لکسوس می اندازم. یعنی معرکه اس و هیچی کم نداره. یه ماشین جدود سالهای 2005-2010 با مایلج 100-150 تا میتونید بخرید. EX300 یا GS300 خیلی عالی اند.

نقل قول نوشته اصلی توسط amir110 نمایش پست ها
    من جای شما باشم با این مقدار پول یه نیم نگاهی به لکسوس می اندازم. یعنی معرکه اس و هیچی کم نداره. یه ماشین جدود سالهای 2005-2010 با مایلج 100-150 تا میتونید بخرید. EX300 یا GS300 خیلی عالی اند.
    امکانات مدل 2005 چطوره ؟ کیفیت سواری لکسوس های جدید من سوار شدم خیلی خوبه .در مورد مدل های 2005 هم همینطوره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط pouyant نمایش پست ها
    امکانات مدل 2005 چطوره ؟ کیفیت سواری لکسوس های جدید من سوار شدم خیلی خوبه .در مورد مدل های 2005 هم همینطوره؟
    عالیه عالی. شما برو یه لکسوس GS300 مدل 2000 سوار شو ببین چه امکاناتی داره (من داشتم که میگم). چه برسه به 2005 یا بعدش. شما الان میتونی با 4-5 هزارتا هم یه چیز خوب و مناسب بخری.

عالیه عالی. شما برو یه لکسوس GS300 مدل 2000 سوار شو ببین چه امکاناتی داره (من داشتم که میگم). چه برسه به 2005 یا بعدش. شما الان میتونی با 4-5 هزارتا هم یه چیز خوب و مناسب بخری.
    بعید میدونم 2000 امکانات داشته باشه .میشه شما که داشتید بفرمائید؟

بعید میدونم 2000 امکانات داشته باشه .میشه شما که داشتید بفرمائید؟
    صندلی چرم با کرم گن. 8تا ایربگ، صندلی هاش 12 حالت تغییر وضعیت داره، تغییر وضعیت برای رانندگی در جاده برفی (که النترا تازه توی این 1-2 سال اخیر میذاره روی ماشینهاش)، سی دی پلیر 6 دیسکه، قفل برای هر چرخ مستقل، با اینکه 6 سیلندره مصرف خیلی خوبی داره، قدرت عالی، فضای داخل کابین بسیار قشنگ و شیک و خیلی چیزهای دیگه که من الان یادم نیست

صندلی چرم با کرم گن. 8تا ایربگ، صندلی هاش 12 حالت تغییر وضعیت داره، تغییر وضعیت برای رانندگی در جاده برفی (که النترا تازه توی این 1-2 سال اخیر میذاره روی ماشینهاش)، سی دی پلیر 6 دیسکه، قفل برای هر چرخ مستقل، با اینکه 6 سیلندره مصرف خیلی خوبی داره، قدرت عالی، فضای داخل کابین بسیار قشنگ و شیک و خیلی چیزهای دیگه که من الان یادم نیست
    کیفیت سواری و هندلینگ وراحتی در مدل 2015 که خیلی عالیه. بنظرتون مدل 2000 هم همچین حسی در موارد یاد شده میده یا نه؟

کیفیت سواری و هندلینگ وراحتی در مدل 2015 که خیلی عالیه. بنظرتون مدل 2000 هم همچین حسی در موارد یاد شده میده یا نه؟
    چرا دروغ بگم دوست عزیز من مدل 2015 رو سوار نشدم، ولی هرچی پول بدی آش می خوری، ما صحبت از 5 هزار می کنیم نه 50 هزار دلار. من فک می کنم با توجه به قیمتش این ماشین عالیه، اگه بتونی یه خوبش رو پیدا کنی که خوب خیلی بهتر خواهد شد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)