صفحه 9 از 145 نخستنخست 1234567891011121314151617181959109 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 1443

موضوع: خرید ماشین

پیش فرض پاسخ : خرید ماشین

سایت www.craigslist.org هم برای پیدا کردن ماشین بدک نیست فقط باید حواس آدم جمع باشه که ماشین دزدی نباشه + ماکت نباشه(یکبار که سوار شدی نابود بشه).ما که از این کرگزلیست خیلی استفاده کردیم.
    آینده جایی نیست که به آنجا می رویم، جایی است که آنرا به وجود می آوریم.
    راههایی که به آینده ختم میشود یافتنی نیستند بلکه ساختنی هستند
    و ساختن آن ، هم سازنده و هم مقصد را دگرگون می کند.

Junior Member

دوستان یه توصیه کوچولو :دی
    اگه ماشینی میخواین که خرج maintenance زیادی نداشته باشه ماشین های ژاپن اللخصوص هوندا و تویوتا معرکه هستند..
    من پارسال یه لکسس ES300 خریدم 5000 هزار تا مدل 98 :دی قیمت فضاییه میدونم چون کالیفرنیاست :دی لامصب یه دلار هم خرجش نکردم ! خیلی ماشین خوبی بود..
    هوندا موتورهای v-tech ش که 20 ساله تولید میشه حتی یه مورد خرابی گزارش نشده که یه رکورده !
    دوستمون که کامل توضیح دادن بالا.

نظرتون راجع به Certified Used cards چيه؟ اين كه خود كمپاني بعضي ماشين هاي دست دوم رو تضمين ميكنه. درسته كه گرونتره اما واقعا اون تضمين ارزشش رو نداره؟

Junior Member

بله بله شک نکنید...
    من دوستم یه prius 2008 خرید اصلا با صفرش مو نمیزد...خیلی تمیز بود
    بعد فک کنم بهتون وارانتی یک ساله میدن اگه مال خودش تموم شده باشه

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط j_moghadasi نمایش پست ها
    نظرتون راجع به Certified Used cards چيه؟ اين كه خود كمپاني بعضي ماشين هاي دست دوم رو تضمين ميكنه. درسته كه گرونتره اما واقعا اون تضمين ارزشش رو نداره؟
    در کانادا هوندا certified used car هاش رو بدون هزینه برای یک سال/20000 کیلومتر اضافی گارانتی میکنه. بقیه هم معمولا چنین چیزی دارند. آپشن بسیار خوبی است.

سلام

من قصد دارم یک خودروی دست دوم با قیمتی در حد 4500 دلار بخرم. ماشین مورد علاقم مرسدس بنز است. در سایت kbb چک کردم، بنز کلاس C مدل 1995 تو همین رنج قیمته. اما با توجه به عمر بالا و هزینه احتمالی قطعات یدکی به نظرتون گزینه مناسبی هست؟

پیشنهاد دوستان چیه؟ باید از همین ماشینای ژاپنی بگیرم؟ تویوتا که خوشم نمیاد.

Senior Member civil2015 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

۱ نفر یک ماشین خرید ۳۵۰۰ دلار ، یک چیز ماشین خراب شد تعمیرگاه ۲۰۰۰ دلار ازش گرفت!! ماشینی بگیرید که لوازمش ارزون باشه و هزینه نگهداریش کم
    گول این ماشینهای خفن ولی‌ ارزون رو نخورید که چند برابر قیمت ماشین خرج واستون میتراشه

“Scientists dream about doing great things. Engineers do them.” -James A. Michener

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط msaber2 نمایش پست ها
    سلام

من قصد دارم یک خودروی دست دوم با قیمتی در حد 4500 دلار بخرم. ماشین مورد علاقم مرسدس بنز است. در سایت kbb چک کردم، بنز کلاس C مدل 1995 تو همین رنج قیمته. اما با توجه به عمر بالا و هزینه احتمالی قطعات یدکی به نظرتون گزینه مناسبی هست؟

پیشنهاد دوستان چیه؟ باید از همین ماشینای ژاپنی بگیرم؟ تویوتا که خوشم نمیاد.
    با این مبلغ چیز حسابی نمیتونید بگیرید. خوش اومدن رو بگذارید برای موقعی که بتونید 20-30 هزار دلار خرج کنید فقط دنبال تویوتا یا هوندا باشید که دوام بیشتری دارند. اصلا با این مبلغ دنبال ماشین امریکایی و اروپایی نروید.

من به سایت craiglist مراجعه کردم ولی سر در نیاوردم ازین سایت چطوری برای پیدا کردن خودروی دست دوم یا حتی لوازم خانگی استفاده کنم. لطفا دوستان خبره راهنمایی کنند.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط msaber2 نمایش پست ها
    من به سایت craiglist مراجعه کردم ولی سر در نیاوردم ازین سایت چطوری برای پیدا کردن خودروی دست دوم یا حتی لوازم خانگی استفاده کنم. لطفا دوستان خبره راهنمایی کنند.
    اره واقعا.اگه یکی کامل توضیح بده ممنون میشیم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)