صفحه 15 از 18 نخستنخست ... 56789101112131415161718 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 175

موضوع: بیمه در آمریکا

ApplyAbroad Veteran
    Radian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Arizona State University

پیش فرض پاسخ : بیمه در آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط shontelle نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    یه سوال راجع به evacuation va repartriation داشتم. دانشگاه ما یه قانون داره که اینو باید میت کنیم:
    Medical evacuation and repatriation coverage requirements:

1. Medical evacuation coverage of $50,000 or more
    2. Medical repatriation coverage of $25,000 or more

کسانی که در تگزاس هستن، میدونین اینو باید از کجا تهیه کنیم؟ ظاهرا خود مارکت پلیس ها اقدام نمیکنن.
    از اینجا میتونین تهیه کنین: BETINS. فک میکنم سالی حدود 40-50 دلار باشه. من سالی که فارغ التحصیل شدم دانشگاه گیر داد باید این بیمه رو بگیری که من از این گرفتم و کاور میکرد مینیمم هارو. البته بیمه های دیگه هم هستن ولی این از بقیه ارزون تره. حقیقتا من رو این مورد زیاد حساس نیستم که بیمه ی خوبی باشه (بر خلاف بیمه درمانی) ! دیگه مردیم مردیم دیگه یجا چالمون میکنن
    Arizona State University / Alumnus, Class of 2015 / Materials Science & Solid State Electronics, PhD
    دریچه ای به زندگی در آمریکا : اینستاگرام

Junior Member

له سایتش درست است. بستگی به درامد سالانه شما داره . برای یک نفر چیزی حدود ۷۰ نا ۱۰۰ دلار میشه. و همین مقدار هم دولت میده. البته این یک پلن خوب است . بیمه های ارزونتر هم داره. بله دوباره تمدید شده. اگر هم بیمه ندارید میتونید زنگ بزنید بهشون و توضیج بدید که می خوایین ثبت نام کنید .

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan66 نمایش پست ها
    خیلی ممنون بابت جوابتون
    گویا تا 10 روز دیگه هم تمدید شده

میشه بگید حدودا سالیانه چقدر میشه؟ میدونم برای افراد مختلف شاید فرق کنه میخوام یه تخمینی داشته باشم فقط
    و اینکه چقدر طول میکشه تا بشه ازش استفاده کرد؟
    از اینجا باید ثبتنام کنم؟

سلام
    من برای فرصت مطالعاتی برای مدت 8 ماه می خوام برم امریکا
    هزینه بیمه ها رو ک نگاه می کنم، مبلغ ماهیانه رو برای همسر(ویزای j2) خیلی گرونتر از مبلغ ماهیانه خودم(ویزای j1) زده.
    می تونم بیمه همسرم رو از نوع توریستی بگیرم برای کل 8 ماه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط yasmary نمایش پست ها
    سلام
    من برای فرصت مطالعاتی برای مدت 8 ماه می خوام برم امریکا
    هزینه بیمه ها رو ک نگاه می کنم، مبلغ ماهیانه رو برای همسر(ویزای j2) خیلی گرونتر از مبلغ ماهیانه خودم(ویزای j1) زده.
    می تونم بیمه همسرم رو از نوع توریستی بگیرم برای کل 8 ماه؟
    ما هم شرایط شما رو داریم تو مریلند. من و همسرم و پسرم یعنی یک نفر J1 و دو نفر J2 سرجمع 145 دلار میدیم.

Junior Member ehsan66 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط PedramAz نمایش پست ها
    ما هم شرایط شما رو داریم تو مریلند. من و همسرم و پسرم یعنی یک نفر J1 و دو نفر J2 سرجمع 145 دلار میدیم.
    میشه اسم بیمه تون رو بگید لطفا؟
    Live as if you were to die tomorrow
    Learn as if you were to live forever

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan66 نمایش پست ها
    میشه اسم بیمه تون رو بگید لطفا؟
    بیمه ما Kaiser است

سلام. دوستان من 2 قلم داروی میگرن مصرف میکنم که البته یجورایی داروی اعصاب هم میشه به حساب آوردشون. از آنجایی که فاند من با بیمه همراه نیست گفتم واسه مصرف چند ماهمو ببرم. اولا آیا فرود گاه گیر نمیدن؟ ثانیا بعد از اینکه تموم کردم میشه گفت از ایران واسم پست کنن؟ آمریکا چقدر هزینه داره بیمه بشم و چقدر از پول داروهام رو پوشش میده؟

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط masoudmahmoodi نمایش پست ها
    سلام. دوستان من 2 قلم داروی میگرن مصرف میکنم که البته یجورایی داروی اعصاب هم میشه به حساب آوردشون. از آنجایی که فاند من با بیمه همراه نیست گفتم واسه مصرف چند ماهمو ببرم. اولا آیا فرود گاه گیر نمیدن؟ ثانیا بعد از اینکه تموم کردم میشه گفت از ایران واسم پست کنن؟ آمریکا چقدر هزینه داره بیمه بشم و چقدر از پول داروهام رو پوشش میده؟
    در فرودگاه اگر نسخه همراه داشته باشید، موردی نخواهد داشت
    بله از ایران میتونند پست کنند
    سوال آخرتون رو نمیشه پاسخ داد، چون شرایط بیمه ها با همدیگه فرق میکنه و عوامل متفاوتی در میزان پوشش بیمه، دخیل هستش

پ.ن: تا جایی که من اطلاع دارم وقتی شما فاند داشته باشید (به صورت graduate assistantship)، طبق قوانین دانشگاه باید حتما بیمه داشته باشید، حالا یا دانشگاه خودش بیمه ای رو به شما معرفی میکنه که به صورت اتوماتیک در اون enroll میشی و مبلغش رو ماهانه از حقوقتون کم میکنه یا اینکه خودتون باید بیمه ای رو به دانشگاه معرفی کنید
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

سلام

بنده F1 هستم، میخواستم بدونم بعد از ورود به آمریکا میتونم بیمه نکنم؟
    لطفا در جواب نفرمایید لازمه برای خودتون، اینو همه میدونن!!!
    کجا از شما بیمه نامه را میخوان؟
    به عبارتی status ما مشکلی براش به وجود میاد بدون بیمه!
    اگر جواب بلی است و بیمه اجباری است، ایا ما میتونیم به دلخواه از هر شرکتی میخوایم اقدام کنیم یا باید به دانشگاه پول بدیم تا اون مارو با جایی که قرارداد داره کنه؟
    اگر ما تاکید میکنم مجددا F1 باشیم، و برنامه یا پروگرم ای یک ترمه در کالج ثبت نام کرده باشیم ایا بیمه اجباری که باید تحت عنوانش باشیم میشه 6 ماه؟
    اصلا مدت بیمه انتخابی است؟ مثلا میشه 6 ماه، 6 ماه بیمه کرد؟
    ایا بیمه دانشجویی و بیمه مسافرتی و بیمه فرد عادی در هزینه و عنوان بیمه نامه متفاوت هستند؟
    و در انتها بدبخت ترین بیمه ای که وجود داره که حتی دارو ها را هم پوشش نده مربوط به کدام کمپانی است و اسمش چیست و هزینه اش چقدر هست و لطفا لینک بدهید؟

ممنون
    ویرایش توسط frontwise : May 24th, 2016 در ساعت 12:28 PM

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط frontwise نمایش پست ها
    سلام

بنده F1 هستم، میخواستم بدونم بعد از ورود به آمریکا میتونم بیمه نکنم؟
    لطفا در جواب نفرمایید لازمه برای خودتون، اینو همه میدونن!!!
    کجا از شما بیمه نامه را میخوان؟
    به عبارتی status ما مشکلی براش به وجود میاد بدون بیمه!
    اگر جواب بلی است و بیمه اجباری است، ایا ما میتونیم به دلخواه از هر شرکتی میخوایم اقدام کنیم یا باید به دانشگاه پول بدیم تا اون مارو با جایی که قرارداد داره کنه؟
    اگر ما تاکید میکنم مجددا F1 باشیم، و برنامه یا پروگرم ای یک ترمه در کالج ثبت نام کرده باشیم ایا بیمه اجباری که باید تحت عنوانش باشیم میشه 6 ماه؟
    اصلا مدت بیمه انتخابی است؟ مثلا میشه 6 ماه، 6 ماه بیمه کرد؟
    ایا بیمه دانشجویی و بیمه مسافرتی و بیمه فرد عادی در هزینه و عنوان بیمه نامه متفاوت هستند؟
    و در انتها بدبخت ترین بیمه ای که وجود داره که حتی دارو ها را هم پوشش نده مربوط به کدام کمپانی است و اسمش چیست و هزینه اش چقدر هست و لطفا لینک بدهید؟

ممنون
    بیمه برای دانشجویان خارجی اجباریه. یا بیمه دانشگاه رو می گیرید یا خودتون بیمه ای پیدا می کنید که شرایط مشابه بیمه دانشگاه داشته باشه. نحوه عملکرد دانشگاه هم اینجوریه که به محض ثبت نام برای شما به صورت اتوماتیک بیمه دانشگاه رو اضافه میکنه. اگه نخواهید از بیمه دانشگاه استفاده کنید، بیمه جایگزین معرفی میکنید و از دانشگاه تقاضا می کنید که بیمه خودشون رو waive کنن. اگه بعد از بررسی شرایط بیمه جایگزین شما تقاضاتون رو تایید کردن که قضیه حله. اگه تایید نشد، دوباره بیمه دانشگاه رو بر می گردونن روی صورتحساب شما. در ضمن برای معرفی بیمه جایگزین برای شما مهلت میذارن (معمولا ۳۰ روز بعد از شروع ترم یا بعضی جاها ممکنه کمتر از ۳۰ روز باشه). در مورد مدت پوشش بیمه معمولا برای کل سال تحصیلی از شما گواهی بیمه میخوان. اگه شرایط خیلی خاص داشته باشید (مثلا فارغ التحصیلی یا انتقال به دانشگاه دیگه) باید با مرکز بهداشت دانشگاه صحبت کنید که به شما مجوز بدن فقط برای همون ترم بیمه داشته باشید وگرنه همون کل سال تحصیلی هست.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)