صفحه 9 از 18 نخستنخست 123456789101112131415161718 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 175

موضوع: بیمه در آمریکا

پیش فرض پاسخ : بیمه در آمریکا

ایا بیمه توی امریکا بیماری های خطرناک مثل سرطلان که هزینه ی بسیاری بالایی داره رو پوشش میده؟ با چه قیمتی در ماه؟ در مورد بیماری های نادر و کشنده چی؟ کلا وضع بیمه چطوره توی امریکا؟ شنیدم که خیلی خوب نیست ولی دوست داشتم کسانی که اونجا هستند نظرشون رو بگن.

Junior Member sohrab_a آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    هوافضا خواجه نصیر

کسی میدونه برای بیمه dependent توی آمریکا باید چه کرد؟ خود دانشگاه که جواب گنگی به من داده و گفته برای بیمه آزاد باید یه پلن 2000 دلاری برای یه ترم بگیری.

سلام دوستان
    ميخاستم بپرسم بيمه دانشجويي اجباري هستش يا اختياري؟
    چون يكجا در سايت دانشگاه نوشته بود كه اختياري هستش يكجا نوشته جزو mandatory fees هستش.
    سياست دانشگاهها به چه صورته؟
    مچكرم
    No news is good news

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Ibehnoud نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ميخاستم بپرسم بيمه دانشجويي اجباري هستش يا اختياري؟
    چون يكجا در سايت دانشگاه نوشته بود كه اختياري هستش يكجا نوشته جزو mandatory fees هستش.
    سياست دانشگاهها به چه صورته؟
    مچكرم
    تمام دانشجویان International هستند، به صورت اجباری باید بیمه بگیرند (یعنی همه کسانی که ویزای F-1 و M-1 دارند) مگر اینکه شما بتونی، بیمه ارزون تر از دانشگاه پیدا کنی و اون رو به عنوان بیمه تون به دانشگاه معرفی کنید
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

Junior Member

سلام دوستان
    من اگه خدا بخواد دارم با ویزای J برای فرصت شش ماهه (با همسر و فرزندم) میرم دانشگاه آیوا. دانشگاه به من گفته که حتما باید تمام خانواده را بیمه دانشگاه بکنم که هزینه اون واسه هر ماه 1163 دلاره!!! آیا میشه یه جوری دورشون زد و یه بیمه ارزون تر برای اونا پیدا کرد یا حتی خانواده رو بیمه نکرد؟
    ممنون میشم جواب بدین

نقل قول نوشته اصلی توسط AbdiB نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من اگه خدا بخواد دارم با ویزای J برای فرصت شش ماهه (با همسر و فرزندم) میرم دانشگاه آیوا. دانشگاه به من گفته که حتما باید تمام خانواده را بیمه دانشگاه بکنم که هزینه اون واسه هر ماه 1163 دلاره!!! آیا میشه یه جوری دورشون زد و یه بیمه ارزون تر برای اونا پیدا کرد یا حتی خانواده رو بیمه نکرد؟
    ممنون میشم جواب بدین
    اگه بیماری خاصی ندارن اجباری ندارید بیمه کنید. می تونید کاغذ هاش رو بگیرید و بگیدمیرم دنبالش! یا بیمه های اروزنتر می کنم. تا بیان گیر بدن 6 ماه تمام شده. اگرچه بهتره بیمه کنید چون هزینه پزشکی آمریکا خیلی گرونه. خود دانید.
    آنکه دایم هوس سوختن ما می کرد کاش می آمد و از دور تماشا می کرد

Banned

سلام دوستان
    ممنون میشم جواب بدین
    دوست من اشتباه نمیکنید؟!
    واسه هر ماه 1100 دلار هست یا واسه کل دوره!؟

سلام دوستان
    ممنون میشم جواب بدین
    اصولا میتونید بیمه دانشگاه رو waive کنید و خودتون برید دنبال بیمه. اصولا بیمه دانشگاهها خیلی گرونه (و البته خیلی هم بیمه خوبیه معمولا). اگه دانشگاه به شما فاند میده برای این مدت به احتمال زیاد هزینه بیمه رو هم پرداخت میکنه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط khalas نمایش پست ها
    دوست من اشتباه نمیکنید؟!
    واسه هر ماه 1100 دلار هست یا واسه کل دوره!؟
    منم مثل شما شک داشتم، پرسیدم مطمئن شدم، به نظر منم خیلی زیاده!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadi1337 نمایش پست ها
    اصولا میتونید بیمه دانشگاه رو waive کنید و خودتون برید دنبال بیمه. اصولا بیمه دانشگاهها خیلی گرونه (و البته خیلی هم بیمه خوبیه معمولا). اگه دانشگاه به شما فاند میده برای این مدت به احتمال زیاد هزینه بیمه رو هم پرداخت میکنه.
    متاسفانه من فقط کمک هزینه وزارت علوم را دارم که با این اوصاف باید همش رو بدم جای بیمه!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)