صفحه 12 از 18 نخستنخست ... 23456789101112131415161718 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 175

موضوع: بیمه در آمریکا

پیش فرض پاسخ : بیمه در آمریکا

من در مورد بیمه اتومبیل سوال داشتم: آیا سابقه گواهینامه که از ایران می گیرم که منفی است (خلافی نکرده باشیم) باعث میشه که مبلغ کمتری برای بیمه اتومبیل در آمریکا بپردازیم؟
    کسی اطلاعی در مورد نحوه گرفتن استعلام از سابقه گواهینامه داره؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    mohammad_k88 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط meysamarjmand نمایش پست ها
    من در مورد بیمه اتومبیل سوال داشتم: آیا سابقه گواهینامه که از ایران می گیرم که منفی است (خلافی نکرده باشیم) باعث میشه که مبلغ کمتری برای بیمه اتومبیل در آمریکا بپردازیم؟
    کسی اطلاعی در مورد نحوه گرفتن استعلام از سابقه گواهینامه داره؟
    اصلا سابقه ایران رو قبول ندارن.
    من برای فقط شخص ثالث با توجه به اینکه یک سال پیش گواهی نامه گرفتم، با یه سری تخفیف بابت دانشگاه و تحصیلات تکمیلی و بحث های امنیتی که ماشین داره مثل چهار چرخ abs و تمام ایر بگ و دزد گیر و غیره از شرکت های زیر کووت های مختلفی گرفتم:
    21th: 142$
    geico: 137$
    Progressive: 118$
    ensurance: 119$
    nationwide titan: 91$
    Liberty mutual: 117$

============
    Allstate(Telephone): 36$
    $Allstate(Online): 148

من از Allstate گرفتم ولی حالا نگرانم که این یه وقت اشتباه نکرده باشه. حتی تاکید کردم که یه وقت بعدا نگید اشتباه شده بخواید زیاد کنید مثل بقیه شرکت ها گفت نه من همین الان مشخصاتت رو توی سیستم چک کردم و این مبلغ درسته-- رفرنس نامبر و پالسی نامبر رو هم بهم داد!. خدا به خیر کنه!! کسی نظری نداره!!
    If one can do it, you too can do it, if no one can do it, you must do it

ApplyAbroad Hero y2dark آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_k88 نمایش پست ها
    اصلا سابقه ایران رو قبول ندارن.
    من برای فقط شخص ثالث با توجه به اینکه یک سال پیش گواهی نامه گرفتم، با یه سری تخفیف بابت دانشگاه و تحصیلات تکمیلی و بحث های امنیتی که ماشین داره مثل چهار چرخ abs و تمام ایر بگ و دزد گیر و غیره از شرکت های زیر کووت های مختلفی گرفتم:
    21th: 142$
    geico: 137$
    Progressive: 118$
    ensurance: 119$
    nationwide titan: 91$
    Liberty mutual: 117$

============
    Allstate(Telephone): 36$
    $Allstate(Online): 148

من از Allstate گرفتم ولی حالا نگرانم که این یه وقت اشتباه نکرده باشه. حتی تاکید کردم که یه وقت بعدا نگید اشتباه شده بخواید زیاد کنید مثل بقیه شرکت ها گفت نه من همین الان مشخصاتت رو توی سیستم چک کردم و این مبلغ درسته-- رفرنس نامبر و پالسی نامبر رو هم بهم داد!. خدا به خیر کنه!! کسی نظری نداره!!
    همونطور که خودتون هم دیدین بهتره تماس بگیرین چون وقتی زنگ میزنید اون فردی که بهتون آفر میده دسترسیش از شما که انلاین افر میگیرین بیشتره و میتونه بهتون تخفیف بیشتر بده! خوده من هم با geico تجربه اش رو داشتم، اشتباهی در کار نیست موفق باشین

ApplyAbroad Senior Veteran
    mohammad_k88 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط y2dark نمایش پست ها
    همونطور که خودتون هم دیدین بهتره تماس بگیرین چون وقتی زنگ میزنید اون فردی که بهتون آفر میده دسترسیش از شما که انلاین افر میگیرین بیشتره و میتونه بهتون تخفیف بیشتر بده! خوده من هم با geico تجربه اش رو داشتم، اشتباهی در کار نیست موفق باشین
    من هم اینی که می گید رو کاملا قبول دارم خیلی از این عدد هایی که گذاشتم تو کووت آنلاین چهار پنج دلار بیشتر بود ولی Allstate سورپرایز کرد منو.
    البته الان یه فرم فرستاده گفته امضا کن بفرست توش نوشته سابقه رانندگی از سال 2005!
    شما تا به حال شده که بخواید از بیمه استفاده کنید، مشکلی پیش نیومده؟
    من نگران وقتی ام که بخوام از بیمه استفاده کنم و بعد اون موقع تازه پرونده رو چک کنن بگن اصلا تو کلا مشکل داشته و القصه...
    ویرایش توسط mohammad_k88 : August 5th, 2015 در ساعت 12:20 AM
    If one can do it, you too can do it, if no one can do it, you must do it

من هم اینی که می گید رو کاملا قبول دارم خیلی از این عدد هایی که گذاشتم تو کووت آنلاین چهار پنج دلار بیشتر بود ولی Allstate سورپرایز کرد منو.
    البته الان یه فرم فرستاده گفته امضا کن بفرست توش نوشته سابقه رانندگی از سال 2005!
    شما تا به حال شده که بخواید از بیمه استفاده کنید، مشکلی پیش نیومده.
    من نگران وقتی ام که بخوام از بیمه استفاده کنم و بعد اون موقع تازه پرونده رو چک کنن بگن اصلا تو کلا مشکل داشته و القصه...

شما تا به حال شده که بخواید از بیمه استفاده کنید، مشکلی پیش نیومده؟
    توی این فرم نوشته سابقه در "امریکا" از سال 2005 یا فقط سابقه رانندگی؟؟؟
    به هر صورت اگر بخوان چک بکنن الان هم میتونن، ایالت شما رو اطلاع ندارم ولی بعضی ایالتها بعد از چند سال تخفیف میخوری یا مثلا اکثر بیمه ها بعد از 5 سال تخفیف راننده خوب رو بهتون میدن! بنظرم زنگ بزن از خودشون بپرس ببین چی میگن

Junior Member

سلام دوستان
    در پیج خدمات بهداشتی درمانی یکی از دوستان گفته بود برای خانمهای باردار که در امریکا باردار میشن (سیتیزنی و داشتن گرین کارت اهمیت نداره) از ابتدا هزینه های چکاپ ها و زایمان رایگان است چون بچه شهروند امریکا محسوب میشه ختی میگفتند کوپنهای رایگان به مادران میدن که سوء تغذیه نگیرن و تا یک سال هم هزینه های درمانی کودکان رو میدن و کوپن تغذیه به اونها داده میشه!
    آیا کسی از دوستان در این مورد اطلاعی داره؟ صحت داره این قضیه؟

Junior Member

سلام

من ام اس دارم و می خواهم برای تحصیل در مقطع دکترا برم آمریکا.

ولی مشکل هزینه تهیه داروهام در آمریکا رو دارم. (من اینترفرون بتا 1 بی مصرف می کنم)

ممنون می شم من رو راهنمایی کنید. یا اگر کسی رو می شناسید که مشکل مشابه داره معرفی کنید.

Junior Member

به کاتبوشا: شما میتونید از جاهائی داروی رایگان بگیرید. free medication in america را گوگل کنید. مثلا https://www.pparx.org/
    جائیکه تخصصی به شما کمک کند http://www.mymsaa.org/about-ms/sources/
    بازهم سایتی هست که الان حصور ذهن ندارم ولی بعدا براتون مینویسم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    civil engineering

سلام دوستان لطفا منو راهنمایی کنید

من لاتاری2015 برنده شدم و تا دوماه دیگه به کالیفرنیا میرم. و برنامم اینه که بعد از اومدن گرین کارت که حدودا دو ماه طول میکشه پاس سفید بگیرم و به ایران برگردم. واسه این دو ماهی که در آمریکا هستم چطوری میتونم خودمو بیمه کنم؟ ماهی چقدر میشه حدودا؟ اصلا میشه این کارو کرد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)