صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 33 , از مجموع 33

موضوع: آیا این مورد یعنی من پذیرفته شدم؟؟؟ چقدر روش حساب کنم؟

Senior Member Milad2012 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, University of Oklahoma

پیش فرض پاسخ : آیا این مورد یعنی من پذیرفته شدم؟؟؟ چقدر روش حساب کنم؟

سلام
    آیا این مورد یعنی من پذیرفته شدم؟؟؟ چقدر روش حساب کنم؟ if you are admitted I have agreed to supervise you.
    منظور این استاد از این حرفش چیه؟ یعنی میره از graduate office مدارکم رو می گیره و می گه این دانشجو رو می خوام؟ یــــا من از حمایت استاد در طول پروسه ی apply برخوردار نیستم و خودم باید پذیرش بگیرم و تنها بعد قبولی supervise می کنتم؟
    خواهـــش می کنم دوستان با تجربه جواب بدن و کمک کنند.
    متشکرم

نقل قول نوشته اصلی توسط Milad2012 نمایش پست ها
    سلام
    آیا این مورد یعنی من پذیرفته شدم؟؟؟ چقدر روش حساب کنم؟ if you are admitted I have agreed to supervise you.
    منظور این استاد از این حرفش چیه؟ یعنی میره از graduate office مدارکم رو می گیره و می گه این دانشجو رو می خوام؟ یــــا من از حمایت استاد در طول پروسه ی apply برخوردار نیستم و خودم باید پذیرش بگیرم و تنها بعد قبولی supervise می کنتم؟
    خواهـــش می کنم دوستان با تجربه جواب بدن و کمک کنند.
    متشکرم
    این یعنی‌ دقیقا مورد دومی‌ که گفتین

یعنی‌ اصلا کمکی‌ به پذیرش شما از دانشگاه نمیکنه، و اگه شما خودتون تونستین وارد بخش بشینو پذیرش بگیرین، قبول می‌کنه استادت بشه

خسته نباشن

Member BehnoushHajian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    بیوتکنولوژی، دانشگاه شیراز-دانشگاه بوعلی سینا

سلام
    من پاییز گذشته با یه استادی توی یکی از دانشگاه های امریکا تماس گرفته بودم و ارتباطمون خیلی خوب پیش رفت و خودش گفت که حتما اپلای کنم . بعد زا اپلای هم تماس گرفت و تلفنی با هم صحبت کرد و مرتب میگفت نگران نباش شما دقیقا به کار من میخوری . بعد یهو جواب دادن که نمیتونیم شما رو امسال بپذیریم . خود استاده هم ایمیل زد که متنش این بود
    I'm glad that you contacted me - I was hoping to further discuss your application because although we were not able to take you this year I felt you were a strong candidate with interests that very much coincided with what we do in my lab. However, you should consider taking some formal English training as this was one aspect of your application that was not as strong - I did not feel that you would be ready to start graduate level classes in English this fall. Should your English improve I highly recommend for you to reapply next year!

نمره تافل من 590 و جی آر ای هم 1000 بود.
    من چون خیلی به کار این استاد علاقه دارم امسال تصمیم گرفتم دوباره تافل و جی آر ای و جی آر ای سابجکت بدم . چند روز پیش بهش ایمیل زدم که امسال میخواد دانشجو بگیره که من اپلای کنم یا نه. جواب داد :
    I would be happy to receive an application from you for the PhD program, especially if you are working to improve your English language skills. I will be accepting a graduate student for Fall 2012 so please do apply

حالا به نظر شما این جای امیدواری داره و پیگیرش باشم ؟

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)