نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: ايده جديد

khoshtip118
    Guest

پیش فرض ايده جديد

سلام
    من يه ايده دارم واسه شركت هاي توليد كننده نرم افزار
    متاسفانه چون تو ايران هستم شركتي مثل مايكروسافت به من اعتماد نميكنه
    ميخوام با اين طرحم كه بسيار هم پول ساز هست اقامت بگيرم
    طرح من از اين قراره كه تحت هيچ شرايطي اجازه دزديدن اطلاعات كاربر رو هنگام خريد و فروش انلاين نميده
    اگه منو راهنمايي كنيد ممنون ميشم

پیش فرض پاسخ : ايده جديد

متاسفانه فقط از طریق ایده نمیشه افامت گرقت!
    اگه واقعا در این مورد جدی هستین باید اول یه سرمایه گزار پیدا کنین که برای پیاده سازی ایده شما حاضر پول بده. بعد از اون شاید بتونین یه کارایی بکنین.
    لطفا قوانین فروم رو بخونید و با رعایت اونها در بهبود کیفیت فروم سهیم باشید.

Junior Member

باید گام به گام پیش برید.
    1-باید ایده اتون رو با چند شرکت توی امریکا در میان بگذارید.
    2-از بین شرکتهایی که بهتن جواب مثبت دادن ،از اون شرکتی که مزایا و شرایطش خوبه درخواست کنین که به شما پذیرش کاری بده.
    3-با در دست داشتن پذیزش ا ز اون شرکت میتونین ویزا کار در آمریکا بگیرین (که یکمی سخت ویزا کار میدن).
    4-اگه موفق شدین و ویزا رو گرفتین و اونجا روی ایده اتون کار کردین ،بعد یه مدت میتونین درخواست اقامت بکنین.
    پیکاسو:من آنچه را که فکر میکنم ،می کشم.نه آنچه را که می بینم!

اين خيلي مهمه كه ايده شما در چه مرحله اي هست. اگر فقط يه ايده خام باشه كه همونطور كه آقاي Mehrdad گفتن راه منطقي اينه كه شما سرمايه گذار پيدا كنيد. ضمنا، اگر ايده شما در مرحله تحقيقات باشه (اونم در يك جاي رسمي) ميتونه كمك بكنه. مثلا دو سال پيش اين ماجرا خيلي معروف شد كه شركت google يه پايان نامه دكتري كامپيوتر رو در كشور استراليا 30,000,000$ خريد و صاحب پايان نامه رو به كاليفرنيا دعوت كرد. ولي خوب اين يه اتفاق نادر هست و به عنوان يك روال عادي نميشه روش حساب باز كرد.
    Do not mistake coincidence for fate

ApplyAbroad Veteran
    farhan6155 آواتار ها

به نظر من اگه ايده شما تبديل به مححصول شده، حتماً اول محصول ايده تون رو به ثبت برسونيد. البته نه تو ايران. در اين صورت هم اعتبارتون بالا مي‌ره و هم مراحلي كه دوستان گفتن رو با امنيت كامل مي‌تونيد انجام بدين.

من هم صاحب یک ایده هستم که برای تبدیل کردنش به یک طرح اونقدر پیچیدگی داره که سالها کار و تشکیل گروه و حمایت مالی زیاد - در حد حمایت دولتی - لازم داره..با این ایده که ممکنه حتی از نظر اقتصادی در سطح بین المللی انقلابی باشه، چه کنم ؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)