صفحه 1 از 8 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 76

موضوع: دانشگاه مناسب برای تحصیل در تمامی گرایش های مهندسی برق و هزینه زندگی و تحصیل و شرایط

Junior Member saman0131 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق کنترل دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان

پیش فرض دانشگاه مناسب برای تحصیل در تمامی گرایش های مهندسی برق و هزینه زندگی و تحصیل و شرایط

دانشگاه مناسب برای تحصیل در تمامی گرایش های مهندسی برق و هزینه زندگی و تحصیل و شرایط

رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : دانشگاه مناسب برای تحصیل در تمامی گرایش های مهندسی برق و هزینه زندگی و تحصیل و

سلام
    من قصد داشتم که واسه فوق انگلیس بخونم و بعد هم واسه دکترا برم امریکا و بعد هم برگردم ایران.
    اما شنیدم که تو امریکا به فوق که از انگلیس گرفته باشم سخت پذیرش میدن . چون دوره فوق انگلیس 1 ساله. به همین دلیل من تردید دارم که برای انگلیس اقدام کنم.
    من رشتم مهندسی برق کنترل هست. ایا برای رشته های مهندسی انگلستان گزینه خوبیه؟یا به جاهای دیگه هم فکر کنم؟ من هدفم اینه مه دکترا بگیرم و برگردم ایران.
    این ترتیب گزینه های من برای مهندسیم در فوق هست.
    انگلستان
    امریکا
    هلند
    کره
    نروژ
    مالزي
    تايلند
    تايوان
    هند
    لهستان
    چين
    این ترتیب درسته ؟ اگه نه که اطف کنید ترتیب درستشو بگید به من. لطفا کامل راهنماییم کنید.
    با تشکر

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : دانشگاه مناسب برای تحصیل در تمامی گرایش های مهندسی برق و هزینه زندگی و تحصیل و

سلام تو کشورهای اسیایی ژاپن کره سنگاپور چین تایوان هنگ کنگ .واقعا نمیشه جداشون کرد.همشون خوب هستند.اما ترجیا کره و ژاپن بهترن.سطح زنگی بهتری هم دارن.سنگاپورم خوبه. اما در مورد اروپا چند تا کشور رو فراموش کردی فکر کنم!!! المان و فرانسه !!!!!!!!!!!!!!!!! به نظرم خیلی بهتر از بقیه کشورهای اروپایی هستند که اونجا گذاشتی.بعدش هلند دانمارک انگلیس و...
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

رشته و دانشگاه

ارزش داره که تو یک دانشگاه با رنگ 800 درس بخونی ولی تو امریکا باشه؟ اخه هر کس تا ببینه مدرک از امریکاست به سرعت کار پیدا میشه تا به اینکه به کره
    من شرایطم جوریه که از پس هزینه کره به طور کامل بر می ایم و به خاطر همین نگاه به مدارک امریکا دوست دارم تو امریکا باشم تا تو کره.
    انگلیس هم که دوره فوقش یک ساله و به دانشجو خارجی به صورت یک منبع در امد نگاه می کنند تا بخوان بهش چیزی یاد بدن.
    واسه همین المان تو انتخاب های من نیست که زبان المانی باید مثل زبان مادری بلد باشیم.اما برای من ارزش نداره که بخواهم زبان المانی یاد بگیرم . زبان انگلیسی هزاران بار ارزشش بیشتره. فرانسه هم همچنین شرایطی داره.
    من کمتر دوست دارم تو کشور های اروپایی درس بخونم . چون اونجا احساس راحتی ندارم. به نظر من ما در دید اونا مثل افغانی در دید ما هست و من هم از این نگاه خوشم نمیاد.
    و همچنین انگلیس زیاد واسه رشته برق مناسب نیست.بیشتر حقوق و فلسفه و.... این جور چیزا خوبه .. اما بهترین کشور امریکاست واسه مهندسی .. اما من هزینه دانشگاه های اونجا رو نمی دونم . اگه کسی میدونه بگه ارزانترین دانشگاه برای مهندسی برق کدومه و هزینه زندگی و شهریه که مورد قبول وزارت علوم هم باشه چقدره؟

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

هزینه ها تو امریکا که بالاست.اما اگه میتونی کانادا سالی 25هزار تا جور کنی شاید بد نباشه.
    در ضمن در مورد المان هم بگم که خیلی از دانشگاه ها مستر به زبان انگلیسی دارند.در مورد برق با در نظر گرفتن گرایش هاش شاید از 40تا رشته هم بگذره.مثلا قدرت 4تا دانشگاه و فکر کنم 2تا علمی کاربردی و خیلی دانشگاه های دیگه گرایش های مختلف رو دارند.نیازی هم نیست درابتدا زبان المانی رو کامل یاد بگیری.اصلا نیازی نیست یاد بگیری.اما یه چیزی رو در مورد کار مطمئنم.بیشتر از اونکه مدرک مهم باشه شما باید کارتو بلد باشی.در این صورت مطمئن باش به راحتی کار واست گیر میاد.
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

رشته و دانشگاه

اخه من به یکی از این موسسات تماس گرفتم واونا به من گفتن که لازمه زبان المانی یاد بگیری و اگه یاد نگیری بهت ویزا نمیدن.

رشته و دانشگاه

من 25 هزار تا که ندارم واسه همین بود که دنبال یک دانشگاه ارزون قیمت تو امریکا بودم که به مشکل برنخورم

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

خوب کانادا خیلی ارزون تر از امریکا در میاد واست.حداقل از نظر شهریه خیلی خیلی خیلی ارزون تر از امریکاست!
    در مورد ویزای المان هم: اخه برادر من.ادم به حرف این موسسات گوش میکنه؟بخدا اصلا اونا نمیدونم اپلای یعنی چی!!ولشون کن. این همه بچه ها دارن میرن المان.90%هم المانی بلد نیستند.مدرک ایلتس یا تافل دارند.اپلای میکنن.وقتی هم قبول شدند و 1ماهی تو نوبت ویزا هستند یه کتابی نرم افزاری چیزی تهیه میکنن 4تا کلمه در حد سلام و خداحافظی یاد میگیرن.همین!
    در ضمن از نظر شهریه هم المان خیلی ارزون تر از امریکا یا کانادا و یا حتی کره جنوبی هم هست.چون بیشتر دانشگاه هاش یا رایگانه و یا اگر شهریه هم دارند در حدود 500یورو هست ترمی.

رشته و دانشگاه

دقیقا موسسه به من گفت اگه می خواهی ارزون بیفته واست باید زبان(المانی) بلد باشی و اگه انگلیسی بخوای هزینت میره بالا
    2.من شنیدم که مدرک المان فقط به درد خود المان میخوره ....

رشته و دانشگاه

دوستان من برای ادامه تحصیل کره رو انتخاب کردم. چون از نظر هزینه برای من بهتره.
    ایا کشوری دیگه هست که هزینش هم پای کره باشه ولی از کره بهتر باشه؟

صفحه 1 از 8 12345678 آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)