صفحه 3 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 76

موضوع: دانشگاه مناسب برای تحصیل در تمامی گرایش های مهندسی برق و هزینه زندگی و تحصیل و شرایط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دانشگاه مناسب برای تحصیل در تمامی گرایش های مهندسی برق و هزینه زندگی و تحصیل و

آقا این که میگن آلمان مدرک دانشگاه آزاد را قبول نداره تا چه حد صحت داره

Junior Member saman0131 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق کنترل دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان

پیش فرض پاسخ : دانشگاه مناسب برای تحصیل در تمامی گرایش های مهندسی برق و هزینه زندگی و تحصیل و

دوست عزیز واسه اینکه بدونم کدوم دانشگاه تو المان چه گرایشی از برق رو داره .. از کجا باید متوجه بشم؟
    واسه دوره فوق لیسانس به زبان انگلیسی هم اینقدر ارزونه تو المان؟
    کدوم دانشگاه ها دوره فوق برق به زبان انگلیسی داره تو المان؟

پس به اینجا رسیدیم که تو قاره اسیا و اروپا و افریقا بهترین دانشگاه واسه برق وگرایشاش المان هست... درسته؟

رشته و دانشگاه

نه فکر نکنم به مدارک آزاد گیر بدن

Senior Member amirhossein.gh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط saman0131 نمایش پست ها
    دوست عزیز واسه اینکه بدونم کدوم دانشگاه تو المان چه گرایشی از برق رو داره .. از کجا باید متوجه بشم؟
    واسه دوره فوق لیسانس به زبان انگلیسی هم اینقدر ارزونه تو المان؟
    کدوم دانشگاه ها دوره فوق برق به زبان انگلیسی داره تو المان؟

پس به اینجا رسیدیم که تو قاره اسیا و اروپا و افریقا بهترین دانشگاه واسه برق وگرایشاش المان هست... درسته؟
    all u want is provided in daad.de
    نگرانی های ما ، بیانگر عمق فاصله ما با خداست
    آینده متعلق به کسانی است که در آرزوی آن هستند و به آن ایمان دارند
    سام ایوینگ قهرمان سابق بیسبال: "هیچ چیز شرم‌آورتر از این نیست که ببینید کسی کاری را انجام می‌دهد که شما می‌گفتید غیرممکن است."

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhossein.gh نمایش پست ها
    all u want is provided in daad.de
    دوست عزیز من از این سایته چیزی دستگیرم نشد . لطفا بیشتر راهنمایی کن

رشته و دانشگاه

من می خواهم گرایشی ار برق کنترل بخونم که مربوط بشه به هواپیماهای جنگی یا به موشک ها یا فضا پیما ها .... کسی همچین رشته هایی تو دنیا میشناسه که به کنترل ربط پیدا کنه؟
    تو کدوم کشوره و کدوم دانشگاه؟

Senior Member amirhossein.gh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط saman0131 نمایش پست ها
    دوست عزیز من از این سایته چیزی دستگیرم نشد . لطفا بیشتر راهنمایی کن
    go straight to info for foreigner students
    then with the left tool bars u can have everything u want

good luck
    نگرانی های ما ، بیانگر عمق فاصله ما با خداست
    آینده متعلق به کسانی است که در آرزوی آن هستند و به آن ایمان دارند
    سام ایوینگ قهرمان سابق بیسبال: "هیچ چیز شرم‌آورتر از این نیست که ببینید کسی کاری را انجام می‌دهد که شما می‌گفتید غیرممکن است."

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

عزیزم اولا این رشته ای که شما انتخاب کردی بدون شک مشکل ویزا داره.یعنی پذیرش هم بگیری ویزا به مشکل برمیخوری.مخصوصا کشوری مثله المان!!!!!
    برو تو همون سایت داد.بعدشم برو اطلاعات برای خارجی ها.بعدش کنار سمت چپ چند تا گزینه هست که یکیش courseهست که انترنشنال رو انتخاب میکنی و سرچ میکنی.
    در مورد شهریه!برای بار سوم و اخرین بار عزیزم بله تفاوتی بین المانی و انگلیسی بودن دانشگاه از نظر شهریه نیست.خیالت راحت.حداقل میشه گفت 95%دانشگاه های برق زیر 500یورو ترمی هزینه دارند.
    این رشته ی شما رو نمیدونم کجاهاداره.اما قدرت به زبان انگلیسی دانشگاه های دارمشتاد مونیخ کوتبوس و اخن ارائه میدن به زبان انگلیسی که به ترتیب ایلتس 6.5-6-6.5-6 لازم دارند.پذیرش گرفتن از این 4تا دانشگاه خیلی سخت و درس خواندن سخت تر.مثل ایران کشکی نیست!!د
    ر ضمن علمی کاربردی دارمشتاد هم قدرت داره به انگلیسی.
    اگه به زمینه ی انرژی علاقه داری دانشگاه های اولدنبورگ و فرایبورگ و همچنین علمی کاربردی اخن ارائه میدن.البته دانشگاه ULMهم داره که زیاد جالب نیست واحد هاش.
    در زمینه ی مخابرات و کنترل هم کلا زیاد هستند.شما اونجا سرچ کن.ایشالا به نتیجه میرسی
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

رشته و دانشگاه

من اول واسم رشته مهمه بعد دانشگاه بعد کشور....من به همین زمینه علاقه دارم و دوست دارم در همین زمینه تحصیل کنم که به رشته من هم بخوره.
    اگه کشوری میشناسید که تو کنترل به موشک و هواپیما و فضا پیما ربط پیدا کنه.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hassanrouhi نمایش پست ها
    عزیزم اولا این رشته ای که شما انتخاب کردی بدون شک مشکل ویزا داره.یعنی پذیرش هم بگیری ویزا به مشکل برمیخوری.مخصوصا کشوری مثله المان!!!!!
    برو تو همون سایت داد.بعدشم برو اطلاعات برای خارجی ها.بعدش کنار سمت چپ چند تا گزینه هست که یکیش courseهست که انترنشنال رو انتخاب میکنی و سرچ میکنی.
    در مورد شهریه!برای بار سوم و اخرین بار عزیزم بله تفاوتی بین المانی و انگلیسی بودن دانشگاه از نظر شهریه نیست.خیالت راحت.حداقل میشه گفت 95%دانشگاه های برق زیر 500یورو ترمی هزینه دارند.
    این رشته ی شما رو نمیدونم کجاهاداره.اما قدرت به زبان انگلیسی دانشگاه های دارمشتاد مونیخ کوتبوس و اخن ارائه میدن به زبان انگلیسی که به ترتیب ایلتس 6.5-6-6.5-6 لازم دارند.پذیرش گرفتن از این 4تا دانشگاه خیلی سخت و درس خواندن سخت تر.مثل ایران کشکی نیست!!د
    ر ضمن علمی کاربردی دارمشتاد هم قدرت داره به انگلیسی.
    اگه به زمینه ی انرژی علاقه داری دانشگاه های اولدنبورگ و فرایبورگ و همچنین علمی کاربردی اخن ارائه میدن.البته دانشگاه ULMهم داره که زیاد جالب نیست واحد هاش.
    در زمینه ی مخابرات و کنترل هم کلا زیاد هستند.شما اونجا سرچ کن.ایشالا به نتیجه میرسی
    اگر با این سوالام وقت شما رو گرفتم کاملا شرمنده هستم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)