صفحه 5 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 76

موضوع: دانشگاه مناسب برای تحصیل در تمامی گرایش های مهندسی برق و هزینه زندگی و تحصیل و شرایط

Junior Member saman0131 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق کنترل دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان

پیش فرض پاسخ : دانشگاه مناسب برای تحصیل در تمامی گرایش های مهندسی برق و هزینه زندگی و تحصیل و

نقل قول نوشته اصلی توسط galaxyboy نمایش پست ها
    سلام سامان جان شما دانشگاه مایی که ترمه چندی شما ؟
    بچه ها وضع بورسیه چطوره؟
    سلام عزیزم
    من ترم 1 هستم
    شما چطور؟ چی میخونی؟ ترم چند؟

Junior Member ariaboy18 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    electronic- The University of Guilan

پیش فرض پاسخ : دانشگاه مناسب برای تحصیل در تمامی گرایش های مهندسی برق و هزینه زندگی و تحصیل و

با سلام خدمت همه دوستان
    دانشجوی کارشناسی الکترونیک از دانشگاه گیلان(دولتی) هستم و معدلم حدود 14...چند تا سوال دارم
    1.واسه ادامه تحصیل برای ارشد تا چقدر شانس پذیرش تو یکی از دانشگاه های خوب آلمان رو دارم؟
    2.داشتن مقاله تو دوره کارشناسی چقدر اهمیت داره؟
    3.آیا داشتن اقوام تو آلمان (یکیشون citizen)تاثیری تو شانس پذیرش داره؟
    4.اگه نمره زبانم خوب باشه میتونه پایین بودن معدلمو پوشش بده؟
    ممنون میشم اگه دوستان با تجربه لطف کنن جوابمو بدن,در حال حاضر دارم زبان آلمانی می خونم ولی دو دلم که accept نشم و زحماتم هدر بره..

Moderator
    nimaK آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UW-Madison / Ph.D. French Literature

بچه ها در مورد آلمان يك نكته بسيار مهمه.اونهم اينكه اگه شما فقط آيلتس داشته باشي پذيرش بهت مي دن ولي عمرا بهت ويزا نمي دن!آلمان با توجه به سياستهاي گشترش نفوذ زباني بسيار تاكيد داره روي زبانش. و البته در محافل علمي ناگفته نماند كه زبان بسيار قوي هم هست.بزرگترين فلاسفه ي جهان كتب خودشون رو به آلماني نگاريده اند!!
    ديشب كه نمي دانستم به كدام دردم،گريه كنم،كلي خنديدم!(صادق هدايت)

Moderator
    nimaK آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ariaboy18 نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه دوستان
    دانشجوی کارشناسی الکترونیک از دانشگاه گیلان(دولتی) هستم و معدلم حدود 14...چند تا سوال دارم
    1.واسه ادامه تحصیل برای ارشد تا چقدر شانس پذیرش تو یکی از دانشگاه های خوب آلمان رو دارم؟
    2.داشتن مقاله تو دوره کارشناسی چقدر اهمیت داره؟
    3.آیا داشتن اقوام تو آلمان (یکیشون citizen)تاثیری تو شانس پذیرش داره؟
    4.اگه نمره زبانم خوب باشه میتونه پایین بودن معدلمو پوشش بده؟
    ممنون میشم اگه دوستان با تجربه لطف کنن جوابمو بدن,در حال حاضر دارم زبان آلمانی می خونم ولی دو دلم که accept نشم و زحماتم هدر بره..
    1.شانس داري زياد بودن كه گرفتن مساله زبان آلماني هستش كه شما داري مي خوني و اگه ايشالله قبول شي امتحان رو ويزات بالاي 90 درصد هستش.
    2.نيازي به توضيح نيست كه زياد!
    3.نمي دونم ولي بايد غيرمستقيم حداقل داشته باشه(در پروسه ويزا،گمون نكنم به پذيرش ربطي داشته باشه)
    4.بلي!

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط nimaK نمایش پست ها
    بچه ها در مورد آلمان يك نكته بسيار مهمه.اونهم اينكه اگه شما فقط آيلتس داشته باشي پذيرش بهت مي دن ولي عمرا بهت ويزا نمي دن!
    میشه بگی ازکجا به این نکته پی بردین؟برادرمن این همه بچه هایی که رفتن 99% اونها مدرک زبان المانی نداشتند
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

Moderator
    nimaK آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hassanrouhi نمایش پست ها
    میشه بگی ازکجا به این نکته پی بردین؟برادرمن این همه بچه هایی که رفتن 99% اونها مدرک زبان المانی نداشتند
    مثل اينكه اين بحث رو همه جا داريم...به فرض هم كه ويزا بده به همه!آخه انگليسي به چه دردي مي خوره توي آلمان نمي فهمم؟!انگار كشور استراليا يا كاناداست...به خدا آلماين يه زماني زبان علمي و فرهنگي و ... بوده و اين كشور روي توسعه ي زبانش سياست داره.مگه زبان فارسيه؟فرانسه و آلمان حساسيت دارند روي زبانشون.خانم مركل رو ببينيد...هر جا بره به آلماني حرف مي زنه.(ايضا آقاي ساركزي)

من همه ي حرفم اينه كه اينجا پول كلاس زبان آلماني بدين كه مفت در مي آد...حالا الان 100 نفر اعتراض مي كنن كه حاجي آلمان اصلا زبان رسمي اش انگليسيه...!!!

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط nimaK نمایش پست ها
    .به خدا آلماين يه زماني زبان علمي و فرهنگي و ... بوده و اين كشور روي توسعه ي زبانش سياست داره.مگه زبان فارسيه؟فرانسه و آلمان حساسيت دارند روي زبانشون.خانم مركل رو ببينيد...هر جا بره به آلماني حرف مي زنه.(ايضا آقاي ساركزي)

!
    سلام
    از اون حرفا بودا!!!!!!!!!!!!!!!!!
    عزیزم اقای احمدی نژاد هم همه جا فارسی صحبت میکنه؟!!!رئیس جمهور Nتا کشوری که اومدن ایران به زبان خودشون اکثرا صحبت میکنن!
    حالا بگذریم! این همه ملت المانی بلد نبودن رفتن المان.مگه مشکلی پیش اومد؟یا اینکه شما فکر کردین المان مثل روسیه و یا ایران که ملت انگلیسی ندونن؟!؟! حالا شما و م و هرکس دیگه اگه اجازه ورود به المان به ما داده بشه باید کلامونو بندازیم هوا!!
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

Junior Member

سلام دوستان
    اگه میشه منم یکم راهنمایی کنید. من لیسانس الکترونیک از دانشگاه دولتی شهرستان دارم.معدلم خیلی کمه(13.5) و از الان تا یک سال دیگه وقت دارم یه جایی رو برای ادامه تحصیل پیدا کنم چون نمی خام ایران وقتمو تلف کنم . میخام شروع کنم زبان خوندن و اگه لازم باشه gre . برای کجا اقدام کنم که یا فوند داشته باشه یا بتونم کار کنم تا حد اقل نصف هزینمو در بیارم.تا سالی 6 7 تومنم میتونن ساپورتم کنن؟

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط sharifqc نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اگه میشه منم یکم راهنمایی کنید. من لیسانس الکترونیک از دانشگاه دولتی شهرستان دارم.معدلم خیلی کمه(13.5) و از الان تا یک سال دیگه وقت دارم یه جایی رو برای ادامه تحصیل پیدا کنم چون نمی خام ایران وقتمو تلف کنم . میخام شروع کنم زبان خوندن و اگه لازم باشه gre . برای کجا اقدام کنم که یا فوند داشته باشه یا بتونم کار کنم تا حد اقل نصف هزینمو در بیارم.تا سالی 6 7 تومنم میتونن ساپورتم کنن؟
    راستش دوست عزیز با این معدل یه خورده فاند گرفتن سخته.شاید از یه خورده هم بیشتر.شما مجبوری کشوری بری که یا خیلی ارزون باشه که با این وضعیت دلار و یورو خیلی احتمالش کمه و یا اینکه کشوری بری که شهریه نداشته باشه و اجازه کار هم داشته باشی.
    مورد اول که الان غیر ممکنه! مورد دوم جاهایی مثل المان نروژ و یا فنلاند که فلا دانشگاه هاشون رایگان هستند میتونه گزینه ی خوبی باشه.اما اینکه ایا میشه اونجا کار کرد و یا اصلا جایی برای کار کردن گیر اورد بحثش جداست.شما چقدر خودت پول داری سالانه؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط hassanrouhi نمایش پست ها
    مورد اول که الان غیر ممکنه!
    پس مالزی چی؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)