صفحه 8 از 8 نخستنخست 12345678
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 76 , از مجموع 76

موضوع: دانشگاه مناسب برای تحصیل در تمامی گرایش های مهندسی برق و هزینه زندگی و تحصیل و شرایط

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندس برق - وزارت نیرو ( مشهد)

پیش فرض پاسخ : دانشگاه مناسب برای تحصیل در تمامی گرایش های مهندسی برق و هزینه زندگی و تحصیل و

سلام به دوستان گرامی
    این بخش از فروم رو کامل خوندم ولی به جمع بندی رسیدن هنوز برام سخته
    من مهندسی برق قدرت از دانشگاه علمی کاربردی وزارت نیرو دارم ( مدرکم از نظر ادامه تحصیل معتبر و قابل ترجمه است ) معدلم 14.5 و زبانم IELTS 6.5 به همراه 7 سال سابقه کار در وزارت نیرو است. ( 27 ساله هستم)
    حدودا سالی 10 الی 20 هزار دلار میتونم هزینه کنم. سوالم اینه که :
    1- تحصیل در سوئد به نظر شما منطقیه ؟ یا با توجه به هزینه های دانشگاهیش که بالا رفته جای دیگه ای هم هست که به صرفه تر و با مدرک معتبر باشه؟
    2- آیا واقعا تحصیل در یک دانشگاه نسبتا معتبر ( رنک زیر 1500) در نروژ، فنلند یا آلمان با شهریه رایگان برای من امکان پذیره ؟

Junior Member f11691 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IUT-computer engineer

پیش فرض پاسخ : دانشگاه مناسب برای تحصیل در تمامی گرایش های مهندسی برق و هزینه زندگی و تحصیل و

سلام دوستان عزیز. خواهش میکنم من رو راهنمایی کنید.
    من مهندسی کامپیوتر (نرم افزار) صنعتی اصفهان میخونم. january 2014 درسم تموم میشه. تا الان معدلم 13:30 بوده حدوداً البته در این 1 سال سعی میکنم بالاتر ببرمش. یه مقاله دارم که احتمالا داخلی چاپ بشه. رو یه مقاله هم دارم کار میکنم که احتمال چاپ شدنش در یه مجله خارجی هست. مدرک زبانم رو هم تا زمان فارغ التحصیلی میگیرم. فقط شرایط من طوری هست که باید بلافاصله بعد از اتمام درسم برم و نمیتونم صبر کنم! برای همین باید از قبل اپلای کنم برای یک دانشگاه .سرمایه ای ندارم که بخوام خودم خرج تحصیلم رو بدم پس باید بورسیه بگیرم هر طور شده میشه راهنماییم کنین که برای کجا ها اقدام کنم؟
    راستی یادم رفت میخوام در زمینه data base systems یا data mining ادامه تحصیل بدم.
    ممنون از اینکه توجه میکنین و به سوالم جواب میدین

Junior Member easnpro آواتار ها

سلام دوستان
    من لیسانس برق الکترونیک دارم.با معدل 16 از دانشگاه دولتی.مقاله ندارم.میخوام برای کانادا اقدام کنم.خیلی ها بهم گفتن مستر رو همین جا بخون تا راحت تر فاندبگیری واسه کانادا .امتحان هم کردم اما انگاری من هرچی هم میخونم با این آزمون های 4گزینه ای میونم جور در نمیاد.خلاصه این که میخوام واسه همون مستر اقدام کنم.الانم مشغول کارای صنعتی هستم(AVR.ARM.MATLAB)
    ایا این کارای صنعتی که میکنم برای پذیرش گرفتن مستر رزومه خوبی به حساب میاد؟ و مهمتر از همه میتونم باهاشون فاند کافی بگیرم یا نه؟
    در غیر این صورت برای بالا رفتن کیفیت رزومه واسه پذیرش مستر چی پیشنهاد می کنید.
    بازم تاکید میکنم برای من فاند خیلی مهمه چون سرمایه آنچنانی ندارم که روش حساب کنم

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط easnpro نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من لیسانس برق الکترونیک دارم.با معدل 16 از دانشگاه دولتی.مقاله ندارم.میخوام برای کانادا اقدام کنم.خیلی ها بهم گفتن مستر رو همین جا بخون تا راحت تر فاندبگیری واسه کانادا .امتحان هم کردم اما انگاری من هرچی هم میخونم با این آزمون های 4گزینه ای میونم جور در نمیاد.خلاصه این که میخوام واسه همون مستر اقدام کنم.الانم مشغول کارای صنعتی هستم(AVR.ARM.MATLAB)
    ایا این کارای صنعتی که میکنم برای پذیرش گرفتن مستر رزومه خوبی به حساب میاد؟ و مهمتر از همه میتونم باهاشون فاند کافی بگیرم یا نه؟
    در غیر این صورت برای بالا رفتن کیفیت رزومه واسه پذیرش مستر چی پیشنهاد می کنید.
    بازم تاکید میکنم برای من فاند خیلی مهمه چون سرمایه آنچنانی ندارم که روش حساب کنم
    كار صنعتي خوبه اما اگر فاند لازم باشي مقاله براي مستر بيشتر جواب خواهد داد. نمره ي زبان و مقاله رو به رزومه ات اضافه كن. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

سلام بچه ها
    من معدل لیسانس و فوقم به ترتیب 3.76/4 و 3.67/4 میشه. GRE 1100 و Toefl 107 شدم به نظرتون کجاها اپلای کنم که شانسم خوب باشه؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط NzNz نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    من معدل لیسانس و فوقم به ترتیب 3.76/4 و 3.67/4 میشه. GRE 1100 و Toefl 107 شدم به نظرتون کجاها اپلای کنم که شانسم خوب باشه؟
    کانادا از جاهای خوب هم شانس دارید. برای امریکا اگر GRE تون رو افزایش بدید شانستون بالاتر میره.

صفحه 8 از 8 نخستنخست 12345678

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)