صفحه 11 از 11 نخستنخست ... 234567891011
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 104 , از مجموع 104

موضوع: مشخصات ویزای دانشجویی سوئد

Member mfrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc. Ecotechnology & Sustainable Development - MidSweden University

پیش فرض پاسخ : مشخصات ویزای دانشجویی سوئد

همونی که دوستتون گفته درسته. تا 17 اکتبر 2012 وقت داری وارد سوئد شی و 180 روز از مبدا اون روز می تونی تو سوئد بمونی

نقل قول نوشته اصلی توسط esniran225 نمایش پست ها
    سلامروی کارت اقامت من دو تا تاریخ داده.1 - date of issue : 2012.04.162- valid until : 2012.10.17توی دعوت نامه برام 180 روز نوشتن. حالا یک سوال داشتم. اگه من 2012.04.30 برم سوئد باید تاریخ دوم برگردم و ویزام تموم میشه یا از لحظه ورود 180 روز می تونم بمونم که میشه 2012.10.30یکی از دوستام که از هلند ویزاش اومد بهش گفتن از لحظه ورود 180 روز وقت داری و valid until آخرین زمانی است که می تونی وارد خاک هلند بشی. لطفا راهنمایی کنید.
    دکتری در سوئد = نه تنها هزینه نداره، بلکه حقوق هم میگیرید (در صورت پذیرش: فول فاند، 5 ساله، هر سال هم افزایش پیدا میکنه)!!!
    از پاسخ گویی به سوالات عمومی و سوالاتی که در این سایت قبلاً پاسخ داده شده از طریق "پیام خصوصی" معذورم

سلام
    کسی میدونه نوع ویزایی که به بورسیه های اراسموس ماندس که سال اول رو باید تو سوئد بگذرونن میدن، آیا فرقی با ویزاهای عادی در مواردی مثل اجازه کار، پرشن نامبر یا چیزای دیگه داره؟
    دشوارترین قدم، همان قدم اول است.

Senior Member

سلام دوستان یه سوال دارم آیا سفارت سوئد به سن متقاضی لیسانس گیر میده؟ بردار من ۲۹ سالشه و لیسانس زبان داره اما می‌خواد برای لیسانس کامپیوتر اقدام کنه. آیا بهش ویزا میدان؟

سلام دوستان تو وضعیت نامشخصی گیر کردم واقعا ممنونتون میشم اگه منو راهنمایی کنین.
    من از دانشگاه استکهلم پدیرش گرفتم و طبق قرارداد حقوق ماهانه دریافت خواهم کرد. الان 4.5 ماه هستش که برای residence permit PhDسوئد اقدام کردم ولی هنوز جوابی نیومده. کسی میدونه که دلیل این تاخیر چیه و آیا این وضعیت نرمالیه؟ معمولا تا چه مدت کارت اقامت میرسه دست دانشجویان ایرانی؟
    ممنون میشم که راهنماییم کنین.

صفحه 11 از 11 نخستنخست ... 234567891011

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)