صفحه 4 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 104

موضوع: مشخصات ویزای دانشجویی سوئد

پیش فرض پاسخ : مشخصات ویزای دانشجویی سوئد

يافتم، يافتم ...

امروز با نويسنده اين وبلاگ:
    http://kharchangzade.blogfa.com/
    كه فوق ليسانس را در چالمرز بوده اند تماس گرفته و لينك اين صفحه فروم را به ايشان دادم و جواب سؤالات را پرسيدم. ايشان نيز لطف كرده و اينگونه پاسخ دادند:

سلام
    من آنجا (applyabroad) عضو نيستم به خاطر همين نمي تونم پاسخ بزارم. اگر شما زحمتش رو بكشيد ممنون ميشم:
    شما از سويد رزيدنت پرميت (ResidentPermit) يك ساله ميگيريد بنابر اين در طول اين يك سال به تمام كشور هاي عضو شنگن ميتونيد سفر كنيد. براي سفر هوايي هم نياز به هيچ ويزاي ترانزيتي نداريد.
    هاتف خالدي

با تشكر فراوان از آقاي دكتر خالدي.
    در ضمن مرام بر و بچه هاي چالمرز رو عشق است. آقاي خالدي هم چالمرزي هستند ;D

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط msaeida
    نقل قول نوشته اصلی توسط Behrouz
    والا معلوم نيست...
    تا اين آقاي msaeida نياد يه عكسي ازين ويزاش اينجا بذاره تا ته و توي قضيه رو در نياريم مثله اينكه بايد منتظر بمونيم تا دست خودمون برسه!
    خیلی دوست دارم اسکن ویزا رو اینجا بزارم، ولی متاسفانه اسکنر ندارم.
    نکته دیگه اینکه من تو ویزام عبارت شنگن ندیدم نوشته شده باشه، ولی یه هولوگرام هست که چندتایی ستاره داده، یه چیزی شبیه ستاره های اتحادیه اروپا
    لزوما نیازی به اسکنر نیست. اگر دوربین دیجیتال داری می تونی ازش عکس بگیری و عکس رو بزاری اینجا. بالاخره مهم اینکه که ما یک شکلی ازش ببینیم.

فرشید

سلام

دوستان اطلاعات کاربر Pleasoh مبنی بر ویزای اقامت دانشجویی کاملا درست است.همه دانشجویانی که اقامت 14 ماهه سوئد را در مرحله اول از سفارت سوئد در ایران دریافت می کنند می توانند به تمامی کشورهای اروپایی براحتی سفر کنند.بحث ویزای شنگن که حداکثر 90 روزه است برای توریستها و تجار یا کسانی که مایل به دیدار فامیل و آشنایان خود در سوئد هستند مصداق دارد.بنابراین طبیعی است که ویزای شما یک ویزای اقامتی است و ربطی به شنگن ندارد.

در مورد اسکن ویزای دانشجویی هم قول میدم ایشالا این هفته که ویزام اومد حتما اگر کسی نذاشت خودم اسکن کنم و بذارم همینجا برای دوستان...
    You were born an original. Don't die as a copy

Junior Member

کسی که آخر اینجا ویزاشو نگذاشت. من بر اساس حرف دوستان یک سرچی کردم و فکر کنم عکس ویزای Resident Permit یا بقول خودشون uppehallstillstand این باشه. این ویزا برای یک آمریکایی صادر شده:

دوستانیکه ویزا گرفتن بگن آیا همینه یا نه. ممنون
    Life is like riding a bicycle. To keep your balance you must keep moving<br /> Albert Einstein

Junior Member

برای رفع شبهه در مورد امکان مسافرت به بقیه کشورهای اروپایی جوابیه Migrationsverket یا همون اداره مهاجرت سوئد که روی ویزاهای ما تصمیم میگیره رو ببینید:

What does the Schengen Agreement mean for those of us who have residence permits in Sweden?
    As long as you do not leave Sweden you can not notice any difference at all. When you leave Sweden you will find that you can travel freely between the various EU countries – but only as tourists for three months. The right to move elsewhere in the EU zone will still only apply to EU citizens.

منبع:
    http://www.migrationsverket.se/news/...did=34&lang=en

همونطور که میبینید مشکلی برای رفت و آمد به کشورهای عضو شینگن با ویزای اقامت سوئد ندارید. تنها محدودیتش اینه که نهایتا 90 روز میتونید توی اون کشور بمونید.

کشورهای عضو شینگن:
    Austria, Belgium, Denmark, Finland, France, Germany, Greece, Iceland, Italy, Luxembourg, the Netherlands, Norway, Portugal, Spain, and Sweden.

دعا کنید ویزاهامون راحت و بدون هیچ مشکلی بیاد.
    Life is like riding a bicycle. To keep your balance you must keep moving<br /> Albert Einstein

دستت درد نكنه راجع به اينكه عكس ويزارو گذاشتي.يكم شك ها برطرف شد.
    ليست كامل كشورهاي عضو شنگن:
    - المان- اتریش- بلژیك- دانمارك- اسپانیا- استونی- فنلاند- فرانسه- یونان- مجارستان- ایسلند (این کشور عضوء اتحادیه اورپا نیست)- ایتالیا- لتونی- لیتوانی- لوگزامبورگ- مالت- نروژ (این کشور عضوء اتحادیه اورپا نیست)- هلند- لهستان- پرتغال- اسلوونی- اسلووکی- سوئد- جمهوری چك
    توي خونه مون به ما ميگن فراري<br />توي غربت دم به دم انگشت نگاري<br />ديگه حتي صاحب اون خونه نيستيم<br />بيرون خونه ميگن ما تروريستيم<br />وقتي خونه شده بود مثل جهنم<br />ما با ويزاي بهشت بريديم از هم <br />حالا تو برزخ بدبيني اسيريم<br />نمي تونيم ريشمونو پس بگيريم<br />چاره اي نمونده جز رفتن و رفتن<br />انگار اينو رو پيشونيمون نوشتن

Junior Member

سلام
    من سوالم یه کم به این تاپیک ربط داره. من اگه ویزا سوئد و کانادا بگیرم میتونم با ویزا سوئد چند روز برم پیش دوستم در فرانسه و بعد از اونجا با ویزا کانادا برم کانادا. چقدر پیچیده شد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط soha
    سلام
    من سوالم یه کم به این تاپیک ربط داره. من اگه ویزا سوئد و کانادا بگیرم میتونم با ویزا سوئد چند روز برم پیش دوستم در فرانسه و بعد از اونجا با ویزا کانادا برم کانادا. چقدر پیچیده شد
    اگه شما از مرز شنگنی که ویزای شما رو نداده وارد شنگن بشید، از شما چهار تا سوال می پرسند و اگه شما نتونید به اون سوالها جواب بدید، بصورت کاملا قانونی حق دارن که شما رو به کشور راه ندهند.

سوالهایی که باید جواب بدید :
    چرا وارد فرانسه شده اید؟
    چه موقع فرانسه رو ترک می کنید و دو تا سوال دیگه که خاطرم نیست.

Junior Member

سلام

دوستان لطفا اگر می دونید منو از نگرانی در یارید.
    تاریخ اعتبار ویزا رو به روز می زنند یا به ماه؟ یعنی اگه مثلا 18 آگست زدند و ما 17 وارد شیم به مشکل می خوریم؟

Senior Member pouya4 آواتار ها

نگران نباش، ویزا رو واسه همه از اول آگست می زنن...
    با سپاس و تقدیر فراوان از خستگی های پدر و مهربانی های مادرم... و یاد و خاطره ی دختر همسایه که شوهر دیپلمه نمی خواست! ادامه تحصیل خودم رو تقدیم می کنم به رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا، که مشوق اصلی من در این راه بود.......

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)