صفحه 7 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 104

موضوع: مشخصات ویزای دانشجویی سوئد

پیش فرض پاسخ : مشخصات ویزای دانشجویی سوئد

نقل قول نوشته اصلی توسط pleasoh
    نقل قول نوشته اصلی توسط nark
    سلام
    تبریک میگم. آیا این ویزا single هست یا double هست یا multiple ؟؟
    جایی که چیزی ننوشته(یا من سوئدی بلد نیستم)....منظورم تعداد دفعاتی هست که با این ویزا میتونیم به سوئد وارد بشیم و از اونجا خارج شویم. حالا چه منطقه شنگن باشه چه خارج اون مثل ایران؟
    تا اونجا كه من شنيدم، هيچ محدوديتي نداره. در اصل اين ويزا در حكم اقامت موقت هستش.
    حالا ميدونين مسئله چيه؟ با داشتن اين ويزا هر تعداد مرتبه كه دوست داشته باشيد ميتونيد به سوئد و كشورهاي عضو شنگن مسافرت كنيد، اما اگر مثل من سربازي داشته باشيد، فقط سالي يكبار ميتونيد به ايران ورود-خروج داشته باشيد.
    دوستان توجه کنید که به شما ویزای اقامت دانشجویی 14 ماهه داده اند نه ویزای شنگن که محدودیت ورود و خروج داشته باشید.لطفا دقت کافی داشته باشید...
    You were born an original. Don't die as a copy

Junior Member

سلام دوستان ! يه سؤال دارم! از کسايی که ويزا گرفتن! ميخوام بدونم تو ويزاي همه کلمه شينگن رو نياوردن؟؟ يا فقط يک ساله ها؟؟ چون من ویزای خودم از نوع دانشجويیه يک سالس! و جاييش ننوشته شينگن! يعنی شينگن نيس؟بابا ما کلّی برنامه چيده بوديم که ميريم اروپا-گردی!

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_asadi
    سلام دوستان ! يه سؤال دارم! از کسايی که ويزا گرفتن! ميخوام بدونم تو ويزاي همه کلمه شينگن رو نياوردن؟؟ يا فقط يک ساله ها؟؟ چون من ویزای خودم از نوع دانشجويیه يک سالس! و جاييش ننوشته شينگن! يعنی شينگن نيس؟بابا ما کلّی برنامه چيده بوديم که ميريم اروپا-گردی!
    مهم نیست که ننوشتن شنگن...مهم اینه که شما میتونید اروپا گردیتون رو انجام بدید و هیچ نگرانی نداره...خوش بگذره.
    [color=Blue]جاهلان را همه شربت ز گلاب و قند است قوته دانا همه از خون جگر ميبينم[color/]

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_asadi
    به نقل از Migrationsverket

A visa is a permit which is required to enter and remain in Sweden and the other Schengen states for a short period of time, e.g. to visit relatives or friends, as a tourist, on business, to attend a conference or simply to pass through (transit). A person who wishes to reside in Sweden, to be reunited with relatives for example, must apply for and be granted a residence permit before entering the country.

A visa is valid for the whole of the Schengen area

In Sweden it is the Schengen Agreement visa rules that apply. The Schengen Agreement means, that the Schengen states have abolished border controls for persons travelling between these countries. A visa granted by any one of these countries is also valid for visits to the other countries. In exceptional cases the visa could be valid only for entry into the issuing country or only for certain countries if the holder’s passport is not approved by all the Schengen countries.

منبع: http://www.migrationsverket.se/engli...isum/index.jsp

Life is like riding a bicycle. To keep your balance you must keep moving<br /> Albert Einstein

سلام
    دوره من مستر یکساله است. ویزا را 10 ماهه صادر کردن، یعنی دقیقا 10 روز بعد از پایان دوره (10 ژوئن 2009) !!! بهشون هم تاریخ پایان درس را گفته بودم آگوست 2009. خوشون این تاریخ را زدن!

Senior Member pouya4 آواتار ها

واسه همه همینو می زنن دوست من، نگران نباش، دوساله ها هم 14 ماهه بهشون میدن، بعد باید تمدید کنیم.....
    با سپاس و تقدیر فراوان از خستگی های پدر و مهربانی های مادرم... و یاد و خاطره ی دختر همسایه که شوهر دیپلمه نمی خواست! ادامه تحصیل خودم رو تقدیم می کنم به رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا، که مشوق اصلی من در این راه بود.......

نقل قول نوشته اصلی توسط Pouyardiola
    واسه همه همینو می زنن دوست من، نگران نباش، دوساله ها هم 14 ماهه بهشون میدن، بعد باید تمدید کنیم.....
    مساله اینجاست که من دیگه دلیلی برای تمدید ندارم! عملا بهم گفتن درست را می خونی، به محض تموم شدن درس ات برمی گردی کشورت! مگر اینکه یه درس خودم را بندازم

نقل قول نوشته اصلی توسط parnian80
    سلام
    دوره من مستر یکساله است. ویزا را 10 ماهه صادر کردن، یعنی دقیقا 10 روز بعد از پایان دوره (10 ژوئن 2009) !!! بهشون هم تاریخ پایان درس را گفته بودم آگوست 2009. خوشون این تاریخ را زدن!
    سلام
    دقیقا برا من هم 10 ماهه زدن ، یعنی از 01-08-2008 تا 30-06-2009 که منقضی میشه.
    اما یه آقایی رو جلو سفارت دیدم که برا تمدید اومده بود و از سال گذشته تو استکهلم بوده....ایشون میگفت که تا دو ماه بعد از تاریخ منقضی شدن فرصت دارید که تو سوئد بمونید و بگردین و حال کنین!!!

شما در این مورد چیزی شنیدین؟...
    [color=Blue]جاهلان را همه شربت ز گلاب و قند است قوته دانا همه از خون جگر ميبينم[color/]

نقل قول نوشته اصلی توسط nark
    نقل قول نوشته اصلی توسط parnian80
    سلام
    سلام
    دقیقا برا من هم 10 ماهه زدن ، یعنی از 01-08-2008 تا 30-06-2009 که منقضی میشه.
    اما یه آقایی رو جلو سفارت دیدم که برا تمدید اومده بود و از سال گذشته تو استکهلم بوده....ایشون میگفت که تا دو ماه بعد از تاریخ منقضی شدن فرصت دارید که تو سوئد بمونید و بگردین و حال کنین!!!

شما در این مورد چیزی شنیدین؟...

دوستان عزیز

چه یکساله ها و چه دوساله های مستر در سوئد اقامت دانشجویی دارند و متاسفانه برای تمدید این اقامت پس از پایان مدت تحصیل راههای بسیار سختی وجود دارد که بهتر است از الان زیاد به فکر این راهها نباشید...به هر حال همه اومدید که درس بخونید.اگر کار هم گیرتون اومد باید برای تبدیل ویزای دانشجویی به ویزای کار بکوشید که امیدوارم همه موفق شوند...
    You were born an original. Don't die as a copy

Junior Member

عجیبه همه میگن که ویزاشون تا ابتدای ماه اگوست 2009 اعتبار داره، اما ویزای من تا اول اکتبر معتبره!! تاریخ شروعش 8 اگوست 2008 خورده. با این حساب حدود یکسال و دو ماه مدت زمانشه. :P

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)