صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 42

موضوع: ریز نمرات انگلیسی

پیش فرض پاسخ : ریز نمرات انگلیسی

با سلام
    من ریزنمرات لیسانس و گواهی اشتغال به تحصیل رو گرفتم، برا سوئد باید اول ببرم وزارت علوم تائید کنه و بعد بدم ترجمه؟ اگر بله، چه مدارکی رو باید وزارت علوم تائید کنه؟ گیر که نیستن ایشالا؟

سلام دوستان
    کسانی که خارج از ایران فارغ التحصیل شدند و ریزنمرات و گواهی به زبان انگلیسی دارند. آیا اخیرا موفق به گرفتن کپی برابر اصل مدارک تحصیلی خود در ایران شده اند؟ اگر جواب مثبت است لطف کنید بفرمایید چه مراحلی را پیموده اید .. با تشکر.
    Life salutes you when you make others happy

دادگستری هیچوقت نامه انگلیسی از شرکت یا سازمانهای ایرانی را تایید نمیکند. اگر ریز انگلیسی باشد دانشگاه خارجی ممکن است قبول بکند یا نکند. سفارت انگلیس گفته مدارک را اصلا دادگستری نباید ببرید.

اگر دولتی باشه بله ولی آزاد باید بروید سازمان مرکزی.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مخابرات سيستم-اميركبير

سلام دوستان
    براي مدارك مهاجرت مي شه ريز نمره انگليسي با مهر دانشگاه رو فرستاد يا حتما بايد بدم دارالترجمه؟ و اينكه آيا دادگستري مستقيما ريز نمره انگليسي با مهر دانشگاه رو تاييد مي كنه يا فقط از مسير دارالترجمه بايد گرفته بشه؟ مدركم فوق ليسانس از اميركبيره كه دانشنامه و ريز نمرات مهر شده رو گرفتم.
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط ما سه تا! نمایش پست ها
    سلام دوستان
    براي مدارك مهاجرت مي شه ريز نمره انگليسي با مهر دانشگاه رو فرستاد يا حتما بايد بدم دارالترجمه؟ و اينكه آيا دادگستري مستقيما ريز نمره انگليسي با مهر دانشگاه رو تاييد مي كنه يا فقط از مسير دارالترجمه بايد گرفته بشه؟ مدركم فوق ليسانس از اميركبيره كه دانشنامه و ريز نمرات مهر شده رو گرفتم.
    ممنون
    دادگستری فقط مهر مترجم رسمی رو تایید می کنه صرفا.
    USA/Case creation date: Aug 2013
    Clearance Received: March 2014
    CANADA/CIO: Jan 2010
    Medical: Jan
    2014
    Issue Date: May 2014

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مخابرات سيستم-اميركبير

نقل قول نوشته اصلی توسط mo_eini نمایش پست ها
    دادگستری فقط مهر مترجم رسمی رو تایید می کنه صرفا.
    ممنون از پاسخ شما
    مي شه تو مدارك مهاجرت براي آفيس سوريه ريزنمره انگليسي دانشگاه رو بفرستم؟ يا حتما بايد تاييد دادگستري داشته باشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ما سه تا! نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ شما
    مي شه تو مدارك مهاجرت براي آفيس سوريه ريزنمره انگليسي دانشگاه رو بفرستم؟ يا حتما بايد تاييد دادگستري داشته باشه؟
    بدین وزارت علوم تو شهرک غرب تایید کنه و بعد با دانشنامه ترجمه رسمی شده و تایید شده توسط دادگستری بفرستید حتی می تونین بعد از تایید وزارت علوم همه راباهم پلمپ کنین و یک تمبر بزنین و تایید دادگستری هم بگیرین خرجی نداره!7-8 تومان
    USA/Case creation date: Aug 2013
    Clearance Received: March 2014
    CANADA/CIO: Jan 2010
    Medical: Jan
    2014
    Issue Date: May 2014

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Graphic

سلام من برای پاییز ۲۰۱۱ اپلی‌ کردم چیزی که به من میل زدن این هست"transcript(s) from outside of the United States must be evaluated by a credential evaluation service "حالا نمی‌دونم منظورشون همون ترجمه رسمی‌ هست (که فرستادم ) یا چیز دیگه‌ !!
    چون به من گفتن این سرویس در لندن ولی‌ بعضی‌ کشورای اطراف ایران پیدا می‌شه !
    حالا اینجا پست کردم چون تنها مدرکی‌ که فرستادم ریز نمرات بود.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دکتری مدیرت

سلام دوستان. اگر لطف کنین من رو راهنمایی کنین ممنون میشم.یه درس این ترم دارم که به عنوان پیشنیاز بهم دادن.نمرش داخل کارنامه ذکر میشه. ولی جزء معدل حساب نمیشه.اسم درس روش تحقیق.به نظر شما وقت بزارم واسه خوندنش.اخه وقتم خیلی کمه.واسه همین میخواستم بیشتر وقتمو بزارم رو بقیه درسا که معدلم رو بالا نگه دارم.از این میترسم که چون درسه روش تحقیقه موقع پذیرش گرفتن که ریز نمراتم رو میفرستم یه نقطه ضعف حساب بشه.اخه اونا که نمیدونن من واسه اینکه وقت نداشتم و جزء معدل حساب نمیشده نمره بالایی نگرفتم؟کلا موقع ترجمه کردن ریزنمراتم نمره هایی که مربوط به درسایی هست که به عنوان پیشنیاز بهم دادن هم ترجمه میشه؟یعنی نمرات درسای پیشنیاز حذف نمیشه موع ترجمه؟دوستان اگر راهنماییم کنید ممنون میشم.اخه این درسه داره کل وقتموو میگیره؟این رو هم در نظر بگیرید که لیسانس من مدیریت نبوده.و معدل لیسانسم14.90شده.به همین خاطر معدل ارشدم خیلی میتونه مهم باشه.جون ثابت میکنه من تو رشته مدیریت ممیتونم موفق باشم.اگر این درسس پیشنیاز موقع ترجمه حذف میشه میخوام واسش وقتمو تلف نکنم.پیشاپیش از راهنماییهاتون خیلی خیلی تشکر میکنم.

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)