صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 14

موضوع: لاتاری سالیانه گرین کارت امریکا

Junior Member PENELOPE آواتار ها

پیش فرض لاتاری سالیانه گرین کارت امریکا

سلام, تنها تاپیکی که در مورد قرعه کشی سالانه ی گرین کارت پیدا کردم تاپیک " ایا ثبت نام در لاتاری برای گرفتن ویزا مشکلی ایجاد میکند" بود که به نظرم برای نوشتن در مورد خود لاتاری و مسایل مربوطش بهتر بود تاپیک جدید ایجاد بشه (از اونجایی که تو جستجو تاپیکی پیدا نکردم, این بود که این تاپیک رو زدم)

پیش فرض پاسخ : لاتاری سالیانه گرین کارت امریکا

ثبت نام DV-2013 که شروع شد .. .
    https://www.dvlottery.state.gov

من سوالم رو توی اون یکی تاپیک هم پرسیدم , حالا اینجا هم دوباره میپرسم :

من در مورد ثبت نام در Lottery سوال دارم.
    میخواستم بدونم من که 18 سالمه میتونم تنها ثبت نام کنم ؟
    بعد این قضیه ای که چند نفری ثبت نام میکنیم چیه ؟ یعنی من میتونم یه بار خودم رو با پدرم و یه بار خودم رو با مادرم و یه بار هر سه رو با هم ثبت نام کنم ؟ یعنی چهار شانس ؟ یا فقط میشه یه ثبت نام کرد , آخه یه مطلب خونده بودم که نوشته بود میشه چند شانس به دست آورد. میشه راهنمایی کنید ؟ دقیقا باید چیکار کنم ؟
    یه سوال دیگه
    الان این ثبت نام ها برای Lottery 2013 هست , برای مثال اگه من بخوام در سال 2012 ویزای تحصیلی بگیرم شرکت در Lottery مشکلی برای من و ویزا گرفتنم ایجاد نمیکنه ؟ و اگه همون 2012 ویزای تحصیلی رو به من بدن و من 2013 توی لاتاری برنده بشم دیگه میتونم برای همیشه توی آمریکا بمونم ؟

Banned

مدیرای امریکا بیان جواب بدن یک تایپیک بزنین ما ثبت نام کنیم. ( سنگ مفت گنجیشک مفت)

منم امیدوارم بروبچه هایی که تجربه ای تو این ضمینه دارن, دستی بالا بزنن و نتیجه گیری کلی بکنیم .. .
    منم سوال داشتم .. .
    1. میشه برای ثبت نام امسال از عکسی که پارسال براشون اپلود کردم استفاده کنم یا حتما باید عکس جدید اپلود کنم !؟
    2. اینکه یک نفر چند بار شرکت کنه هر سال, ممکن شانسش بیشتر بشه!؟ (البته میدونم که جوابش خیر هست ولی گفتم برای محکم کاری بپرسم)
    3. اگه کسی شانسش بزنه و برنده بشه تا چه زمانی برای ارایه مدارک فرصت داره و اینکه میشه فرضا طرف برای 2013 برنده بشه و برای 2015 اقدام کنه!؟ (این سوال اخریم یکم عجیب بود فکر میکنم!!)
    ممنونم .. .

در مورد سوال 1 : اونطور که توی سایت نوشته عکس باید حداکثر مال 6 ماه پیش باشه.
    سوال 2 : نه! فکر نکنم , باز هم انطور که توی سایت نوشته این قرعه کشی هست و کامپیوتر افراد رو به صورت کاملا Random انتخاب میکنه.
    سوال 3 رو هم نمیدونم

ApplyAbroad Hero minoo.shahriar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Business

موضوع مشابه وجود داره. مراجعه کنید: http://www.applyabroad.org/forum/showthread.php?33276-%D9%85%D9%88%D8%B6%D9%88%D8%B9-%D9%85%D9%87%D9%85-%D9%84%D8%A7%D8%AA%D8%A7%D8%B1%DB%8C2013

تاپیک برای 2012 هم وجود داشته و خیلی سوالات اونجا جواب داده شده.
    Never Stop Dreaming Of A Better Tomorrow

Senior Member viana آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    materials science and Simulation

نقل قول نوشته اصلی توسط Cyanide نمایش پست ها

بعد این قضیه ای که چند نفری ثبت نام میکنیم چیه ؟ یعنی من میتونم یه بار خودم رو با پدرم و یه بار خودم رو با مادرم و یه بار هر سه رو با هم ثبت نام کنم ؟ یعنی چهار شانس ؟ یا فقط میشه یه ثبت نام کرد , آخه یه مطلب خونده بودم که نوشته بود میشه چند شانس به دست آورد. میشه راهنمایی کنید ؟ دقیقا باید چیکار کنم ؟
    یه سوال دیگه
    الان این ثبت نام ها برای Lottery 2013 هست , برای مثال اگه من بخوام در سال 2012 ویزای تحصیلی بگیرم شرکت در Lottery مشکلی برای من و ویزا گرفتنم ایجاد نمیکنه ؟ و اگه همون 2012 ویزای تحصیلی رو به من بدن و من 2013 توی لاتاری برنده بشم دیگه میتونم برای همیشه توی آمریکا بمونم ؟
    سلام خیر زیر 21 سال اکونت جدا نمی تونن باز کنن.از نظر چند شانسی یه توضیحی بدم ببینین برای تمام افراد 21 سال به بالا اکونت جدا باید باز بشه که خب این شامل حال پدر ومادرتون میشه برای شما.یه اکونت برای پدرتون بازمیکنین بعد خب طبیعتا باید اسم مادرودیگر اعضای خونواده رو بدین.یه اکونت هم این بار به اسم مادرتون باز می کنین بعد اسم پدرتون و بقیه اعضای خونواده رم میدین.اینجوری دو تا شماره می گیرین که خب میشه دو شانسه.در مورد ویزا اطلاعی ندارم

Senior Member viana آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    materials science and Simulation

نقل قول نوشته اصلی توسط Cyanide نمایش پست ها

یه سوال دیگه
    \
    دوباره سلام در مورد ویزا این تاپیک کمک خیلی خوبیه بچه ها توش در همین مورد بحث کردن.http://www.applyabroad.org/forum/sho...ت-مرتبط)
    نظر شخصی:به ریسکش نمی ارزه ممکنه افیسر به همین موضوع گیر بده و ریجکتتون کنه!البته احتمالش خیلی کمه

Member marjan912 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Allameh Tabatabaei

اگه کسی برنده بشه یک سال وقت داره تا از ایران تشریف ببره و تو امریکا هم 6 ماه وقت داره کار گیر بیاره نشد دیپورت خواهد شد

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)