صفحه 11 از 39 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 390

موضوع: آرشیو شده: معرفی دانشگاهها و رشته ها در اتریش

Junior Member

پیش فرض پاسخ : معرفی دانشگاهها و رشته ها در اتریش

با سلام میخواستم بپرسم کسی هست از شماها که توی اتریش رشته عمران بخونه؟یه توضیح بده که سیلاب های درسیشون با ایران چقدر فرق میکنه استاداش تا چه حد سختگیر هستند و شهریه و اینکه چه دانشگاهی بهتره توی این رشته و گرفت پذیرش آسون هست توی این رشته یا نه؟من خودم کارشناسی عمران رو توی دانشگاه آزاد 8 سال پیش خوندم بنظرتون از لیسانس دوباره اقدام کنم؟

Senior Member

بچه ها من تازه به این فروم سر زدم چون تاحالا قصدی برای اتریش نداشتم.میشه یکی این سوالامو جواب بده.پیشاپیش از اینکه نرسیدم فروم رو بخونم عذر خواهی میکنم چون وقتم خیلی کمه.
    1-من مهندسی برق قدرت خوندم بهترین دانشگاه برای رشته ی من کدومه؟اتریش تو رشته های مهندسی اصلا حرفی برای گفتن داره یا نه؟من رشته خودمو منظورمه.( رشته های تدریسی به زبان انگلیسی فقط)
    2-دانشگاه های اتریش اونقدری برش دارن که بعدش برای دکترا بخوایم بریم آمریکا؟ ممنون

ApplyAbroad Veteran
    sobijoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master studium of Vienna University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط ottff نمایش پست ها
    با سلام میخواستم بپرسم کسی هست از شماها که توی اتریش رشته عمران بخونه؟یه توضیح بده که سیلاب های درسیشون با ایران چقدر فرق میکنه استاداش تا چه حد سختگیر هستند و شهریه و اینکه چه دانشگاهی بهتره توی این رشته و گرفت پذیرش آسون هست توی این رشته یا نه؟من خودم کارشناسی عمران رو توی دانشگاه آزاد 8 سال پیش خوندم بنظرتون از لیسانس دوباره اقدام کنم؟
    در مورد سیلاب دروستون بهتره به سایت دانشگاه مراجعه کنید
    در مورد اپلای کردن میتونین هم برای ارشد اقدام کنید و هم لیسانس رو مجددا بخونین

متاسفانه در مورد اساتید این گروه اطلاعی ندارم که بگم چطوری هستن ولی کلا در دانشگاه تکنیک باید حسابی درس خوند

گــــفتار نیکــــــ ***** کــــردار نیکـــــــ ***** پــــندار نیکــــــــ

***دوستان جهت تشکر از پستهای مفید کاربران انجمن ، از دکمه +/- زیر مشخصات کاربری استفاده کنید***

مطالب و سوالات غیر مرتبط با موضوع هر تاپیک به تاپیک مربوطه انتقال داده میشود

ApplyAbroad Veteran
    sobijoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master studium of Vienna University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط navid_tj نمایش پست ها
    بچه ها من تازه به این فروم سر زدم چون تاحالا قصدی برای اتریش نداشتم.میشه یکی این سوالامو جواب بده.پیشاپیش از اینکه نرسیدم فروم رو بخونم عذر خواهی میکنم چون وقتم خیلی کمه.
    1-من مهندسی برق قدرت خوندم بهترین دانشگاه برای رشته ی من کدومه؟اتریش تو رشته های مهندسی اصلا حرفی برای گفتن داره یا نه؟من رشته خودمو منظورمه.( رشته های تدریسی به زبان انگلیسی فقط)
    2-دانشگاه های اتریش اونقدری برش دارن که بعدش برای دکترا بخوایم بریم آمریکا؟ ممنون
    با اینکه بهتر بود فقط پست اول رو میخوندید :
    1- بهترین دانشگاه تکنیک وین هست --- دانشگاه تکنیک رنک نسبتا خوبی داره -- در مقطع ارشد تدریس به انگلیسی هم هست
    2- بله برای دکترا میتونین برین آمریکا و خیلی از بچه ها هستن که از اینجا آمریکا و کانادا میرن

گــــفتار نیکــــــ ***** کــــردار نیکـــــــ ***** پــــندار نیکــــــــ

***دوستان جهت تشکر از پستهای مفید کاربران انجمن ، از دکمه +/- زیر مشخصات کاربری استفاده کنید***

مطالب و سوالات غیر مرتبط با موضوع هر تاپیک به تاپیک مربوطه انتقال داده میشود

Junior Member

با سلام
    میخواستم ببینم چه دانشگاه های ممتاز(گروه 1) از اتریش رشته های "هنرهای تجسمی" (Visual Arts) رو تدریس میکنند.
    من از هنرهای تجسمی، رشته "نقاشی" رو میخوام در اتریش تحصیل کنم. نمیدونم چه دانشگاه هایی در اتریش رشته نقاشی رو دارند.
    ........
    میدونم که اتریش بخصوص در موسیقی، عالی هست؛ ولی میخواستم بدونم که دانشگاه های اتریش در هنرهای تجسمی چطور هست و چه وضعیتی داره.
    با تشکر : )

نقل قول نوشته اصلی توسط MovementX نمایش پست ها
    با سلام
    میخواستم ببینم چه دانشگاه های ممتاز(گروه 1) از اتریش رشته های "هنرهای تجسمی" (Visual Arts) رو تدریس میکنند.
    من از هنرهای تجسمی، رشته "نقاشی" رو میخوام در اتریش تحصیل کنم. نمیدونم چه دانشگاه هایی در اتریش رشته نقاشی رو دارند.
    ........
    میدونم که اتریش بخصوص در موسیقی، عالی هست؛ ولی میخواستم بدونم که دانشگاه های اتریش در هنرهای تجسمی چطور هست و چه وضعیتی داره.
    با تشکر : )
    Universität für angewandte Kunst Wien
    Akademie der bildenden Künste Wien

دوست عزیز به این دو تا سایت نگاه کنید شاید رشته شما باشه.از لینک زیر هم میتونید دانشگاههای اتریش رو پیدا کنید
    http://www.braintrack.com/linknav.ht...l=3&pprevid=52

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Embedded and Intelligent Systems Halmstad University

سلام
    با راهنمایی هایی که در این صفحه بود من تونستم رشته ای رو که در حال حاضر می خونم رو در دانشگاه تکنیک وین پیدا کنم. سوالم اینه که با توجه به رنک خوبی که داره آیا پذیرش مستر رو سخت میده؟ و آیا اینکه من الان در سوئد مشغول به تحصیل هستم به پذیرشم کمکی می کنه. ممنونم .

پیش فرض پاسخ : دانشگاه tuwien

برای این دانشگاه حتماً باید آلمانی بلد باشیم؟ تافل و جی آر ای کفایت نمیکنه؟؟؟ ینی یه سری هم بشینیم آلمانی بخونیم؟؟؟

پیش فرض پاسخ : دانشگاه tuwien

نقل قول نوشته اصلی توسط triumphant نمایش پست ها
    برای این دانشگاه حتماً باید آلمانی بلد باشیم؟ تافل و جی آر ای کفایت نمیکنه؟؟؟ ینی یه سری هم بشینیم آلمانی بخونیم؟؟؟
    در مقطع لیسانس آلمانی هست.اما برای مستر بعضی رشته ها به انگلیسی ارائه میشه.برای پذیرش نیاز به مدرک زبان ندارید.وقتی تشریف بردید اتریش زمان داریدتا کلاس برید و به سطح B2 برسید
    بهترین ها تو زندگی وقتی اتفاق می افته که انتظار نداری
    به این میگن معجزه

از رشته مهندسی برق گرایش سیستم های دیجیتال اطلاعی دارین در دانشگاه های اتریش؟
    درد من زیستن در کنار مردمی است که انقلاب کردند تا کارهای قبل از انقلاب را دزدکی انجام دهند!!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)