صفحه 14 از 39 نخستنخست ... 456789101112131415161718192021222324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 390

موضوع: آرشیو شده: معرفی دانشگاهها و رشته ها در اتریش

ApplyAbroad Veteran
    sobijoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master studium of Vienna University of Technology

پیش فرض پاسخ : معرفی دانشگاهها و رشته ها در اتریش

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohsen888 نمایش پست ها
    با سلام من میخام رشته راه یا مدیریت ساختمان برای master پذیرش بگیرم سایتی هست که منو راهنمایی کنه من لیسانسم نقشه برداری هستش
    دوست عزیز منظورتون از راهنمایی چی هست ؟؟؟؟ برای گرفتن پذیرش اگه منظورتونه که همین سایت و همین فروم اتریش همه اطلاعاتن لازم رو به شما میده

گــــفتار نیکــــــ ***** کــــردار نیکـــــــ ***** پــــندار نیکــــــــ

***دوستان جهت تشکر از پستهای مفید کاربران انجمن ، از دکمه +/- زیر مشخصات کاربری استفاده کنید***

مطالب و سوالات غیر مرتبط با موضوع هر تاپیک به تاپیک مربوطه انتقال داده میشود

Junior Member alexdelpiero آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    civil engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohsen888 نمایش پست ها
    با سلام من میخام رشته راه یا مدیریت ساختمان برای master پذیرش بگیرم سایتی هست که منو راهنمایی کنه من لیسانسم نقشه برداری هستش
    داداش عزیزم,توی اتریش معمولا تا حالا رسم بر این بوده که به رشته های غیر مرتبط در مقع فوق لیسانس پذیرش ندادن, چون تو رشتت نقشه برداریه و کلی از درسهای عمران مثل روسازی و راهسازی و ترابری و ترافیک و ... رو پاس نکردی بعیده بهت پذیرش بدن که بری توی راه درس بخونی مثل من که فقط 2 واحد نقشه برداری پاس کردم و چیزه بیشتری دربارش نمیدونم!
    بازم خودت میدونی,موفق باشی

سلام به همه مخصوصا sobijoon
    من چند تا سوال مهم داشتم که ممنون میشم اگه من رو آگاه کنید – سعی کردم خلاصه بگم
    من کارشناسی ناپیوسته مخابرات دانشگاه غیرانتفاهی هستم با معدل 15.2 و مدرک موقت لیسانس و اصل کاردانی را گرفتم.
    من 25 سال سن دارم و 2 سال سابقه کار در یک شرکت ماهواره ای در تهران را دارم-
    آرزوی من کار در شرکت اتریشی archway است که مرتبط با تخصص کاری و تحصیلاتم هست –
    (Archway's teleport, located outside of Aflenz, Austria)
    الان هم به عشق آن شرکت دارم تو سفارت اتریش آلمانی میخونم و تا آخر تابستون احتمالا ZD را می گیرم.
    واسه استارت اولین کاری که باید کنم فکر کنم بهترین راه گرفتن پذیرش در دانشگاه های اتریش در مقطع لیسانس یا مستر هست
    ولی حالا سوال ؟
    واسه ادامه تحصیا در رشته برق-مخابرات تو کدم دانشگا ها اقدام به پذیرش کنم؟
    آیا دانشگا هایی هست که نزدیک به شهر Aflenz باشه که بتونم اونجا هم درس بخونم هم تو این شرکت خودم را جا کنم ؟

مرسی کلی

Junior Member

دوستان کسی از وضعیت رشته ریاضی واسه مستر خبری داره؟
    گرایش رمزنگاری داره آیا؟
    ممنون

ApplyAbroad Veteran
    sobijoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط akijunakijun نمایش پست ها
    سلام به همه مخصوصا sobijoon من چند تا سوال مهم داشتم که ممنون میشم اگه من رو آگاه کنید – سعی کردم خلاصه بگم من کارشناسی ناپیوسته مخابرات دانشگاه غیرانتفاهی هستم با معدل 15.2 و مدرک موقت لیسانس و اصل کاردانی را گرفتم. من 25 سال سن دارم و 2 سال سابقه کار در یک شرکت ماهواره ای در تهران را دارم- آرزوی من کار در شرکت اتریشی archway است که مرتبط با تخصص کاری و تحصیلاتم هست – (Archway's teleport, located outside of Aflenz, Austria) الان هم به عشق آن شرکت دارم تو سفارت اتریش آلمانی میخونم و تا آخر تابستون احتمالا ZD را می گیرم. واسه استارت اولین کاری که باید کنم فکر کنم بهترین راه گرفتن پذیرش در دانشگاه های اتریش در مقطع لیسانس یا مستر هست ولی حالا سوال ؟ واسه ادامه تحصیل در رشته برق-مخابرات تو کدوم دانشگا هها اقدام به پذیرش کنم؟ آیا دانشگا هایی هست که نزدیک به شهر Aflenz باشه که بتونم اونجا هم درس بخونم هم تو این شرکت خودم را جا کنم ؟ مرسی کلی
    دروود بر شما خیلی خوبه که از الان با هدف مشخص دارین برای اتریش اومدن تلاش میکنین و قطعا با تلاش و پشت کارتون موفق خواهید شد اول این رو بهتون بگم سعی کنید روزمه خوبی جمع و جور کنید و سوابق کاری رو حتما داشته باشین با خودتون همچنین روزمه تحصیلی خوبی هم جمع کنید 1- برای برق و مخابرات تکنیک وین و گراتس بهترین دانشگاههای اتریش هستن 2- شهر aflenz به گراتس نزدیکتره ولی خوب شما تا درستون تموم نشده نمیتونین اونجا کار کنید پس سعی کنید یا از همین الان روزمه براشون ارسال کنید و با ویزای کاری اونها به اتریش بیاین یا اینکه فعلا هدفتون درس خوندن باشه و بعدش هم با این شرکت مکاتبه کنید در حین تحصیل امیدوارم که موفق باشید

***دوستان جهت تشکر از پستهای مفید کاربران انجمن ، از دکمه +/- زیر مشخصات کاربری استفاده کنید***

نقل قول نوشته اصلی توسط sobijoon نمایش پست ها
    دروود بر شما خیلی خوبه که از الان با هدف مشخص دارین برای اتریش اومدن تلاش میکنین و قطعا با تلاش و پشت کارتون موفق خواهید شد اول این رو بهتون بگم سعی کنید روزمه خوبی جمع و جور کنید و سوابق کاری رو حتما داشته باشین با خودتون همچنین روزمه تحصیلی خوبی هم جمع کنید 1- برای برق و مخابرات تکنیک وین و گراتس بهترین دانشگاههای اتریش هستن 2- شهر aflenz به گراتس نزدیکتره ولی خوب شما تا درستون تموم نشده نمیتونین اونجا کار کنید پس سعی کنید یا از همین الان روزمه براشون ارسال کنید و با ویزای کاری اونها به اتریش بیاین یا اینکه فعلا هدفتون درس خوندن باشه و بعدش هم با این شرکت مکاتبه کنید در حین تحصیل امیدوارم که موفق باشید
    ممنون
    بله هدف اول من کار و زندگش در آنجاست - ولی خوب آخه حقیقتا اصلا راه و روش مخ زدن اون جور شرکت ها را نمی دونم - حقیقتا اطلاعاتی در مورد ارسال روزمه به شرکت های اونجا را نمی دونم که اگه اون بهم فضای کار بده عالی میشه - ممنونتون میشم اگه راهنمایی کنید
    بازم مرسی کلی

Junior Member

دوستان کسی درباره رشته ماشین ابزار اطلاعی نداره؟واسه tuwien چه رشته ای بیشتر به رشته من شبیه؟

ApplyAbroad Veteran
    sobijoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط taha_s نمایش پست ها
    دوستان کسی درباره رشته ماشین ابزار اطلاعی نداره؟واسه tuwien چه رشته ای بیشتر به رشته من شبیه؟

فکر میکنم زیر شاخه های مکانیک باید به شما بخوره

این لینک رو مطالعه کنید : http://www.tuwien.ac.at/en/teaching/master_programmes/

Member ariyana90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architecture-SUT

کسی می تونه دانشگاهی با زبان تدریس انگلیسی بهم معرفی کنه که مستر تکنولوژی معماری داشته باشه.( و بورسیه خیلی برام مهمه)
    Fear is not real. The only place that fear can exist is in our thoughts of the future. It is a product of our imagination, causing us to fear things that do not at present and may not ever exist. That is near insanity. Do not misunderstand me danger is very real but fear is a choice

سلام من از کدوم دانشگاه اتریش میتونم پذیرش زبان المانی بگیرم وا سه گذراندن دوره زبان آلمانی؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)