صفحه 18 از 39 نخستنخست ... 8910111213141516171819202122232425262728 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 390

موضوع: آرشیو شده: معرفی دانشگاهها و رشته ها در اتریش

پیش فرض پاسخ : معرفی دانشگاهها و رشته ها در اتریش

مدیرهای فروم اتریش خواهش میکنم به اینجا سری بزنید.اینهمه سوال مطرح شده.کسی نیست جواب بده؟

پیش فرض پاسخ : مشاوره|شانس پذیرش از دانشگاه های اتریش در مقطع فوق لیسانس

نقل قول نوشته اصلی توسط gelareh13 نمایش پست ها
    سلام
    برای ارشد معماری دانشگاهی سراغ دارید که ترم آخری های لیسانسو پذیرش کنه؟ TU که حتما لیسانس می خواد ایمیل هم زدم خواستم که بطور شرطی قبول کنن ولی گفتن نمی شه. و من الان ترم آخر هستم. گراتز هم قبولی کنکور ارشد می خواد که ندارم. مرسی
    سلام دوسته عزیز با این دانشگاه تماس بگیر
    دوره ارشد معماری داره
    http://www.dieangewandte.at/jart/prj...ndte/main.jart

نقل قول نوشته اصلی توسط sinaheydarzade نمایش پست ها
    سلام دوستای عزیزم.من رشته ام کارشناسی نقشه برداری هستم.با این رشته میتونم بیام اتریش؟اومجا این رشته رو داره؟
    درود بر شما از اینجا میتونید رشته و زبان مورد نظر و مقطع تحصیلی رو سرچ کنید
    http://www.oead.at/welcome_to_austri...programmes/EN/

نقل قول نوشته اصلی توسط pegi870 نمایش پست ها
    سلام بچه ها.لطفا کمکم کنید.همسر من دیپلم و فوق دیپلمش متالورژی هست.دانشجوی لیسانس هست .از طریق یک موسسه برای پذیرش تو اتریش شرکت کردیم.حالا دو تا حرف دارن.یکی اینکخ میگن تو وین یا باید مکانیک بخونه یا شیمی که دو تاشم همسرم دوست نداره یا میگن باید از لیوبن پذیرش براش بگیریم که انگار رنکیمگ خوبیم نداره!کسی میدونه کدوم دانشگاه خوب هست که بتونیم همین رشته را ادامه بدیم...از طرفی خیلی دوست داره تغییر رشته بده اما میگن جز مکانیک و شیمی نمیشه!!!!خواهش میکنم کمک
    اولا چرا از طریقه موسسات اقدام کردین ...بعدشم اصلا همچین چیزی درست نیست بهتره ک مستقیم با خوده دانشگاه تماس بگیرید یا وبسایتشونو چک کنید...از این لینک میتونید تمامه رشته هارو نگاه و سرچ کنید...
    http://www.oead.at/welcome_to_austri...programmes/EN/

نقل قول نوشته اصلی توسط apandi نمایش پست ها
    سلام دوستان.برای مستر رشته عمران کدوم دانشگاه هارو پیشنهاد می کنید.گراتز که اصل مدرکو شنیدم می خواد و خوب نمیشه کاری کرد.ممنون میشم
    شما براحتی میتونید برای دانشگاه تکنیک وین اقدام کنید.

mojtaba_lg ممنون از توجه شما.هرچی گشتم رشته نقشه برداری نداره.مگه میشه این رشته اونجا نباشه؟من با این رشته چطور میتونم در وین ادامه تحصیل بدم؟خواهش میکنم کمکم کنید

ApplyAbroad Hero milad83 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TUWien

نقل قول نوشته اصلی توسط sinaheydarzade نمایش پست ها
    mojtaba_lg ممنون از توجه شما.هرچی گشتم رشته نقشه برداری نداره.مگه میشه این رشته اونجا نباشه؟من با این رشته چطور میتونم در وین ادامه تحصیل بدم؟خواهش میکنم کمکم کنید
    رشته نقشه برداری برای مقطع فوق لیسانس »

دانشگاه تکنیک وین :

066 462 Survey and Land Registration
    066 463 Geodesy and Geophysics
    066 464 Geomatics Engineering and Cartography

دانشگاه تکنیک گراتز :

Geomatics Science
    Geospatial Technologies

موفق باشی
    میلاد،
    .Robert Frost : In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on

سلام .
    من رشته ام مدیریت اجرایی هست رشته من به المانی چی میشه که ببینم کدوم دانشگاه ها دارند.برای تکنیک وین business informatiks رو انتخاب کردم ولی مثل اینکه اشتباه هستش ؟
    در مقطع لیسانس

نقل قول نوشته اصلی توسط elegant2013 نمایش پست ها
    سلام .
    من رشته ام مدیریت اجرایی هست رشته من به المانی چی میشه که ببینم کدوم دانشگاه ها دارند.برای تکنیک وین business informatiks رو انتخاب کردم ولی مثل اینکه اشتباه هستش ؟
    در مقطع لیسانس
    graduierter Betriebswirt
    صدور هیچ گذرنامه و ویزایی لازم نیست ، وقتی به خدا “پناهنده” می شوید . . .

ApplyAbroad Veteran
    sobijoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master studium of Vienna University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط pegi870 نمایش پست ها
    سلام بچه ها.لطفا کمکم کنید.همسر من دیپلم و فوق دیپلمش متالورژی هست.دانشجوی لیسانس هست .از طریق یک موسسه برای پذیرش تو اتریش شرکت کردیم.حالا دو تا حرف دارن.یکی اینکخ میگن تو وین یا باید مکانیک بخونه یا شیمی که دو تاشم همسرم دوست نداره یا میگن باید از لیوبن پذیرش براش بگیریم که انگار رنکیمگ خوبیم نداره!کسی میدونه کدوم دانشگاه خوب هست که بتونیم همین رشته را ادامه بدیم...از طرفی خیلی دوست داره تغییر رشته بده اما میگن جز مکانیک و شیمی نمیشه!!!!خواهش میکنم کمک
    باید حتما چارت درسی که اون رشته به دروسی که ایشون در ایران پاس کردن بخوره و دقیقا همونی هست که بهتون گفتن
    به نظرم اینجا مکانیک خیلی بهتره و آینده خوبی هم داره

گــــفتار نیکــــــ ***** کــــردار نیکـــــــ ***** پــــندار نیکــــــــ

***دوستان جهت تشکر از پستهای مفید کاربران انجمن ، از دکمه +/- زیر مشخصات کاربری استفاده کنید***

مطالب و سوالات غیر مرتبط با موضوع هر تاپیک به تاپیک مربوطه انتقال داده میشود

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)