صفحه 32 از 39 نخستنخست ... 222324252627282930313233343536373839 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 311 تا 320 , از مجموع 390

موضوع: آرشیو شده: معرفی دانشگاهها و رشته ها در اتریش

پیش فرض پاسخ : معرفی دانشگاهها و رشته ها در اتریش

سلام دوستان.
    کسی اطلاع داره چه دانشگاه هایی در اتریش رشته مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی (healthcare management ) دارن?
    پیشاپیش از پاسختون ممنونم.

دوستان من در سایت دانشگاه تکنیک وین دیدم که نوشته باید حتما مراجعه حضوری کرد تا اپلیکیشن رو به رسمیت بشناسن
    ایا کسی میدونه جریانش چیه؟؟اینم متنش
    To complete your enrolment you have to come in person to the Admission Office of the Vienna University of Technology by the 30th of April (Deadline summer semester) or by the 30th of November at the latest (Deadline winter semester). Otherwise your application is only valid for the following semester.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط moonlight19 نمایش پست ها
    دوستان من در سایت دانشگاه تکنیک وین دیدم که نوشته باید حتما مراجعه حضوری کرد تا اپلیکیشن رو به رسمیت بشناسن
    ایا کسی میدونه جریانش چیه؟؟اینم متنش
    To complete your enrolment you have to come in person to the Admission Office of the Vienna University of Technology by the 30th of April (Deadline summer semester) or by the 30th of November at the latest (Deadline winter semester). Otherwise your application is only valid for the following semester.
    پیرو سوال دوستمون و اون متن انگلیسی، اگر کسی واسه سامر سمستر اپلای کرده باشه و نامه اش تا وین تر سمستر اعتبار داشته باشه، باید تا 30 آپریل خودشو برسونه انریش یا اینکه میتونه سامر سمستر رو نره اتریش وبرای ترم وین تر سمستر حداکثر تا 30 آپریل خودشو برسونه اتریش؟؟؟

Junior Member

سلام. دوستان کسی اطلاع داره رزیدنتی(تخصص پزشکی)در اتریش شرایطش چیه؟مرسی.

Junior Member

سلام دوستان عزیز
    ممنون میشم اگه به سوالهام جواب بدین
    من 30 سالمه و فوق دیپلم شیمی آزاد دارم. قصد دارم برای لیسانس دانشگاههای Insbruckیا Linz اقدام کنم. شهریه هاشونو کسی میدونه چقدره؟ کدوم بهترن ؟کدوم راحتتر پذیرش میدن؟ برای پیدا کردن کار در طول تحصیل کدوم شهر مناسب تره؟ سنم برای گرفتن پذیرش مشکل ساز نمیشه؟
    ممنونم ازتون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    grafik, pnu

سلام به همگی
    دوستان کسی از دانشگاه هنر لینز اطلاعاتی داره؟ مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirped نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    ممنون میشم اگه به سوالهام جواب بدین
    من 30 سالمه و فوق دیپلم شیمی آزاد دارم. قصد دارم برای لیسانس دانشگاههای Insbruckیا Linz اقدام کنم. شهریه هاشونو کسی میدونه چقدره؟ کدوم بهترن ؟کدوم راحتتر پذیرش میدن؟ برای پیدا کردن کار در طول تحصیل کدوم شهر مناسب تره؟ سنم برای گرفتن پذیرش مشکل ساز نمیشه؟
    ممنونم ازتون
    شما اول باید تو یه دانشگاه در ایران مقطع کارشناسی ناپیوسته(کاردانی به کارشناسی) ثبت نام کنید چون اونا مدرک فوق دیپلم رو قبول ندارن و فقط مکمل لیسانس حسابش میکنن، از بین دانشگاه های فوق دانشگاه اینسبورگ از لحاظ درجه رتبه بهتری نسبت به لینز داره ولی کلا با ایرانی ها مشکل داره تقریبا من هرکی رو دیدم واسه این دانشگاه درخواست داده با یه دلایل بی ربطی پذیرش نداده ولی لینز خیلی وضعش بهتره و کسای زیادی ازش پذیرش گرفتن،هزینه تحصیل دوتاشون یکیه ولی کار رو نمیدونم.

Junior Member

سلام دوستان
    کسی از وضعیت دانشگاه گراتس در مقطع دکتری خبر داره؟ایا اونجاهزینه مسکن نصف وین هست؟وضعیت کاری و اشتغال نسبت به حال و اینده در قیاس با وین به چه نحو هست؟ممنون میشم از راهنمایی شما دوستان

Junior Member

سلام دوستان
    من تازه عضو شدم.چند وقتی هست که تو این فکرم که برای اتریش تلاش کنم که برم اونجا درس بخونم.رشته ام مهندسی هوافضا هستش و ارشد می خونم.کسی می دونه اتریش کلا هوافضا داره یا نه؟من یه ماهه دارم می گردم اما چیی پیدا نکردم در حالیکه یکی بهم گفته بود دانشکاه وین هوافضا ارشد داره.ممکنه کمکم کنید که اتریش دانشکاه وین این رشته رو برای ارشد و دکتری داره یا چیزی شبیه به رشته خودم در نظر دارید؟؟؟؟؟.ضمنا یک دانشگاه هست به اسم wiener neustadt یا یه همچین چیزی که applied science فقط اونو پیدا کردم که ظاهرا مورد تایید وزارت علوم ایران نیست.
    ممنون میشم کمکم کنید.

بهترین دانشگاه در اتریش برای تحصیل در رشته فناوری اطلاعات چیست ؟
    هزینه هر ترم چقدره ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)