صفحه 39 از 39 نخستنخست ... 2930313233343536373839
نمایش نتایج: از شماره 381 تا 390 , از مجموع 390

موضوع: آرشیو شده: معرفی دانشگاهها و رشته ها در اتریش

Banned
    رشته و دانشگاه
    IT Klagenfurt

پیش فرض پاسخ : معرفی دانشگاهها و رشته ها در اتریش

نقل قول نوشته اصلی توسط fc_farshad نمایش پست ها
    سلام دوستان من هر چقد تو سایت سرچ کردم مطلبی مشابه وضعیت خودم پیدا نکردم خیلی ممنون میشم اگه بتونین کمکم کنین
    من کارشناسی ناپیوسته متالورژی دارم از دانشگاه علمی کاربردی با معدل 16 و فوق دیپلم دانشکده دولتی بودم با معدل 14 و دیپلمم فنی بوده با معدل 13.5
    با موسسه که تماس گرفتم گفت میتونی لیسانس مجدد مواد بخونی و شهریش تا ترمی 700 یورو میشه
    راستش من علاقه ایی به رشته مواد ندارم و میخوام تغییر رشته بدم بنظرتون من میتونم واسه مدیریت (یا اقتصاد و یا حقوق) مقطع کارشناسی پذیرش بگیرم؟کسی میدونه از کدوم دانشگاهه وچجوریه ؟ آیا اصلا میشه؟؟ خیلی ممنون میشم اگه کمکم کنین چون من اصلا به موسسه ها اعتمادی ندارم
    دوستانی که اتریش هستن لطفا جواب بدن آیا میشه اونجا از طریق کار پاره وقت خرج دانشگاه و زندگی رو تامین کرد ؟کلا بنظر شما با چقد پول باید مهاجرت کرد؟؟
    خیلی ممنون وقت گذاشتین و سوالمو خوندین
    دوست من در اتریش به شرطی می تونین در رشته ای ادامه تحصیل بدید که یا مدرک کارشناسی ، کارشناسی ارشد ، دکتری در اون رشته رو گرفتین و برای همون مقطع دوباره می خواین اقدام کنین و یا در دانشگاهی دولتی در اون رشته در حال تحصیل باشید و امکان مطالعه و تحصیل در رشته ی دیگه ای رو ندارید.
    در رابطه با کار هم خیر چون قانونا حق کار بیشتر از 10 ساعت در هفته رو ندارید و این یعنی ماکزیمم 380 یورو که خیلی سخت بشه باهاش زندمانی کرد چه برسه به زندگی ، مگر در مقاطع بالاتر یا کار سیاه با حقوق بالا که با نداشتن توانایی در زبان آلمانی در یکسال اول تقریبا غیر ممکنه برای همون 10 ساعت هم کمی کار سخت گیرتون میاد.
    در رابطه با هزینه و ... لطفا به بخش مربوط به زندگی در اتریش مراجعه کنید.
    موفق باشید.

Banned
    رشته و دانشگاه
    IT Klagenfurt

نقل قول نوشته اصلی توسط Tannnazi نمایش پست ها
    سلام دوستان من می خوام لیسانس مجدد یکی از رشته های مدیریت یا روانشناسی رو برای اتریش بخونم ولی نمی دونم کدوم دانشگاه ها ارایه می دن و هزینه هر ترم چقدره ؟
    اگر کسی اطلاعاتی داره لطفا راهنمایی کنه...
    شما مگه هردوی این رشته رو لیسانس گرفتین دوست من که می خواین لیسانس مجدد بخونین؟
    لیسانس مجدد فقط برای رشته های مرتبط میشه و معمولا همون رشته ای که مدرک گرفتید مگر اینکه رشته ی مورد علاقتون در کشورتون ( ایران ) ارایه نشه و نزدیک به رشته ای باشه که مدرک ازش گرفتین .
    دانشگاه وین داره .

Member coronaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی

سلام دوستان
    دانشگاه Universität Wien به دانشجویان دوره ی دکترا فاند هم میده؟ یا فقط پزیرش هست؟
    واسه دانشکده برق چطوریه وضعیتش؟
    میشه لینک این دانشکده رو بذارین اینجا؟ من پیدا نکردم!
    ویرایش توسط coronaa : January 9th, 2015 در ساعت 07:38 PM

Member coronaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی

نقل قول نوشته اصلی توسط sobijoon نمایش پست ها
    1- بهترین دانشگاه تکنیک وین هست --- دانشگاه تکنیک رنک نسبتا خوبی داره -- در مقطع ارشد تدریس به انگلیسی هم هست
    پس چرا دانشگاه وین در سایت زیر خیلی بالاتر از تکنیک وین قرار داره؟
    حدود 100 تا اختلاف دارن!
    http://www.4icu.org/at/
    ویرایش توسط coronaa : January 9th, 2015 در ساعت 08:32 PM

Senior Member sepidejoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TUWien Telecommunication Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط coronaa نمایش پست ها
    سلام دوستان
    دانشگاه Universität Wien به دانشجویان دوره ی دکترا فاند هم میده؟ یا فقط پزیرش هست؟
    واسه دانشکده برق چطوریه وضعیتش؟
    میشه لینک این دانشکده رو بذارین اینجا؟ من پیدا نکردم!
    دوست عریر دانشگاه وین اصلا رشته های فنی مهندسی رو نداره و باید سراغ تکنیک وین برید
    مورد دوم اینکه رنکینگ چیزی هست که ما ایرانی ها خیلی دنبالشیم وگرنه اونجا اینقدر ها هم مهم نیست.
    سوم اینکه دانشگاههای ایران رنکشون خیلی خیلی خیلی پایین تر از تکنیک وین هست. پس شکرگزار باشیم !!
    !Austria , I'm here

***دوستان جهت تشکر از پستهای مفید کاربران انجمن ، از دکمه "اضافه کردن امتیاز به کاربر "
    استفاده کنید***

Member coronaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidejoon نمایش پست ها
    دوست عریر دانشگاه وین اصلا رشته های فنی مهندسی رو نداره و باید سراغ تکنیک وین برید
    مورد دوم اینکه رنکینگ چیزی هست که ما ایرانی ها خیلی دنبالشیم وگرنه اونجا اینقدر ها هم مهم نیست.
    سوم اینکه دانشگاههای ایران رنکشون خیلی خیلی خیلی پایین تر از تکنیک وین هست. پس شکرگزار باشیم !!
    من منظورم این بود که توی رنکینگ که دانشگاه وین بهترین رتبه رو داره توی اتریش، چرا خیلیها میگن دانشگاه تکنیک وین بهترین دانشگاهه توی اتریش.
    اصلاً نمیخواستم مقایسه ای با دانشگاههای ایران بکنم.
    راستی من هنوز متوجه نشدم:
    1- دانشگاه تکنیک وین برای مقطع دکترا فاند میده یا نه؟ درسته که هزینه تحصلی رایگان هست ولی هزینه های مسکن و خوراک هم مسئله هست! آیا فاندی میده؟
    2- برای گرفتن اسکالرشیپ از دانشگاه باید اقدام کینم یا خود استاد میده؟
    3- مقطع دکترای برق به زبان انگلیسی هم داره؟

Member
    رشته و دانشگاه
    pharmD,UMSU

از دوستان کسی هست که دانشجوی داروسازی باشه؟ ترجیحا در وین

نقل قول نوشته اصلی توسط coronaa نمایش پست ها
    من منظورم این بود که توی رنکینگ که دانشگاه وین بهترین رتبه رو داره توی اتریش، چرا خیلیها میگن دانشگاه تکنیک وین بهترین دانشگاهه توی اتریش.
    اصلاً نمیخواستم مقایسه ای با دانشگاههای ایران بکنم.
    راستی من هنوز متوجه نشدم:
    1- دانشگاه تکنیک وین برای مقطع دکترا فاند میده یا نه؟ درسته که هزینه تحصلی رایگان هست ولی هزینه های مسکن و خوراک هم مسئله هست! آیا فاندی میده؟
    2- برای گرفتن اسکالرشیپ از دانشگاه باید اقدام کینم یا خود استاد میده؟
    3- مقطع دکترای برق به زبان انگلیسی هم داره؟
    سلام
    مقایسه ی این دو دانشگاه به این صورت که بگیم بهتر و بدتر شاید درست نباشه. همونطور که خانم سپیده هم گفت، دانشگاه وین رشته های مهندسی نداره و دانشگاه تکنیک وین رشته های علوم انسانی نداره. دانشگاه تکنیک وین در رشته های مهندسی بهترین رنک رو تو اتریش داره و یکی از بهترین دانشگاههای دنیا توی مهندسی هست. بنابر این اگه بگیم دانشگاه تکنیک وین بهترین دانشگاه اتریش هست، درست گفتیم ولی برای رشته های مهندسی.
    1- اما کلا فاند در اتریش برای دکترا معمول نیست. بلکه پوزیشن های محدودی وجود داره که اگه پذیرفته بشید برای اون پوزیشن، به شما حقوق میدهند که تعدادشون خیلی کم و رقابت براشون زیاده. دانشگاه هم گرچه هزینه ی پایینی داره ولی مجانی نیست و بین 350 تا 750 یورو، بسته به دانشگاه، در هر ترم شهریه داره.
    2- برای پوزیشنهای دکترا باید به سایت دانشگاه مراجعه کنید. آگهی می کنند و مهلت و مدارک و باقی شرایط اعلام میشه. هر چه رزومه ی قویتری داشته باشید، شانستون بیشتر میشه.
    اما استاد هم ممکنه که به دانشجو کمک کنه. مثلا ممکنه پروژه ای که به عنوان رساله دکترا انجام میشه، ساپورت صنعتی داشته باشه و مبلغی هم برای دانشجو در نظر بگیرند.
    یا ممکنه استاد از طریق ارتباط با بخشهای خصوصی یا دولتی و درگیر کردن دانشجو در سایر پروژه هایی که داره، به دانشجو کمک کنه. ولی ممکنه در ابتدا اینا رو پیشنهاد نده و صبر کنه تا کارایی و عملکرد شما رو محک بزنه. بطور کلی گرفتن کمک هزینه برای تحصیل در دوره ی دکترا از اتریش سخت و زمانبر هست و اطمینان زیادی هم به آن نیست ولی کار نشدنی هم نیست.
    3- اکثرا ادامه تحصیل در مقطع دکترا به زبان انگلیسی هست مگر در رشته های خاص. و تاکید هم روی رساله هست و کار تحقیقاتی. گرچه واحدهای کمی هم باید در طول دوره بگذرانید که معمولا انگلیسی هستن.

Junior Member

سلام
    ارشد معماري دانشگاه تئو وين به ذبان انگليسي ارائه ميشه، ميشه پذيرش گرفت؟ آيا كيفيت تحصيلش به اندازه الماني هست و هزينشون برابره با الماني؟

Junior Member saidm آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    علوم

سلام رشته دندان پزشکی کسی اطلاع نداره

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)