صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 28

موضوع: مشکلاتی که برای فرزندان مهاجران به دلیل تاخیر بیش از حد در پرونده مهاجرت پیش می آید.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    كارشناسي ارشد متالورژي - صنعتي اصفهان و اميركبير

پیش فرض پاسخ : مشکلاتی که برای فرزندان مهاجران به دلیل تاخیر بیش از حد در پرونده مهاجرت پیش م

الی جان . در مورد کیس شما همیشه ناراحت بودم الان با شنیدن این موضوع خیلی خیلی بیشتر ناراحت شدم . اگه پروسه طولانی تر بشه نمیشه هیچ جوری قبل از ممنوع خروجی پسرتون رو از کشور خارج و به جای دیگه ای بفرستید تا ویزا بیاد؟
    تاريخ شروع پروسه در دمشق : 7 جولاي 2005 تاريخ ارسال مدارك آپديت : 1 دسامبر2009
    دریافت مدیکال در لندن 12 سپتامبر 2011- پاسپورت ریکوئست 4 نوامبر 2011 - دریافت ویزا : 28 دسامبر 2011 * کل پروسه :نزدیک 77 ماه

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : مشکلاتی که برای فرزندان مهاجران به دلیل تاخیر بیش از حد در پرونده مهاجرت پیش م

آره الی جون فکر میکنم شادی خوب میگه.تو مرحله اخر اگر راهی نداشتی میتونی پسرت را یه کشور دیگه مثل مالزی بفرستی که البته همسنهای بچه شما هم اونجا کم نیستند.

l
    نقل قول نوشته اصلی توسط شادي نمایش پست ها
    الی جان . در مورد کیس شما همیشه ناراحت بودم الان با شنیدن این موضوع خیلی خیلی بیشتر ناراحت شدم . اگه پروسه طولانی تر بشه نمیشه هیچ جوری قبل از ممنوع
    خروجی پسرتون رو از کشور خارج و به جای دیگه ای بفرستید تا ویزا بیاد؟
    مرسی دارم به راه های مختلف فکر میکنم . حتی بعضی از دوستانم در کانادا میگن باا ویزای توریستی بیا کانادا بعد برای پسرت ویزای دانش آموزی میگیریم اونجا بمونه تا کار ا درست شه و بریم . ولی موضوع این است که من اصلا موافق تنها فرستادن بچه ها اونم توی این سن وسال نیستم فکر میکنم آسیبهای زیادی میبینند.من حتی به باز کردن یک پرونده جدید هم دارم فکر میکنم. البته گفتنش آسونه . به هر حال خیلی دلگرم میشم وقتی توجه شما دوستان عزیز را میبینم..
    دریافت فایل نامبر| June2004آپدیت مدارک| Januar 2009انتقال به ورشو|june 2009
    دریافت مدیکال: 13November 2012;رسیدن مدارک آپدیت به ورشو :4دسامبر 2012
    رسیدن مدیکال به پاریس:4دسامبر 2012;دریافت نامه پاس ریکوئست :1می

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

سلام
    همانطور که دوستان گفتند برای بچه ها هیچ مشکلی پیش نمیاد. من دیگه این رو مطمئن شدم. بچه ی جاری من وقتی رفت اونجا یک کلمه انگلیسی بلد نبود بعد یک سال سر کلاس عادی نشسته. بچه ها اول وارد کلاسهای تطبیقی میشن. تا حالا هم هیچ بچه ای مشکل نداشته. فقط اگه میخواین بچه تون راحت تر باشه و سریعتر راه بیفته اینجا یه کمی کلاس انگلیسی بذارینش. در ضمن اگه بچه ها خوندن نوشتن زبون خودشون رو بلد باشن با زبون جدید راحت تر ارتباط برقرار میکنن. بعضی از کشورها به مهاجرینش پول میده که به بچه هاشون زبون مادریشون رو یاد بدن. منکه خیلی دلم میخواست بچه هام حتما فارسی یاد بگیرن که خدا رو شکر یاد گرفتن. حالا من هرچی کتاب فارسی تا دیپلم هست رو خریدم با خودم ببرم کانادا ... اصلا هم نگران مدرسه ی اونجاشون نیستم.
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

نقل قول نوشته اصلی توسط eli2000 نمایش پست ها
    l مرسی دارم به راه های مختلف فکر میکنم . حتی بعضی از دوستانم در کانادا میگن باا ویزای توریستی بیا کانادا بعد برای پسرت ویزای دانش آموزی میگیریم اونجا بمونه تا کار ا درست شه و بریم . ولی موضوع این است که من اصلا موافق تنها فرستادن بچه ها اونم توی این سن وسال نیستم فکر میکنم آسیبهای زیادی میبینند.من حتی به باز کردن یک پرونده جدید هم دارم فکر میکنم. البته گفتنش آسونه . به هر حال خیلی دلگرم میشم وقتی توجه شما دوستان عزیز را میبینم..
    میدونم که خیلی از نوشتن این پست گذشته.... بله کاملا حق باشماست... برای دوستانی که مورد مشابه دارن. گاهی اوقات موضوعات اونجوری که به نظر میان نیستن.... ما در خانواده تجربه های مشابه داشتیم و اصلا کار عاقلانه ای نیست بچه ها توی سن زیر ۱۸ سال تنها فرستاده بشن..... مگر در موارد خیلی خیلی خاص. امیدوارم این دوستمون هم راه مناسبی پیدا کرده باشن.

ApplyAbroad Hero

شادی جون با توجه به این که شما تازه رفتید میشه از نحوه برخوردشون و تعیین سطح برای پسرت تو مدرسه اش بگی؟وضعیت درسی اونجا چطوره؟منظورم اینه که سطح درسی که تو ایران خواندن بالاتره یا اینکه فکر میکنی نسبت به بچه های اونجا عقب تره.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    كارشناسي ارشد متالورژي - صنعتي اصفهان و اميركبير

عزیزم . پسرک من حدود 10 روزه دارم میره مدرسه . وارد کلاس پنجم شد . خودشون یه امتحان تعیین سطح ازش گرفتن . ریاضیش از نظر اونا اوکی بود . منم که کتابها و اینا رو نگاه میکنم به نظرم بچه های ما یه ذره جلو تر هم هستن ولی مدل نوشتن اینجا فرق داره . روی کامل نوشتن . روی جزئیات و دقیق نوشتن خیلی اهمیت میدن
    در مورد علوم خوب خیلی فرق نمیکرد ولی مسئله زبان هست دیگه . مثلا اینا دیروز در مورد اسکلت و ماهیچه ها خونده بودن باید در مورد یه مریضی مثل آرتروز تحقیق میکردن
    یکی دیگه زبانه که با توجه به اینکه پسرک در مورد محاوره عمومی مشکلی نداره ولی رایتینگ و اینا براش مشکله . کلاس ای اس ال داره و باهاشون در سطح پایین کار میکنن ولی من میبینم که هوم ورک بچه های خودشون رو هم بهش میدن و داره انجام میده ( به سختی) مثلا دیروز باید یه پاراگراف علمی سخت رو میخوند و بازنویسی میکرد به صورتی که جمله هاش نوشتار بهتری داشته باشن
    یکی دیگه فرانسه است که از بیخ عربه . منتها تا الان داشتن بچه هاشون روی یه نمایشی تمرین میکردن و دیروز اجرا داشتن . معلم فرانسه بهش گفته نمایش که تموم بشه برات تمرینها رو از اول میارم و بهت یاد میدم . اینجا بچه ها از کلاس سوم فرانسه میخونن
    یکی دیگه سوشیال استادیز مثل تاریخ و اجتماعی و ایناست
    الان یه تحقیق دارن راجع به یکی از نخست وزیرهای کانادا از اول تا حالا هر کی رو میخوان انتخاب میکنن
    راجع بهش یه پرزنتیشن آماده میکنن
    تو کلاس پرزنت میکنن- بچه ها ازشون سوال میکنن
    آرت دارن - موزیک دارن - دنس دارن - فیزیکال اجوکیشن ( ورزش) دارن
    تاريخ شروع پروسه در دمشق : 7 جولاي 2005 تاريخ ارسال مدارك آپديت : 1 دسامبر2009
    دریافت مدیکال در لندن 12 سپتامبر 2011- پاسپورت ریکوئست 4 نوامبر 2011 - دریافت ویزا : 28 دسامبر 2011 * کل پروسه :نزدیک 77 ماه

ApplyAbroad Hero

مرسی شادی جون.عالی بود.تا به حال تو این فروم هیچ کس در این مورد چیزی ننوشته بود.من فکر نمیکردم اینقدر کار داشته باشن.مثل این که این بچه ها هم راه سختی را در پیش دارن.

ApplyAbroad Hero aram_golbaghi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering

کاش می شد ما هم وقتی رفتیم اونجا بچه می شدیم و با بچه ها میرفتیم مدرسه, مثلا از کلاس اول .....
    Landed in Vancouver: Dec 2012, Blog: http://www.koukia.ca

نقل قول نوشته اصلی توسط شادي نمایش پست ها
    عزیزم . پسرک من حدود 10 روزه دارم میره مدرسه . وارد کلاس پنجم شد . خودشون یه امتحان تعیین سطح ازش گرفتن . ریاضیش از نظر اونا اوکی بود . منم که کتابها و اینا رو نگاه میکنم به نظرم بچه های ما یه ذره جلو تر هم هستن ولی مدل نوشتن اینجا فرق داره . روی کامل نوشتن . روی جزئیات و دقیق نوشتن خیلی اهمیت میدن
    در مورد علوم خوب خیلی فرق نمیکرد ولی مسئله زبان هست دیگه . مثلا اینا دیروز در مورد اسکلت و ماهیچه ها خونده بودن باید در مورد یه مریضی مثل آرتروز تحقیق میکردن
    یکی دیگه زبانه که با توجه به اینکه پسرک در مورد محاوره عمومی مشکلی نداره ولی رایتینگ و اینا براش مشکله . کلاس ای اس ال داره و باهاشون در سطح پایین کار میکنن ولی من میبینم که هوم ورک بچه های خودشون رو هم بهش میدن و داره انجام میده ( به سختی) مثلا دیروز باید یه پاراگراف علمی سخت رو میخوند و بازنویسی میکرد به صورتی که جمله هاش نوشتار بهتری داشته باشن
    یکی دیگه فرانسه است که از بیخ عربه . منتها تا الان داشتن بچه هاشون روی یه نمایشی تمرین میکردن و دیروز اجرا داشتن . معلم فرانسه بهش گفته نمایش که تموم بشه برات تمرینها رو از اول میارم و بهت یاد میدم . اینجا بچه ها از کلاس سوم فرانسه میخونن
    یکی دیگه سوشیال استادیز مثل تاریخ و اجتماعی و ایناست
    الان یه تحقیق دارن راجع به یکی از نخست وزیرهای کانادا از اول تا حالا هر کی رو میخوان انتخاب میکنن
    راجع بهش یه پرزنتیشن آماده میکنن
    تو کلاس پرزنت میکنن- بچه ها ازشون سوال میکنن
    آرت دارن - موزیک دارن - دنس دارن - فیزیکال اجوکیشن ( ورزش) دارن
    میشه سوال کنم شما کدوم شهرین و پسر شما کدوم مدرسه میره؟ همه ی مدارس همین برنامه ها رو دارن؟

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)