صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 28 , از مجموع 28

موضوع: مشکلاتی که برای فرزندان مهاجران به دلیل تاخیر بیش از حد در پرونده مهاجرت پیش می آید.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    كارشناسي ارشد متالورژي - صنعتي اصفهان و اميركبير

پیش فرض پاسخ : مشکلاتی که برای فرزندان مهاجران به دلیل تاخیر بیش از حد در پرونده مهاجرت پیش م

من تورنتو هستم . مدارس کما بیش برنامه شون مشابه هست . مدارس رتبه بندی هایی دارن که خیلی هم از نظر خودشون قابل قبول نیست ولی موسسه ای به اسم
    fraser institue این رتبه بندی رو هر سال بر مبنای امتحانات هماهنگی که از همه مدسه ها گرفته میشه و نمره شاگردا انجام میده .
    من سعی کردم مدرسه رو از روی این رتبه بندی و ریویو هایی که از تو اینترنت سرچ کردم پیدا کردم . و سعی کردم خونه رو در محدوده اون مدرسه بگیرم که مدارس دولتی مثل ایران باید تو محدوده شون باشی تا ثبت نام بشی. البته این مدرسه جزو مدارس رتبه یک و دو نیست ولی به هرجال جزو خوبهاست و تو 2700 تا مدرسه انتاریو رتبه حدود 100 داره
    تاريخ شروع پروسه در دمشق : 7 جولاي 2005 تاريخ ارسال مدارك آپديت : 1 دسامبر2009
    دریافت مدیکال در لندن 12 سپتامبر 2011- پاسپورت ریکوئست 4 نوامبر 2011 - دریافت ویزا : 28 دسامبر 2011 * کل پروسه :نزدیک 77 ماه

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مشکلاتی که برای فرزندان مهاجران به دلیل تاخیر بیش از حد در پرونده مهاجرت پیش م

نقل قول نوشته اصلی توسط شادي نمایش پست ها
    من تورنتو هستم . مدارس کما بیش برنامه شون مشابه هست . مدارس رتبه بندی هایی دارن که خیلی هم از نظر خودشون قابل قبول نیست ولی موسسه ای به اسم
    fraser institue این رتبه بندی رو هر سال بر مبنای امتحانات هماهنگی که از همه مدسه ها گرفته میشه و نمره شاگردا انجام میده .
    من سعی کردم مدرسه رو از روی این رتبه بندی و ریویو هایی که از تو اینترنت سرچ کردم پیدا کردم . و سعی کردم خونه رو در محدوده اون مدرسه بگیرم که مدارس دولتی مثل ایران باید تو محدوده شون باشی تا ثبت نام بشی. البته این مدرسه جزو مدارس رتبه یک و دو نیست ولی به هرجال جزو خوبهاست و تو 2700 تا مدرسه انتاریو رتبه حدود 100 داره
    خیلی خوبه...
    منهم تصمیم گرفتم توی همون محدوده نورث یورک فینچ شرقی ثبت نام کنم... گرچه خیلی تاپ نیستند همه مدارسش ولی خب همه شون تقریبا خوب هستن... دیگه دنبال بهترین نیستم....
    مدارسی که من پیدا کردم:
    McKee Public School که دبستانه ولی تا گرید ۵ بیشتر نداره و اینم Cummer Valley Middle School میدل اسکول یا همون راهنمایی خودمون که گرید ۶تا۸ رو داره.
    که البته فامیلمون هم همین مدرسه رو میره.
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

براي فرزنداني كه در سنين نزديك به ممنوع الخروج هستند بهترين روش اينه كه در يك كالج زبان انگليسي در اولين كشوري كه به نظرتون ميرسه انهارو ثبت نام كنيد
    از انگليس گرفته تا هرجا كه اشنايي داريد اما من به تجربه كشور ارمنستان را ترجيح مي دهم زيرا كسي از دوستان اين كار را انجام داده و راضي بود به دلايل زير
    ارمنستان اولين كگزينه است
    يك. تا اين ساعت احتياجي به اخذ ويزا نيست
    دو. هر روز ي كه اراده كنيد با پاسپورت ترمينال ازادي. غرب. باشيد ساعت سه بعد از ظهر هر روز اتوبوس به سمت ايروان حركت مي كنه و دوازده ظهر فردا بهمقصد
    مي رسه
    سه. به محض پياده شدن از اتوبوس ده تا بيست نفر به زبان فارسي به شما پيشنهاد انواع مسكن مي دهند
    چهار. هيچ كلاس زباني هم كه ثبت نام نكنيد. مي توانيد هرماه ويزايتان را تمديد كنيد با ده دلار
    پنج مخلرج دقيقا به اندازه ايران است و كشور و مردمي بسيار بسيار ارام و بي ازار و به هيچ وجه احساس غريبگي نخواهيد كرد
    بقيه تحقيقات رو از سايت هاي مرتبط پي گيري كنيد

جاي بعضي ها خالي كه اين بگويند اره اين يارو توي ترمينال غرب كار مي كنه و ميخواد همه تونو سر كيسه كنه
    دفعه هاي پيش گفته بود تو وكيلي
    براي ربط من به اين صفحه بايد بگم در ابتداي شروع و اپلاي بچه هاي من دبيرستاني بودند وكيل بي وجدان ايرانيم گفت حداكثر يك سال ونيم ديگه كارتون درست ميشه
    اما بعد از فايل نامبر گرفتن و دريافت نصف حق الزحمه اش گفت ولي بايد خيلي صبر داشته باشي بيش از چها و پنج سال طول مي كشه من فكر مي كردم بچه هام دانشگاه رو كانادا ميخونند
    منم گوشي اومد دستم دو تا پسرم را انگليس فرستادم و تا سه ماه ديگه هردو دكترائونو مي گيرند همينطور دخترم كه يك سال ديرتر رفت
    اينم از جوك مهاجرت ما

Member rozita آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sciences de la nutrition

با سلام
    آیا بین مدیکال تا صدور ویزا هم مدرکی دال بر مشغول به تحصیل بودن فرزند وابسته بالای 22 سال درخواست میکنند یا خیر ؟
    File :16 Feb.2011 / MEDICAL : 18 SEP. 2013 / VISA 28 SEP. 2013 /spouse sponsorship file 9 oct / transfer to ankara27 jan

سلام ما دو تا پسر داريم به خاطر همين موضوع طولاني شدن مهاجرت الان سه ماه باهمسرم وبچه هام اينجا توي شهر استانبول ترکيه منتظر ويزا هستيم

Junior Member

شادي عزيز پروسه مهاجرت ما هم از اوني كه وكيلمون در سال ٢٠١٠ به ما گفت خيلي طولاني تر شده ما فكر مي كرديم دخترم حداقل سال چهارم ديگه اونجا باشه ولي الان ششمه و شايد تا دو سال ديگه هم طول بكشه مي خواستم بدونم تو اين مدت علاوه بر كلاس انگليسي كه مي ره فرانسه هم ثبت نامش كنم يا نه البته دو سه ترم كودكان رفته ، ممكنه با انگليسي قاطي كنه ؟ممنون مي شم اگه پاسخ بدين

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط partoraha نمایش پست ها
    شادي عزيز پروسه مهاجرت ما هم از اوني كه وكيلمون در سال ٢٠١٠ به ما گفت خيلي طولاني تر شده ما فكر مي كرديم دخترم حداقل سال چهارم ديگه اونجا باشه ولي الان ششمه و شايد تا دو سال ديگه هم طول بكشه مي خواستم بدونم تو اين مدت علاوه بر كلاس انگليسي كه مي ره فرانسه هم ثبت نامش كنم يا نه البته دو سه ترم كودكان رفته ، ممكنه با انگليسي قاطي كنه ؟ممنون مي شم اگه پاسخ بدين
    اگر کبک نمیرید فرانسه صرورتی نداره. همون مکالمه و شنیداری انگلیسی رو تکمیل کنه بهتره.

Junior Member

سلام
    من و شوهرم پی ار کانادا داریم و من الان باردارم .آیا کسی میدونه اگر فرزندم توی ایران به دنیا بیاد چه شرایطی برای بردنش به کانادا و گرفتن پی ار براش وجود داره؟

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)