صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 49 , از مجموع 49

موضوع: چگونه پول رزرو خوابگاه در سوئد را پرداخت کنیم؟

Junior Member سيب سرخ حوا آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    International Business Administration- Dalarna university/Sweden

پیش فرض پاسخ : چگونه پول رزرو خوابگاه در سوئد را پرداخت کنیم؟

من ايميلي از طرف دانشگاه دريافت كردم مبني بر تأييديه رزرواسيون اتاقم در اونجا ، اما مشكلي كه پيش اومده اينه كه ميگن در طول دوران تحصيلت نميتوني اتاقت رو عوض كني > آخه يعني چي شايد خوشم نيومد از اونجا و 1001 شايد ديگه كه بخوام جابجا شم. بنظرتون چكار كنم؟ الان اقدامي كنم يا وقتي رفتم :

اين ايميل مربوطه است :
    Confirmation of housing

The room no 0201020040321 is now booked for you in a shared apartment in Tjärna.
    The address is Kornstigen 25 D, S-784 52 BORLÄNGE and the rent SEK 2500 per month.
    The contract is valid from the 15th of August.
    You will sign the contract at your arrival to Borlänge.
    If you arrive the 15th or 16th of August you sign at our office located at Klöverstigen 8 D, in Tjärna. Office hours are 4-8 pm.
    If you arrive other times you will sign at our office located at Vasagatan 27. Office hours are 8.30-12 am and 1-4 pm during weekdays.
    When you sign the contract you have to show us your admission letter from Högskolan Dalarna.

During your study period you can not change room/apartment.

Have a nice stay in Borlänge!
    چه خوب يادم هست كه زير آن بانيان سبز تنومند عبارتي كه به ييلاق سرد ذهن وارد شد ، قوي باش ، سر به زير و سخت

قرار دادي كه با شما مي بندند شايد 6 ماهه باشه مثلا" خوابگاههاي BLEKINGE با شما قرار داد 6 ماهه مي بندند كه شما نمي توانيد كمتر از 6ماه از انجا بريد مگر اينكه دليل قانع كننده داشته باشيد

نقل قول نوشته اصلی توسط Abtin.
    قرار دادي كه با شما مي بندند شايد 6 ماهه باشه مثلا" خوابگاههاي BLEKINGE با شما قرار داد 6 ماهه مي بندند كه شما نمي توانيد كمتر از 6ماه از انجا بريد مگر اينكه دليل قانع كننده داشته باشيد
    تا اونجا که من می دونم قراردادها 10 ماهه هست ( تو بلکینگ ) می تونید بگید شما با کدوم شرکت قرارداد 6 ماهه دارید؟

البته خانوم حوا شما اگه خواستید خوابگاهتون رو عوض کنید باید به landlord قبلش اطلاع بدید و اگه جای خالی داشتند این کار رو انجام می دند و اگر کلا خواستید از اون خوابگاه برید اون طور که من از بچه هایی که تو سوئد هستند شنیدم می تونید کسی رو جای خودتون پیدا کنید و بعد نقل مکان کنید

سلام
    دوستان من یک اتاق تو رانبی رزرو کردم ولی نکته ای که کمی نگرانم کرده اونا اصلا از من پول پیش pre-deposit که قبل از رفتن باید به حسابشون بریزم نخواستند و هیچ شماره حسابی هم ندادند. از بچه های bth از کسایی که تو رانبی اتاق رزرو کردند ممنون می شم بگند که آیا برای اونا هم همینطور بوده یا الان باید چی کار کنم ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ramin985
    تا اونجا که من می دونم قراردادها 10 ماهه هست ( تو بلکینگ ) می تونید بگید شما با کدوم شرکت قرارداد 6 ماهه دارید؟

البته خانوم حوا شما اگه خواستید خوابگاهتون رو عوض کنید باید به landlord قبلش اطلاع بدید و اگه جای خالی داشتند این کار رو انجام می دند و اگر کلا خواستید از اون خوابگاه برید اون طور که من از بچه هایی که تو سوئد هستند شنیدم می تونید کسی رو جای خودتون پیدا کنید و بعد نقل مکان کنید
    بفرمائيد :
    Housing queue rules for student dwellings
    The student dwellings are distributed by order of priority in accordance with the registered applications.
    Half the number of furnished student dwellings are distributed to foreign students in advance. Applicants who turn down two offers of a dwelling will not be offered any further dwellings. When a student dwelling is obtained, the applicant is removed from the housing queue for student dwellings.
    A tenant is not allowed to move from the dwelling within six months unless there are special reasons for this. Applicants must be enrolled at Blekinge Technical College (BTH) to be eligible for a student dwelling.
    حالا شما دوست داشتيد 10 ماه بمونيد يا بعد از 6 ماه تخليه كنيد و خونه بگيريد
    اين لينك اصليش:
    http://www.karlskronahem.se/simple?nodeid=1004508

نقل قول نوشته اصلی توسط ليلا نمایش پست ها
    من براي خوابگاه لاند ثبت نام كردم ولي خبري ازش نيومده كسي نمي دونه سيستم خوابگاه دهي اونجا چطوريه؟ آيا براي كسي جوابي اومده؟ ???
    سلام
    3 جون نتیجه من مشخص شد. توی خوابگاه Sparta تونستم یه اتاق بگیرم. ماهیانه 3000 کرون بدون هزینه اینترنت پرسرعت

Junior Member

یکی‌ سریع لطفا به من بگه من با ویزا کارت می‌تونم پول بریزم به حساب بانک یا نه!!!!لطفا یکی‌ از دوستان سریعا شماره تلفنشو برام بذاره! مرسی‌!

Junior Member

بیشتر توضیح بده، کجا هستید؟ به چه حسابی ؟

Junior Member ppro آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فوق کامپیوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط nark نمایش پست ها
    سلام
    جهت رزرو خوابگاه در دانشگاه هالمستاد ، باید مبلغ 1500 SEK به حساب اتحادیه دانشجویی student union واریز کنیم که تاکید هم شده از ایران پرداخت بشه و البته فکر میکنم منظورش اینه که زودتر پول رو واریز کنیم یعنی قبل از صدور ویزا و سفر به سوئد. شما هم همینطور فکر میکنید؟------>

In order for us to give you as good service as possible Halmstad student union offers all international students a service package including accommodation, information and pick up. this service package cost 1500 SEK.

it is extremely important that you do your transfer of the service fee at a bank office in your home country. Remember that you have to write your name and address in the message field on your bank slip. we will not select any accommodation for you if you have not paid your service fee before 1 July.

خوب، من خواستم از طریق صرافی انجام بدم گفتن که چون واحد پول کرون هست و مبلغش پایینه قبول نمیکنیم. بانک صادرات و ملی قبول میکنن ولی میگن 50 ---50 هست. اگه پولت بلوکه شد ما مسئولیت قبول نمیکنیم.
    گفتم از طریق دوستان و آشنایان داخل سوئد اقدام کنم، اما با دو تا مسئله روبرو شدم. یکی اینکه تو فرم درخواست ویزا گفتم هیچکس رو تو سوئد ندارم. دومی اینکه همونطور که تو متن بالا میبینید گفته از ایران پول بفرستید که البته خودم هم کمتر احتمال میدم که در این مورد مشکلی باشه.

به نظر شما چیکار کنم؟
    با پی پال هم میشه پرداخت کرد اگر داشته باشید

صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)