صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 23

موضوع: مشاوره در مورد ساختار نظام مهندسی کبک - سؤال های مربوط به مشاغل مهندسان در کبک

Smile پاسخ : مشاوره در مورد ساختار نظام مهندسی کبک - سؤال های مربوط به مشاغل مهندسان در کبک

نقل قول نوشته اصلی توسط Herman نمایش پست ها
    سلام دوست عزیزم

واقعا از اینکه این همه در مورد این موضوع تلاش کردی و برای ما در اپلای به اشتراک گذاشتی ممنونم.
    یه نکته هست. من پارسال که به سایت نظام مهندسی سر میزدم شکل و فرمتش فرق داشت. الان بعضی از لینک هایی که شما گذاشتین رو من نمیتونم باز کنم. فکر کنم ساختار وب سایت تغییر کرده و باعث شده این مشکل پیش بیاد. موافقید؟ اگه به لینک های جدید دسترسی دارید به اشتراک بذارید. در غیر این صورت هم میشه تو خود سایت گشت ولی اینجوری شما در وقت ما صرفه جویی میکنید که من پیشاپیش سپاسگذارم.

با آرزوی موفقیت
    سلام دوست عزيز
    بله سايت عوض شده ولي من براتون لينک اون کتابچه رو مجدد پيدا کردم و گذاشتم و اصل کار هم همون هست و توضيحاتي که در بالا اومده مربوط به اين لينک هست که براتون دوباره مي زارم اميدوارم که به دردتون بخوره
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    تاريخ ارسال مدارک: 16 aug، تاريخ دريافت مدارک توسط سفارت : 19 aug،تاريخ صدور فايل نامبر: 3 oct ، تاريخ دريافت فايل نامبر: 13 oct ، تاريخ هاي مصاحبه 24 may 2011 تاريخ مصاحبه 6 ژوييه ، جديد تر : 29 nov رسيدن مدارک در سيدني 21 dec 2011تاريخ فايل نامبر 2feb تاريخ مديکال : 15aug پاس ريکوئست:

پیش فرض پاسخ : مشاوره در مورد ساختار نظام مهندسی کبک - سؤال های مربوط به مشاغل مهندسان در کبک

نقل قول نوشته اصلی توسط acheshmehm1 نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز
    بله سايت عوض شده ولي من براتون لينک اون کتابچه رو مجدد پيدا کردم و گذاشتم و اصل کار هم همون هست و توضيحاتي که در بالا اومده مربوط به اين لينک هست که براتون دوباره مي زارم اميدوارم که به دردتون بخوره
    ببخشيد لينکي که توش اون فلوچارت رو داره اين هست و شما بايد تمام مانورتون رو روي اين فلوچارت بزارين
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    تاريخ ارسال مدارک: 16 aug، تاريخ دريافت مدارک توسط سفارت : 19 aug،تاريخ صدور فايل نامبر: 3 oct ، تاريخ دريافت فايل نامبر: 13 oct ، تاريخ هاي مصاحبه 24 may 2011 تاريخ مصاحبه 6 ژوييه ، جديد تر : 29 nov رسيدن مدارک در سيدني 21 dec 2011تاريخ فايل نامبر 2feb تاريخ مديکال : 15aug پاس ريکوئست:

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشاوره در مورد ساختار نظام مهندسی کبک - سؤال های مربوط به مشاغل مهندسان در کبک

سلام دوستان
    کسی میدونه که فوق لیسانس کامپیوتر مالزی چند امتیاز داره؟ آخه تو لیست نظام مهندسی یه برد مهندسی واسه کامپیوتر نام برده از مالزی، این واسه فوق هم صادقه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Farid-J نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی میدونه که فوق لیسانس کامپیوتر مالزی چند امتیاز داره؟ آخه تو لیست نظام مهندسی یه برد مهندسی واسه کامپیوتر نام برده از مالزی، این واسه فوق هم صادقه؟
    امتياز رشته همون هست که ديديد اما امتياز مدرک تحصيلي متفاوت هست و فوق ليسانس 12 امتياز داره و ليسانس 10 امتياز

Junior Member pit_pitak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مکانیک_تاسیسات حرارتی برودتی

سلام به دوستان
    ایا رشته کارشناسی تاسیسات (زیر گروه مکانیک) احتیاج به شرکت در انجمن مهندسی داره؟
    ممنون اگه کمکم کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    علوم و صنایع غذایی

سلام دوستان
    رشته من صنایع غذایی هست. آیا برای کار کردن تو کبک حتما باید عضو نظام مهندسی شد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد عمران

سلام دوستان
    من ارشد عمران با گرایش سازه دارم در انتظار دریافت ویزا هستم و در نظر دارم مدارکم را برای سیستم نظام مهندسی کبک بفرستم. با توجه به اینکه تو سایت نوشته مدارک تحصیلی باید بوسیله یک مترجم رسمی کبک ترجمه بشه و ما در ایران به این مترجم ها دسترسی نداریم چه باید کرد؟ معادل سازی مدارک رو هم خودشون انجام میدهند؟ دانشگاه آزاد ترجمه ها رو تو یک پاکت مهر و موم شده براشون ارسال میکنه آیا همین کافی هست؟
    رشته 12 امتيازي-کارشناسی ارشد عمران - تاريخ مصاحبه 2014 March 18 - رسید مدارک به سیدنی 17 April، دریافت فایل نامبر فدرال27june2014-، نامه پاریس2014 18july-- مدیکال—in prosses August 18--- 21 july-2014

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

دوستان وضعیت کار مهندسی عمران در کبک چطوره؟
    فقط با زبان فرانسه کار پیدا میشه؟

Junior Member

چند تا سوال از اساتيد عزيز داشتم :
    ما تو ايران عضو نظام مهندسي هستيم و بر فرض براي يه ساختماني كه قراره اجرا بشه حق امضاء داريم(طراحي،نظارت و اجرا)
    ميخواستم بدونم تو كانادا هم اين مورد صدق ميكنه ؟
    يعني بر فرض قراره برجي ساخته بشه و مهندس عمران يا ..... كه پايه يك يكي از خدمات نظام مهندسي رو داره حق امضاء داره يا كه شركت هاي بزرگي مسئول خدمات مهندسي ميشن؟
    سوال ديگم اينه كه مثلا من پايه دو مجري هستم و وقتي رفتم كانادا پروانه مهندسي من تاثيري تو روند كارهاي نظام مهندسيم يا شغليم داره يا نه؟

ممنون ميشم دوستان عزيز راهنمايي كنن

نقل قول نوشته اصلی توسط barpapapa نمایش پست ها
    چند تا سوال از اساتيد عزيز داشتم :
    ما تو ايران عضو نظام مهندسي هستيم و بر فرض براي يه ساختماني كه قراره اجرا بشه حق امضاء داريم(طراحي،نظارت و اجرا)
    ميخواستم بدونم تو كانادا هم اين مورد صدق ميكنه ؟
    يعني بر فرض قراره برجي ساخته بشه و مهندس عمران يا ..... كه پايه يك يكي از خدمات نظام مهندسي رو داره حق امضاء داره يا كه شركت هاي بزرگي مسئول خدمات مهندسي ميشن؟
    سوال ديگم اينه كه مثلا من پايه دو مجري هستم و وقتي رفتم كانادا پروانه مهندسي من تاثيري تو روند كارهاي نظام مهندسيم يا شغليم داره يا نه؟

ممنون ميشم دوستان عزيز راهنمايي كنن
    شما بايد عضو نظام مهندسي مربوط به رشته خودتون بشويد تا لقب مهندس بگيريد و بتونيد كار كنيد وگرنه بايد تحت نظارت و امضاي يك مهندس عضو فعاليت انجام دهيد.
    Envoyé: 2011.1.8 Numéro de dossier : 2011.4.28 TCFQ : B1comprehension B2 Expression Ingénieur civil
    Lettre d`attente : 2013.11.25 Entrevue et reussite : 2014-5-29 Reçu par Sydney :2014-07-3 FN :2014-09-16 mis en jour et Médicale: 2014-11-03
    Médicale Envoyé : 2014-12-8 Visa : 2015-1-20

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)