صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 23 , از مجموع 23

موضوع: مشاوره در مورد ساختار نظام مهندسی کبک - سؤال های مربوط به مشاغل مهندسان در کبک

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشاوره در مورد ساختار نظام مهندسی کبک - سؤال های مربوط به مشاغل مهندسان در کبک

نقل قول نوشته اصلی توسط haward نمایش پست ها
    شما بايد عضو نظام مهندسي مربوط به رشته خودتون بشويد تا لقب مهندس بگيريد و بتونيد كار كنيد وگرنه بايد تحت نظارت و امضاي يك مهندس عضو فعاليت انجام دهيد.
    مرسي دوست عزيز
    فرض رو ميذاريم كه من اونجا عضو نظام مهندسي شدم ميخواستم بدونم اونجا هم مثل ايران حق امضاء داريم و از خدمات مهندسيمون ميتونين درآمدزايي كنيم ؟
    و سابقه كار ما تو ايران(بر فرض پايه 2 مجري رشته عمران) تاثيري بر پروانه نظارتمون تو كانادا داره؟(مثلا من رو بعنوان يه مهندس قبول ميكنن ميخوام بدونم پايه من از 3 شروع ميشه يا بخاطر سابقه كارم تو ايران پايه 2 ميشم؟)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشاوره در مورد ساختار نظام مهندسی کبک - سؤال های مربوط به مشاغل مهندسان در کبک

اقا سوال ایشون سوال منم هست
    FFN:10/2010

دوستان در مورد عضویت در نظام مهندسی در کانادا :
    1-در اغاز برای عضویت در نظام مهندسی کدوم ایالتها راحت تر هست پروسه برای گرفتن P.Eng, چون بعضی از دوستان در همین زمینه گفته بودن مراحل نظام مهندسی کبک راحت تر هست ولی تنها مشکل آزمون زبان فرانسه هست که اگه یک شخص بتونه از کبک شروع کنه و پس از دریافت P.Eng به استان دیگه انتقال بده
    2-ایا پس از دریافت از یک استان ایا به راحتی میشه به استان دیگه منتقل بشه یا دردسرهای خودش رو داره و باید دوباره امتحان و مصاحبه بدیم برای نظام مهندسی استان جدید؟
    3-ایا راهی برای Waive شدن ازمون زبان فرانسه برای ایرانیهایی که در ایران تحصیل کردن وجود داره مثلا ارایه مدرک زبان فرانسه DELF ؟
    4-شرط داشتن تجربه کاری باید چندسال بیشتر باشه که از ازمونها معاف بشین(بعضی دوستان گفتند 5 سال و بعضی 10 سال) و سابقه کاری رو باید با رعایت چه نکاتی بنویسیم که علاوه بر Waive شدن امتحانات , نیازی به مصاحبه حضوری هم نباشه؟
    باتشکر فراوان

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)