صفحه 22 از 25 نخستنخست ... 1213141516171819202122232425 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 247

موضوع: تغيير نام در امريكا

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

پیش فرض پاسخ : تغيير نام در امريكا

نقل قول نوشته اصلی توسط Context نمایش پست ها
    Hi all,

Can someone change his name after being in Ontario for a year as an international student?

Cheers,
    اونتاریو که برای کاناداست و اینجا آمریکا ولی در مکل نخیر نمیشه! در امریکا کسی که سیتیزن داره میشه میتونه اینکارو بکنه برای کانادا نمیدونم راستش. کار اذیت کننده ای هست بخاطر اینکه 10 سال طول میکشه سیتسزن بشی و تقریبا تمام زندکی و تحصیل و کارت انجام میشه و همه میشناسنت. خیلی مفید نیست!
    نمیدونم چرا وقتی جواب یکی رو مستقیم هم میدیم امتیاز نمی دن و اگر حال داشتن و دوباره اومدن تو سایت و جواب رو خوندن در پست بعدی میگن: ممنون!!!! بجای نوشتن «ممنون» ....

Senior Member Context آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Living in Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadpashaei نمایش پست ها
    اونتاریو که برای کاناداست و اینجا آمریکا ولی در مکل نخیر نمیشه! در امریکا کسی که سیتیزن داره میشه میتونه اینکارو بکنه برای کانادا نمیدونم راستش. کار اذیت کننده ای هست بخاطر اینکه 10 سال طول میکشه سیتسزن بشی و تقریبا تمام زندکی و تحصیل و کارت انجام میشه و همه میشناسنت. خیلی مفید نیست!
    قلوب یه جا نوشته بود که این تاپیک کانادا رو هم کاور میکنه... واسه این اینجا پست گذاشتم... پس صبر میکنم دوستانی که در مورد کانادا اطلاع دارن پاسخ بدن.

ممنون.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Context نمایش پست ها
    قلوب یه جا نوشته بود که این تاپیک کانادا رو هم کاور میکنه... واسه این اینجا پست گذاشتم... پس صبر میکنم دوستانی که در مورد کانادا اطلاع دارن پاسخ بدن.

ممنون.
    فرم مدارک مربوط به انتاریو رو چک کردم ظاهرا باید اقلا permanent resident باشید:

http://www.forms.ssb.gov.on.ca/mbs/ssb/forms/ssbforms.nsf/GetFileAttach/007-11155E~3/$File/11155E.pdf

چرا اشتباه راهنمایی میکنید، بدون گرین کارت هارو نمیدونم ولی کسی که گرین کارت(هنوز سیتیزن نه) داشته باشه، میره دادگاه محلی خودشون اونجا میپرسه چجوری اسمم رو عوض کنم
    ایالت به ایالت فرق میکنه
    10 سال سیتیزنی؟
    سیتیزنی به 5 سال میشه گرفت!
    اگر با یک سیتیزن ازدواج کنید که به 3 سال!

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه

Smile پاسخ : تغيير نام در امريكا

نقل قول نوشته اصلی توسط involvement نمایش پست ها
    چرا اشتباه راهنمایی میکنید، بدون گرین کارت هارو نمیدونم ولی کسی که گرین کارت(هنوز سیتیزن نه) داشته باشه، میره دادگاه محلی خودشون اونجا میپرسه چجوری اسمم رو عوض کنم
    ایالت به ایالت فرق میکنه
    10 سال سیتیزنی؟
    سیتیزنی به 5 سال میشه گرفت!
    اگر با یک سیتیزن ازدواج کنید که به 3 سال!
    از وبسایتهای رفرنس برای من لینک بذارید تا هم من اشتباهم رو یاد بگیرم و هم شما به عنوان کاربر با اطلاعات بهتر و درست تر در این تاپیک شناخته بشین. الان من از شما می پرسم که برای اینکه گرین کارت بگیرین چند سال و برای اینکه سیتیزن بشین چند سال اقامت لازمه؟
    نمیدونم چرا وقتی جواب یکی رو مستقیم هم میدیم امتیاز نمی دن و اگر حال داشتن و دوباره اومدن تو سایت و جواب رو خوندن در پست بعدی میگن: ممنون!!!! بجای نوشتن «ممنون» ....

از وبسایتهای رفرنس برای من لینک بذارید تا هم من اشتباهم رو یاد بگیرم و هم شما به عنوان کاربر با اطلاعات بهتر و درست تر در این تاپیک شناخته بشین. الان من از شما می پرسم که برای اینکه گرین کارت بگیرین چند سال و برای اینکه سیتیزن بشین چند سال اقامت لازمه؟
    سوال اولتون جوابشو برید از court بپرسید متوجه میشید
    سوال اخرتون بستگی به سرعت فرد مورد نظر دارد خود بنده سال اول تحصیلم گرین کارت گرفتم
    فرد هم میشناسم 2.5 سال هست درسش تموم شده هنوز گرین کارت نگرفته

ارادتمند

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط involvement نمایش پست ها
    سوال اولتون جوابشو برید از court بپرسید متوجه میشید
    سوال اخرتون بستگی به سرعت فرد مورد نظر دارد خود بنده سال اول تحصیلم گرین کارت گرفتم
    فرد هم میشناسم 2.5 سال هست درسش تموم شده هنوز گرین کارت نگرفته

ارادتمند
    برای گرین کارت گرفتن باید از court (دادگاه؟!) بپرسم؟! سیتیزن شدن به سرعت فرد مورد نظر ربط داره؟! من اصلا متوجه نمیشم. میشه واضح تر راهنمایی کنید لطفا؟ بعدش شما با ویزای تحصیلی همون سال اول گرین کارت گرفتین؟مگه کسی که ویزای تحصیلی داره میتونه کار کنه؟

برای گرین کارت گرفتن باید از court (دادگاه؟!) بپرسم؟! سیتیزن شدن به سرعت فرد مورد نظر ربط داره؟! من اصلا متوجه نمیشم. میشه واضح تر راهنمایی کنید لطفا؟ بعدش شما با ویزای تحصیلی همون سال اول گرین کارت گرفتین؟مگه کسی که ویزای تحصیلی داره میتونه کار کنه؟
    سلام دوست عزیز

شما چرا به هم ریختید انقدر؟؟ calm down
    شما در پست قبل مگر اینو نپرسیدید؟
    الان من از شما می پرسم که برای اینکه گرین کارت بگیرین چند سال و برای اینکه سیتیزن بشین چند سال اقامت لازمه؟
    من نوشتم در جواب به سوال اخرتون، "من سال اول گرفتم"، دیگه اون که چطوری گرفتم، ظرفیت هر کسی با کس دیگه فرق میکنه
    و بله، اخذ شهروندی کاملا به سرعت شما بستگی داره، هر چقدر دیرتر اقامت دائم بگیرید دیرتر شهروند میشوید!! با مثال توضیح دادم خوبه اینو
    دیگه اینکه شما سوالاتتون یادتون میره تقصیر من نیست، و با شلوغ کاری که قوانین رو نمیشه عوض کرد! درسته؟
    در جواب به سوال اولتون
    برای من لینک بذارید تا هم من اشتباهم رو یاد بگیرم و هم شما به عنوان کاربر با اطلاعات بهتر و درست تر در این تاپیک شناخته بشین
    عرض کردم تشریف ببرید court

بعدش شما با ویزای تحصیلی همون سال اول گرین کارت گرفتین؟مگه کسی که ویزای تحصیلی داره میتونه کار کنه؟
    بله، شما اگر کسی براتون حاظر باشه ویزای کار درخواست بده میتونید کار کنید و ویزای کار اخذ کنید بعد از شرکت در قرعه کشی H1، کسانی که برای ترم زمستان میان کاملا فرصت امتحان این شانس(تغییر وضعیت) را دارند
    بله شما اگر کسی براتون حاظر بشه اسپانسر بشه میتونید گرین کارت بگیرید در همان ابتدا!!
    این اصلا به اینکه شما F1 هستید مربوط نیست
    و در انتها من دیگه این thread را back & force نمیکنم، هر کس عقل داره میتونه خودش تصمیم بگیره

موفق باشید
    ویرایش توسط involvement : June 7th, 2016 در ساعت 05:40 PM

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

احمد جان، دریافت گرین کارت "تنها" از طریق ویزای کار و تبدیل اون به گرین کارت، اتفاق نمیوفته و راه های دیگه ای هم داره، بنابراین فرد خارجی میتونه حتی در همون سال اول ورودش به امریکا، گرین کارت رو هم دریافت کنه. در مورد انواع گرین کارت، وبسایت زیر رو نگاه کن؛

https://www.uscis.gov/greencard

در مورد ویزای H1 هم، همونطور که دوستمون گفتند، میشه حتی در ابتدای دوران دانشجویی، درخواست این تغییر وضعیت رو داد، یعنی فرد اگر کارفرمایی پیدا کنه که حاضر باشه، براش درخواست ویزای H1 بده، بله این امکان در همون سال اول هم وجود داره.
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    SUT MSE

سلام دوستان
    کسی برا اسم مخفف اسم حمیدرضا پیشنهاد بهتری داره؟؟؟؟
    برا فامیلیم که با حروف لاتین 19 تاس چیکار میشه کرد(فامیلیم دو قسمتیه)؟؟؟