صفحه 7 از 25 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 247

موضوع: تغيير نام در امريكا

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : تغيير نام در امريكا

نقل قول نوشته اصلی توسط atabak-aut نمایش پست ها
    این اسم رو ما واقعن داریم؟
    این اسم رو نه ولی مثلا یکی از دوستان من اسمش مشابه "سید علی حسینی پور" بود که چنین اسامی ای رایج هم هست و اونجا "سید پور" خطابش می کردن که اوایل خودش هم درست متوجه نمی شد چون نحوه خوندن اسامی چند کلمه ای متفاوته. من به چنین افرادی یا هر شخصی که اسمشون سخت خونده میشه توصیه می کنم اسمشون رو تغییر بدن.

Member Pahlavi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master Of Highway-UPM

دوستان محسن رو چطور تلفظ میکنند؟ مثل خودمون مسن! تلفظ کنند مشکلی نیست, در غیر اینصورت برم تو کار انتخاب اسم,در ضمن تشخیص میدن که عربیه؟!!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    موسیقی، دانشگاه آزاد تهران مرکز

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    بگذارین Sarah و خیال خودتون رو راحت کنید!
    اسم خواهرم sarah هست نميشه واقعا.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Pahlavi نمایش پست ها
    دوستان محسن رو چطور تلفظ میکنند؟ مثل خودمون مسن! تلفظ کنند مشکلی نیست, در غیر اینصورت برم تو کار انتخاب اسم,در ضمن تشخیص میدن که عربیه؟!!!
    میتونید مخففش کنید به Moe. ولی تلفظش خیلی سخت نیست.

Senior Member aida8404 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Pahlavi نمایش پست ها
    محسن را مشن صدا میکنن. جای s و h رو اشتباه میکنن. یعنی Moshen. عمدی نیست ها! حواسشون نیست چون معمولا h قبل از s بکار نمیره برا اسمای خودشون.

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

سلام من رو چی صدا میکنند سجاد....و اگه بهتره اسممو عوض کنم چی بذارم؟ چون من TA دارم میخوام اگه اسمم سخت هست از همون اول بگم یه اسم دیگه و راحتتر صدام کنن....
    (آلپاچینو نزدیکتره به سجاد؟ لوووووووووووووووووووووول )
    I love you USA

Member zahragoli آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering

پیش فرض پاسخ : نوشته های یک 2 ملیتی درباره ی آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط Civil_Engineer نمایش پست ها
    اسم من سه حرف بیشتر نداره و نمی شه از این کوتاهترش کرد (علی ). البته جالبه که از اسم Ali به عنوان اسم مؤنث و غیر عربی تو آمریکا استفاده می شه. نمی دونم شاید مخفف اسم Alice هست.
    البته اگه اسمم 100تا حرف داشت بهش دست نمی زدم تا جونشون دربیاد و یاد بگیرن. ببینید اگه به خاطر طولانی بودن می خواید اسمتون رو عوض کنید این یه حرفی. اما اگه احساس شرم دارید از اسمتون یا فکر می کنید دیگران شما رو عرب یا مسلمان به حساب می آرن و می خواید این مسائل رو پاک کنید به نظر من اصلاً کار درستی نیست (البته نظر من اینه). من به مسلمون بودن خودم افتخار می کنم و احساس نمی کنم یه اسم دیگه می تونه سطح منو بالا بیاره این عملکرد و توانایی آدم هاست که تعیین کننده است. عربی بودن اسمم باعث نمی شه که فکر کنم دارم در برابر اونا کم می آرم.
    یکی از اشنایان من در کاناداست که اسمش علی
    کلا ali اسم زنه در اونجا و لی دوستان کاناداییش اونجا اون رو به اسم al میشناسن و همه ی کاناداییها اون رو al صدا میزنند
    و اینکه من یک سری دوست چینی دارم که اسم من رو که زهرا است زهلا صدا میزنند کلا چینیها ر رو اصلا نمیتونند تلفظ کنند
    Cio:16 Dec 2009, pass request: 2 Dec 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط reg2 نمایش پست ها
    سلام من رو چی صدا میکنند سجاد....و اگه بهتره اسممو عوض کنم چی بذارم؟ چون من TA دارم میخوام اگه اسمم سخت هست از همون اول بگم یه اسم دیگه و راحتتر صدام کنن....
    (آلپاچینو نزدیکتره به سجاد؟ لوووووووووووووووووووووول )
    شرمنده اسم شمارو نمیدونم. یکی از دوستام محسن بود برا همین میدونستم ولی کلا با اسمایی که consonant پشت سر هم نیاد مشکلی ندارن. منظورم اینه consonant + Vowel + Consonant + ... اسم شما هم همینطوره. ممکنه اشتباهی بگن Seyjad یا SeyJeyd یا ساجاد ولی یه با بگی یا میگیرن. دیگه اینقدر هم خنگ نیستن بابا!! نگران نباشید. اول ممکنه یکم طرز تلفظشون گیجتون کنه ولی زود عادت میکنید.

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

نقل قول نوشته اصلی توسط aida8404 نمایش پست ها
    شرمنده اسم شمارو نمیدونم. یکی از دوستام محسن بود برا همین میدونستم ولی کلا با اسمایی که consonant پشت سر هم نیاد مشکلی ندارن. منظورم اینه consonant + Vowel + Consonant + ... اسم شما هم همینطوره. ممکنه اشتباهی بگن Seyjad یا SeyJeyd یا ساجاد ولی یه با بگی یا میگیرن. دیگه اینقدر هم خنگ نیستن بابا!! نگران نباشید. اول ممکنه یکم طرز تلفظشون گیجتون کنه ولی زود عادت میکنید.
    آره یه بار مشاحبه داشتم......SeyJeyd میگفتن....بحث اینه که من نمی تونم به هر کسی رسیدم..اسممو توضییح بدم و پیش فرضشو تغییر بدم...حوصله اینکارم ندارم از بس که تکراری میشه....برا همین میخوام یه اسم انتخب کنم که هم اونا راحت باشن هم من....
    David چظوره؟؟؟؟ بر وزن SeyJeyd
    I love you USA

نقل قول نوشته اصلی توسط reg2 نمایش پست ها
    آره یه بار مشاحبه داشتم......SeyJeyd میگفتن....بحث اینه که من نمی تونم به هر کسی رسیدم..اسممو توضییح بدم و پیش فرضشو تغییر بدم...حوصله اینکارم ندارم از بس که تکراری میشه....برا همین میخوام یه اسم انتخب کنم که هم اونا راحت باشن هم من....
    David چظوره؟؟؟؟ بر وزن SeyJeyd

خوب اگر از این اسم خوشتون میاد چرا که نه. فقط بدونید هر روز نمیشه تغییرش بدید پس با دقت انتخاب کنید. در ضمن خیلی هم وسواس نداشته باشید اسمه دیگه!!