صفحه 10 از 21 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 205

موضوع: دانشگاهائی که نسبت به ایرانیها خوشبین هستند یا پذیرش از آنها راحت هست

ApplyAbroad Hero abola آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science & Technology - University of Otago

پیش فرض پاسخ : دانشگاهائی که نسبت به ایرانیها خوشبین هستند یا پذیرش از آنها راحت هست

من به بچه های مکانیک The University of MAINE را پیشنهاد می کنم، یک استاد هست به نام دکتر محسن شاهین پور شش تا دانشجوی دکتری ایرانی داره یه نظر میاد خیلی رو بچه های ایرانی حساب می کنند.
    CSQ: 15 Feb 2011 * F.F: 16 Feb 2011 * Update: 10 April 2013 * Medical : 18 Sep 2013 * Pass Request: 27 Oct 2013 * Landing: 29 Dec 2013

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دانشگاهائی که نسبت به ایرانیها خوشبین هستند یا پذیرش از آنها راحت هست

سلام. کسی میدونه چه دانشگاههایی در آمریکا یا کانادا در رشته کامپیوتر- نرم در مقطع دکترا با یک رزومه متوسط (منظورم معدل متوسط ولی با سابقه مقالات غیر ISI و چند سال سابقه تدرسی) خوب پذیزش میده؟

سلام دوستان
    کسی میدونه برای دکترای مهندسی پلیمر، با رزومه معمولی(بدون مقاله isi و فارغ التحصیل از امیرکبیر) چه دانشگاهی پذیرش با فاند می تونم بگیرم؟ هنوز آزمون زبان ندادم و اینکه بدون مقاله، نمره زبان چقدر میتونه موثر باشه؟؟

Junior Member

با سلام
    بنده دانشجوی ارشد مکاترونیک امیر کبیر هستم.من دارای مدرک کارشناسی مکانیک سیالات از دانشگاه آزاد خمینی شهر هستم.معدل کل کارشناسی 14.50 و معدل 2سال آخر کارشناسیم 16 است.
    تا آخر ارشد هم حداکثر میتوانم به معدل 16 برسم. رزومه کاری مرتبط به رشته ام هم یکسال کار کردن در کارخانه پرسهای هایدرولیکی به منظور طراحی دستگاه و تجربه کاری بوده. 5 نرم افزار کاربردی هم بلدم که
    2تای آنها مربوط به سیالات و یکی از آنها برای modeling و 2تای آنها مربوط به طراحی سیستم های هایدرولیکی و plc است. GRE هم برای آبان ثبت نام نمودم و زبانم هم دارم تکمیل میکنم.
    یک ثبت اختراع در ایران دارم.دو مقاله کنفرانس و سه مقاله ژورنال هم دارم.

دوستان عزیزم به نظر شما شانس فاند دکترای مکاترونیک در دانشگاه های خیلی خوب آمریکا را دارم؟

در کدام زمینه برای تقویت رزومه و شانس فاند شدن در یک دانشگاه معتبر آمریکا بیشتر تلاش کنم؟

ممنون میشم راهنماییم کنید..

من خودم به شخصه با معدل لیسانس 16.2 از دانشگاه شریف در رشته ی مهندسی شیمی، و معدل کارشناسی ارشد 16.68(بدون نمره ی تز) از همین دانشگاه در رشته ی مهندسی سیستم های انرژی تا به حال به تعدادی بسیار بسیار زیادی از استادهای آلمان ایمیل زدم و هنوز هیچ کس به من پذیرش نداده، فکر می کنم یا من یک چیزیم هست یا آلمان ایرانی ها رو دوست نداره

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط parishansamira نمایش پست ها
    من خودم به شخصه با معدل لیسانس 16.2 از دانشگاه شریف در رشته ی مهندسی شیمی، و معدل کارشناسی ارشد 16.68(بدون نمره ی تز) از همین دانشگاه در رشته ی مهندسی سیستم های انرژی تا به حال به تعدادی بسیار بسیار زیادی از استادهای آلمان ایمیل زدم و هنوز هیچ کس به من پذیرش نداده، فکر می کنم یا من یک چیزیم هست یا آلمان ایرانی ها رو دوست نداره
    شما که هم لیسانست و فوق شریف بودی چرا امریکا اقدام نکردی؟

Junior Member

سلام
    من رشتم جغرافیا- برنامه ریزی شهری منطقه ای هست . ولی هنوز نتونستم دانشگاه هایی که این رشته رو ساپورت میکنن ودانشگاه های برتر تو این رشته رو پیدا کنم . لطفا راهنمایی میکنید ؟ ممنون

Senior Member siavash86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemistry

سلام لطفا واسه رشته شیمی آلی هم دانشگاه معرفی کنید؟

Senior Member civil2015 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط hadi3215 نمایش پست ها
    سلام
    من رشتم جغرافیا- برنامه ریزی شهری منطقه ای هست . ولی هنوز نتونستم دانشگاه هایی که این رشته رو ساپورت میکنن ودانشگاه های برتر تو این رشته رو پیدا کنم . لطفا راهنمایی میکنید ؟ ممنون
    اگه اشتباه نکنم رشته شما به بعضی‌ گرایش‌های عمران هم بی‌ ارتباط نیست مثل حمل و نقل و راه و ترابری.اگه رشته کاملا مرتبط پیدا نشد اینارو هم در نظر بگیرید.

“Scientists dream about doing great things. Engineers do them.” -James A. Michener

فکر کنم خیلی واضحه این مسئله که دانشگاهها یا دانشکده ای که استاد ایرانی داشته باشه خیلی در گرفتن پذیرش کمک میکنه. چون خیلی از اساتید خارجی نمی دونند ایران کجاست! نمونشو زیاد شنیدم که ایمیل زدند به استاد خارجیه، رزومه دانشجو رو برده پیش استاد ایرانی و در موردش سوال پرسیده و خوب همین باعث شده که دانشجو پذیرش بگیره. پس ملاک خوبیه به نظر من.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)