صفحه 12 از 21 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 205

موضوع: دانشگاهائی که نسبت به ایرانیها خوشبین هستند یا پذیرش از آنها راحت هست

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دانشگاهائی که نسبت به ایرانیها خوشبین هستند یا پذیرش از آنها راحت هست

نقل قول نوشته اصلی توسط donsmj نمایش پست ها
    تعجبه کلا تو این تاپیک بزور اسم ده تا دانشگاه اومده بزور.بحثا اصلا ربطی به موضوع نداشت
    I really need some good universities that usually admitt Iranian students especially for undergraduate programs , help please.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دانشگاهائی که نسبت به ایرانیها خوشبین هستند یا پذیرش از آنها راحت هست

سلام
    دوستان من می خواستم بدونم چه دانشگاههایی برای دکترا برق مخابرات احتمال پذیرششون بیشتره؟
    لطفا راهنماییم کنین

Senior Member phoenix70 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط reg2 نمایش پست ها
    دقیقا USC پر ایرانی هست...بالاخص عمرانش.....بودن استاد ایرانی برا من و تو مزیت نیست سعید جان.....اون دانشجوهای ایرانی MSUهم به احتمال زیاد شریفین!!
    منم عقیدم اینه که بودن ایرانی تو یه دانشگاه واسه شریفیا و تهرانیا خوبه که ایرانیا میشناسن اونا رو.
    ولی واسه امثال من که اونجا نیستم نباید فرقی داشته باشه انگار
    ... Threatened by shadows at night

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Medical Biotechnology/Tehran University of Medical Sciences

سلام. من فوق لیسانس بیوتکنولوژی پزشکی دانشگاه تهران (ایران سابق) هستم، 2تا مقاله سابمیتی دارم و یه پوستر داخلی، تافل 81 و جی آرای 990 شدم که البته آبان دوباره امتحان جی آر ای میدم معدلم هم 18.88 هست و هم در دوره لیسانس هم فوق ریزنمراتم بالا بوده می خواستم ببینم با این شرایط که می خوام برای دکتری آمریکا اپلای کنم کدوم دانشگاها بهترق پذیرش میدن واسه یکی از رشته های بیولوژی، مولکولار بیولوژی، ایمنو، میکرب یا بیوشیمی؟ که یا استاد ایرانی که بچه های ایراینیو بگیره داشته باشه یا هرجوری که خلاصه شانسم بالاتر باشه؟ ممنون.

ApplyAbroad Superstar amir110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mahrou1 نمایش پست ها
    سلام. من فوق لیسانس بیوتکنولوژی پزشکی دانشگاه تهران (ایران سابق) هستم، 2تا مقاله سابمیتی دارم و یه پوستر داخلی، تافل 81 و جی آرای 990 شدم که البته آبان دوباره امتحان جی آر ای میدم معدلم هم 18.88 هست و هم در دوره لیسانس هم فوق ریزنمراتم بالا بوده می خواستم ببینم با این شرایط که می خوام برای دکتری آمریکا اپلای کنم کدوم دانشگاها بهترق پذیرش میدن واسه یکی از رشته های بیولوژی، مولکولار بیولوژی، ایمنو، میکرب یا بیوشیمی؟ که یا استاد ایرانی که بچه های ایراینیو بگیره داشته باشه یا هرجوری که خلاصه شانسم بالاتر باشه؟ ممنون.
    دوست عزیز شما قبل از هر چیز به یک نمره تافل بالای 90 (حتما) و جی آر ای بالای 1200 نیاز داری تا بتونی از جایی پذیرش بگیری.

نقل قول نوشته اصلی توسط gooliance نمایش پست ها
    دوستان کسی اطلاعی در مورد دانشگاهایی که تو رشته معماری ( دانشگاه تهران) خوب پذیرش میدن داره ؟
    دانشگاه کاسل - آلمان
    در رشته عمران و برق و بیولوزی بسیار آسان و راحت به ایرانیان پذیرش می دهد
    http://www.uni-kassel.de/uni/
    ویرایش توسط ariaie : October 27th, 2012 در ساعت 12:41 AM دلیل: ترکیب پست ها

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Aerospace

نقل قول نوشته اصلی توسط amir110 نمایش پست ها
    دوست عزیز شما قبل از هر چیز به یک نمره تافل بالای 90 (حتما) و جی آر ای بالای 1200 نیاز داری تا بتونی از جایی پذیرش بگیری.
    امیر جان خیلی قاطعانه گفتی، میشه لطفا منبع هم ذکر کنی؟
    ضمنا mahrou1 جان حرفی از رنک دانشگاه نزده و فقط هم نوشته می خواد پذیرش بگیره، با این شرایط من خیلیا رو دیدم که تو رشته های دیگه نه تنها پذیرش بلکه فاند هم گرفتن. منظورتون به خاطر رشتشونه که نمیتونن از جایی پذیرش بگیرن؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Medical Biotechnology/Tehran University of Medical Sciences

بله راستش منم خیلیا رو دیدم که با این شرایط پذیرش گرفتن البته در رشته های دیگه من رنکینگ برام مهم نیست و اصل پذیرشه اگه جایی رو دوستان میشناسند برای پذیرش با شرایط من ممنون میشم راهنماییم کنید.

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

نقل قول نوشته اصلی توسط mahrou1 نمایش پست ها
    چرا براي اروپا اقدام نمي كنيد؟
    کربلایم آرزوست...

Junior Member

سلام عزیزان : مرسی بخاطر راهنمایی و کمکتون
    لیسانس حسابداری از دانشگاه آزاد 14.37
    کارمند اداره مالیات از 3 سال پیش تا الان
    مقاله : هیچی
    توصیه نامه : ندارم
    زبان هم نمی دونم ، الان دارم سرچ می کنم اما به محض این که مشخص شد کجا و چطور برم ؛ با جدیت تمام می خونم
    1 - شانش پذیرش در شاخه های علوم اجتماعی ، اقتصاد ، مدیریت در مقطع فوق چقدره و برای کجا اقدام کنم بهتر نیجه میگیرم ؟
    2 می تونم پذیرش مشروط بگیرم و اونجا زبان بخونم ؟
    3 برای زبان فرانسه یا انگلیسی پذیرش و ویزا می دن ؟
    4 اگه اینا نشد ، برای لیسانس خودم پذیرش و ویزا می دن ؟

به امید خدا همتوووووون پذیرش و ویزاتون بیاد به زودی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)