صفحه 13 از 21 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 205

موضوع: دانشگاهائی که نسبت به ایرانیها خوشبین هستند یا پذیرش از آنها راحت هست

پیش فرض پاسخ : دانشگاهائی که نسبت به ایرانیها خوشبین هستند یا پذیرش از آنها راحت هست

معدل دیپلم و پیش دانشگاهی من 15 حالا میخواستم ببینم میتونم برای پذیرش در امریکا اقدام کنم و یه چیز مهم دیگه برای پذیرش برای کارشناسی در امریکا با دیپلم و پیش محدودیت سنی وجود داره اگه وجود داره تا چند سال می تونن اقدام کنن ممنون میشم اگه راهنمایی کنین

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دانشگاهائی که نسبت به ایرانیها خوشبین هستند یا پذیرش از آنها راحت هست

با سلام به دوستان عزیز من ارشد رشته زراعت دارم کدوم دانشگاه راحت تر فاند می ده؟ با تشکر یک فامیل درجه یک (دایی) می تونه در فاند گرفتن در آمریکا یا به هر شکلی کمک بکنه مخصوصا برای اقامت.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط raminrad نمایش پست ها
    سلام عزیزان : مرسی بخاطر راهنمایی و کمکتون
    لیسانس حسابداری از دانشگاه آزاد 14.37
    کارمند اداره مالیات از 3 سال پیش تا الان
    مقاله : هیچی
    توصیه نامه : ندارم
    زبان هم نمی دونم ، الان دارم سرچ می کنم اما به محض این که مشخص شد کجا و چطور برم ؛ با جدیت تمام می خونم
    1 - شانش پذیرش در شاخه های علوم اجتماعی ، اقتصاد ، مدیریت در مقطع فوق چقدره و برای کجا اقدام کنم بهتر نیجه میگیرم ؟
    2 می تونم پذیرش مشروط بگیرم و اونجا زبان بخونم ؟
    3 برای زبان فرانسه یا انگلیسی پذیرش و ویزا می دن ؟
    4 اگه اینا نشد ، برای لیسانس خودم پذیرش و ویزا می دن ؟

به امید خدا همتوووووون پذیرش و ویزاتون بیاد به زودی
    تا آزمون زبان نداده باشی هیچ کاری نمیشه کرد. اگه هزینه شرکت در دوره های زبان رو داشته باشی حتما می تونی بری اونجا زبان بخونی اما باید آزمون زبان مثل تافل و آیلتس بدی برای پذیرش.

سلام دوستان
    من فارغ التحصیل کاردانی در رشته نرم افزار کامپیوتر هستم و الان هم دانشجوی ترم آخر مهندسی آی تی در دانشگاه مالتی مدیا مالزی هستم.
    هدفم در انتخاب کشور برای مستر یا همون فوق لیسانس، دانشگاههای آمریکا هست.
    برای دانشگاه California state university, fullerton برای ترم fall 2013 اپلای کردم. با توجه به تجربیات شما دوستان عزیز میخواستم بدونم چقدر درصد گرفتن پذیرش از این دانشگاه رو دارم؟
    آیا دانشگاه دیگری هم کسی میتونه به من ساجست کنه که درصد گرفتن پذیرشش زیاد باشه؟

سوال دیگه اینکه چرا این دانشگاه با اینکه دانشگاه معروف و ایالتی ِ کالیفرنیا هست با این حال شرایط پایینی برای پذیرش میخواد؟ اشکالی وجود داره؟ با توجه به اینکه شهریه پایین تری داره نسبت به دانشگاههای توی کالیفرنیا..

سلام وقت دوستان بخیر.کسی کشوری که در رشته سرطان کبد و در بیوتکنولوژی زیستی به ایرانیان خوب پذیرش میده میشناسه؟؟؟؟من واسه دکترا میخوام اقدام کنم که 4 مقالات که دارم بیشتر در زمینه ویروس شناسی و ویروس های کبدی است.منتظر جوابمممممم

Junior Member

سلام
    میشه لطفا دوستانی که اطلاع دارند راهنمایی کنن واسه مستر برق کجاها پذیرش با فاند میدن ؟
    معدل 15.5 دانشگاه سراسری بدون مقاله ، 2 سال سابقه کار مرتیط، نمره زبان مشکل ندارم حداقل نمره رو میارم.

Junior Member

سلام دوستان
    ممنون از راهنماییهاتون.
    اگر ممکنو منو راهنمایی کنین. من براداروسازی اقدام کردم. جوابهای خوبی هم از اساتید خیلی خوب اومده. UIC, VIRGINIA, OHIO, UNC,howarrd, colombia.... . اغلب تعریف از cv va papersکردند. گفتند ابلای کن. مشکلم نداشتن GREست. چاره ای داره برای الان یا باید بیخیال امسال بشیم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Medical Biotechnology/Tehran University of Medical Sciences

سلام دوستان من برای یه استاد تو us davis university of california ایمیل زدم خیلی خوب بهم جواب داد گفت کار اپلایمو فالو میکنه و همه تلاششو میکنه که من برم تو گروهش ولی رنکش خیلی بالاس من نمیدونستم و نمره های تافل و جی آر ای من 81 و 1070 هست و همونطور که قبلا گفتم فوق بیوتکنولوژی دانشگاه تهران هستم و معدل لیسانس و فوقم هم 16.80و 18.88 به ترتیب هست. نمیدونم چی کار کنم اپلای کنم یا نه آخه deadline هم تا 7jan هست اگه بخام همین امرو فردا باید مدارکمو بفرستم. از طرفی هم یه استاد دیگه هم همین یونی بهم گفت من فاند ندارم که بگیرمت ولی اینجا ایرانی زیاده و کارشونم خوبه راضی بود از ایرانیا کلا اینجا مثنکه با ایرانیا آشنان و خود این استاد اصلیه که بهمok داده میگه اول ادمیشن کامیتی باید pre-selected candidate رو معلوم کنه بعد نظر اینو که خاستن میگه منو میخاد. تورو خدا زود جواب منو بدین من اپلای کنم؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sepehr2 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممنون از راهنماییهاتون.
    اگر ممکنو منو راهنمایی کنین. من براداروسازی اقدام کردم. جوابهای خوبی هم از اساتید خیلی خوب اومده. UIC, VIRGINIA, OHIO, UNC,howarrd, colombia.... . اغلب تعریف از cv va papersکردند. گفتند ابلای کن. مشکلم نداشتن GREست. چاره ای داره برای الان یا باید بیخیال امسال بشیم
    متاسفانه حتما حتما باید GRE داشته باشید.بدون GRE شک نکنید راحت ریجکت میکنند.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahrou1 نمایش پست ها
    سلام دوستان من برای یه استاد تو us davis university of california ایمیل زدم خیلی خوب بهم جواب داد گفت کار اپلایمو فالو میکنه و همه تلاششو میکنه که من برم تو گروهش ولی رنکش خیلی بالاس من نمیدونستم و نمره های تافل و جی آر ای من 81 و 1070 هست و همونطور که قبلا گفتم فوق بیوتکنولوژی دانشگاه تهران هستم و معدل لیسانس و فوقم هم 16.80و 18.88 به ترتیب هست. نمیدونم چی کار کنم اپلای کنم یا نه آخه deadline هم تا 7jan هست اگه بخام همین امرو فردا باید مدارکمو بفرستم. از طرفی هم یه استاد دیگه هم همین یونی بهم گفت من فاند ندارم که بگیرمت ولی اینجا ایرانی زیاده و کارشونم خوبه راضی بود از ایرانیا کلا اینجا مثنکه با ایرانیا آشنان و خود این استاد اصلیه که بهمok داده میگه اول ادمیشن کامیتی باید pre-selected candidate رو معلوم کنه بعد نظر اینو که خاستن میگه منو میخاد. تورو خدا زود جواب منو بدین من اپلای کنم؟
    حتما اپلای کنید وقتی این جوری از استاد جواب دارید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)