صفحه 14 از 21 نخستنخست ... 456789101112131415161718192021 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 205

موضوع: دانشگاهائی که نسبت به ایرانیها خوشبین هستند یا پذیرش از آنها راحت هست

پیش فرض پاسخ : دانشگاهائی که نسبت به ایرانیها خوشبین هستند یا پذیرش از آنها راحت هست

دوستان عزیز
    من فیزیکی
    با معدل لیسانس 13.33 دانشگاه تربیت معلم
    و معدل فوق 14.93 دانشگاه شهید بهشتی

7 تا مقاله ISI
    10 مقاله submitted

دو سال research assistant
    و رزومه قوی در محاسبات

تافل 87
    gre نامعلوم!

شانس فاند تو دانشگاه های زیر 150 امریکا رو دارم؟

لطفاا کمکم کنید واقع بینانه
    وافوض امری الی الله، انّ الله بصیرٌبالعباد

Senior Member vv_matin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UTSA

پیش فرض پاسخ : دانشگاهائی که نسبت به ایرانیها خوشبین هستند یا پذیرش از آنها راحت هست

نقل قول نوشته اصلی توسط sara59 نمایش پست ها
    دوستان عزیز
    من فیزیکی
    با معدل لیسانس 13.33 دانشگاه تربیت معلم
    و معدل فوق 14.93 دانشگاه شهید بهشتی

7 تا مقاله ISI
    10 مقاله submitted

دو سال research assistant
    و رزومه قوی در محاسبات

تافل 87
    gre نامعلوم!

شانس فاند تو دانشگاه های زیر 150 امریکا رو دارم؟

لطفاا کمکم کنید واقع بینانه
    فکر کنم باید در تاپیک مربوط به نظرخواهی در مورد پذیرش میپرسیدید این سوال رو!
    متاسفانه نمره تافل شما خیلی پایینه. همینطور هم معدل لیسانس و هم معدل فوقتون.
    نمره GRE تون هم مشخص نیست.
    در صورتی که یه تافل بالای 100، و یک GRE بالای 320 داشته باشید، با توجه به مقالات متعددتون شانس دارید. اما با این شرایط، واقع بینانه، با توجه به شرایط بد اقتصادی اونور و کم شدن فاندها...راستش زیاد خوشبین نیستم.
    ویرایش: مدیر عزیز این بخش اشاره کردند که GRE Subject هم باید امتحان بدید و خب طبیعتاً نمره اتون هم باید بالا باشه.
    تسلط ریاضی خودتون رو برای آزمون GRE بسنجید:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post1070293

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinab نمایش پست ها
    UT at Houston

never apply for the IE program!

am i rigth reg2 ??????

NCSU

never apply for it.

George Washington University

never apply for it. the head of the department (IE) is crazy !!!! they need IBT 100 (at least) however, the ranking of this university is FUNNY and for that FUNNY rank you do not need 100 in IBT !!!!!

Lehigh University for the Direct PhD.
    again IE program
    الان یعنی من تافلم بالای 100 شده، اپلای کنم جرج واشینگتون؟ دلیل دیگه ای برای بد بودنش غیر از این مورد نیست؟ دیدشون به ایرانیها منفی نیست؟

Junior Member

سلام به همگی من امروز یه خبره بد شنیدم از چند تا از دوستام که اقدام کردن برای امریکا و استرالیا و پذیرش گرفتند اما بهشون ایمیل زده شده و رجکت شده به این دلیل که ایرانی هستن ! میگن که دیگه در زمینهای انرژی که شامل رشته منم میشه(مواد) دیگه دانشجو نمیگیرن،این خبر صحت داره ؟؟؟؟؟؟

Member pouya.jiji آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UH, Environmental Eng

بله صحت داره، خیلی وقته این رشته ها تو بلک لیست هستن.

کلا به نظرم دانشگاه های رنک متوسط(بین 30 تا 65) نسبت به ایرانی ها خوشبین نیستن چون خیلی ها میرن از اونجا پذیرش میگیرن و وقتی از جای بهتر پذیرش میگیرن، بدون اطلاع دادن، میرن دانشگاه بهتر. البته این یه فرضیست

Junior Member

سلام

سلام من از مالزی MBA(فوق لیسانس مدیریت) و در ایران لیسانس میکروبیولوژی گرفتم. می‌خواستم ببینم از نظرِ دوستانی که با شرایط آشنا تر هستند، شانس گرفتن پذیرش برایِ دکترا مدیریت بیشترِ ، یا برای فوق لیسانس مرتبط با میکروبیولوژی اقدام کنم .. ؟

ممنونم از رهنماییتون پیشاپیش

سلام به همه دوستان مخصوصا اونهایی که وقت میگذارن جواب بقیه رو میدن
    از دانشگاه های المان کسی میدونه کدوم دانشگاه به ایرانیها خوش بین هستش
    من که به سه تا دانشگاه فرستادم ریجکت شدم ارلانگن هامبورگ و آخن
    لیسانس برق الکترونیک از دانشگاه سراسری زنجان با معدل 14.97 سال 88
    تافل ای بی تی 82
    جی ار ای 312 Q163 V149 AW3,5
    بدون مقاله
    سه سال سابقه کار مرتبط و یک سال تدریس نرم افزار متلب در دانشگاه و یک سال سابقه کار پاره وقت مرتبط
    برای فوق مخابرات قصد ادامه تحصیل دارم
    با تشکر

Junior Member

PhD Positions in Magnetic Resonance Imaging Research of Materials
    Magnetic Resonance (MR) and Magnetic Resonance Imaging (MRI) have been the subject of numerous Nobel prizes in the last fifty years, and they remain very dynamic research areas. MR and MRI have
    revolutionized many different areas of science and engineering. MRI is of course the world’s premier clinical diagnostic imaging method.
    The University of New Brunswick MRI Research Centre is one of the largest and best-known MRI of materials research groups in the world. Located in the Physics department at UNB we are a very inter disciplinary research group with graduate students and post-doctoral fellows from many different departments and faculties.
    We are currently recruiting new PhD students to commence in fall 2013 or winter 2014 in Physics, Electrical Engineering and Mechanical Engineering. The UNB MRI Research Centre has a strong history of graduate students from Iranian Universities and there is a good Iranian community in both the city of Fredericton and the university. If you are interested in joining our lab please check the lab web site http://www.unb.ca/fredericton/science/physics/mri/ then contact Dr. Bruce J. Balcom, Director of the MRI Research Centre at bjb@unb.ca.
    We seek Physics PhD students to undertake work on the development of new MRI measurement methods. We seek Electrical Engineering PhD students to work on new methods of measuring magnetic field gradient waveforms, which are fundamental to the majority of MRI methods. We seek Mechanical Engineering PhD students to undertake work on the design and application of magnetic resonance compatible metallic pressure vessels and core holders.
    In all cases students will find the UNB MRI Centre is a stimulating, hands-on, research environment that is on the leading edge of material science MRI world-wide.

فرصت های تحصیلی مقطع دکتری در پژوهش تصویرسازی تشدید مغناطیسی (ام آرآی) در مواد
    تشدید مغناطیسی (ام آر) و تصویربرداری تشدید مغناطیسی (ام آر آی) عنوان تعداد زیادی از جوایز نوبل پنجاه سال اخیر بوده است و همچنان به عنوان یکی از زمینه های فعال تحقیقاتی باقی خواهد ماند. ام آر و ام آر آی بسیاری از زمینه های علوم و مهندسی را دگرگون کرده است و مهمترین روش تصویربرداری تشخیصی به شمار می رود.
    مرکز تحقیقات ام آر آی دانشگاه نیوبرانزویک یکی از بزرگترین و مشهورترین گروه های پژوهش ام آر آی مواد در جهان است. این مرکز بین رشته ای در دپارتمان فیزیک این دانشگاه قرار دارد و دانشجویان تحصیلات تکمیلی و پسا دکتری از دانشکده های مختلف در آن پژوهش می کنند.
    ما هم اکنون در حال گرفتن دانشجویان جدید دکتری برای پاییز 2013 یا زمستان 2014 در رشته های فیزیک، مهندسی برق، و مهندسی مکانیک هستیم. مرکز ام آر آی دانشگاه نیوبرانزویک پیش از این دانشجویان تحصیلات تکمیلی زیادی از دانشگاه های ایران داشته است و ایرانیان زیادی نیز در این دانشگاه و همچنین شهر فردریکتون تحصیل و زندگی می کنند. درصورتی که مایل به پیوستن به آزمایشگاه ما هستید لطفا از سایت آزمایشگاه ما بازدید نمایید http://www.unb.ca/fredericton/science/physics/mri/ و سپس با دکتر بروس بالکوم، bjb@unb.ca، مدیر مرکز، مکاتبه کنید.
    ما به دنبال دانشجویان دکتری فیزیک برای توسعه روش های جدید اندازه گیری ام آر آی، دانشجویان دکتری مهندسی برق برای کار روی روش های اندازه گیری شکل موج گرادیان میدان مغناطیسی و دانشجویان دکتری مهندسی مکانیک برای طراجی وبکارگیری ظروف فلزی و نگهدارنده های مغزه های نفتی تحت فشار هستیم.
    دانشجویان، مرکز ام آر آی دانشگاه نیوبرانزویک را محیطی مهیج، پژوهشی و همراه با تجربه عملی در مرزهای دانش کاربرد ام آر آی درعلوم مواد خواهند یافت.

Junior Member

با سلام به همه اعضا این سایت
    من کارشناسی و ارشدم را در در رشته شیمی در دانشگاه دولتی گذرانده ام و معدل کارشناسی 15.39 و معدل ارشد 18.06 و نمره تزم 19.5.و موضوع تزم در رابطه با نانو می باشد..2 مقاله ISI دارم و 3 مقاله در کنفرانس و همایش های داخلی...1 سال سابقه کار در یک شرکت معتبر هم دارم..امسال قصد دارم در آزمون آیلتس شرکت کنم...میخواستم من را راهنمایی کنید که برای ادامه تحصیل در مقطع دکترا از دانشگاههای هلند، سوییس و سوئد در کدام دانشگاهها شانس پذیرش و بورسم بیشتر است و به ایرانی ها بهتر پذیرش می دهند؟
    با تشکر و سپاس

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)