صفحه 15 از 21 نخستنخست ... 56789101112131415161718192021 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 205

موضوع: دانشگاهائی که نسبت به ایرانیها خوشبین هستند یا پذیرش از آنها راحت هست

پیش فرض پاسخ : دانشگاهائی که نسبت به ایرانیها خوشبین هستند یا پذیرش از آنها راحت هست

با سلام به دوستان عزیز
    در مورد پست دکتری برای رشته هایی مثل بیوتکنولوژی پزشکی کسی اطلاعاتی داره؟

پیش فرض پاسخ : دانشگاهائی که نسبت به ایرانیها خوشبین هستند یا پذیرش از آنها راحت هست

اماخیلی ازدوستان من هستند که در همین سال های اخیر رفتند
    نمیشه در این مورد یک حکم کلی داد،فکر کنم خیلی به دانشگاه مقصد ربط داشته باشه
    مثلا نروژ خیلی سهت به ایرانی ها ویزا میده جدیدا.

اماخیلی ازدوستان من هستند که در همین سال های اخیر رفتند
    نمیشه در این مورد یک حکم کلی داد،فکر کنم خیلی به دانشگاه مقصد ربط داشته باشه
    مثلا نروژ خیلی سهت به ایرانی ها ویزا میده جدیدا.
    نقل قول نوشته اصلی توسط melodyy نمایش پست ها
    سلام به همگی من امروز یه خبره بد شنیدم از چند تا از دوستام که اقدام کردن برای امریکا و استرالیا و پذیرش گرفتند اما بهشون ایمیل زده شده و رجکت شده به این دلیل که ایرانی هستن ! میگن که دیگه در زمینهای انرژی که شامل رشته منم میشه(مواد) دیگه دانشجو نمیگیرن،این خبر صحت داره ؟؟؟؟؟؟

Junior Member

سلام دوستان. من لیسانس زبان انگلیسی و فوق لیسانس مدیریت جهانگردی دارم. برای مقطع دکترا کدوم دانشگاه رشته جهانگردی رو داره وراحت تر پذیرش می ده و فاند میده. اگه کسی اطلاع داره لطفا منو راهنمایی کنه.

سلام
    من از دانشگاه UQAM در مونترال تازه پذیرش گرفتم در رشته علوم کامپیوتر. رنکینگ خوبی داره و قسمتمهندسی اون هم اسمش ETSهست. فقط مشکل اینه که فرانسه زبان هست ولی خوب همین شانس رو میبره بالا چون دیگه چینیها و هندی ها اپلای نمیکنن. اگه بتونین یه استاد پیدا کنید در اپلای زیاد سخت نمیگیرن. من خودم با مدرک موقت پذیرش گرفتم. مخصوصا دانشکده علومش خوبه و یکی دو تا استادایرانی هم تو دانشکده مدیریت داره.

Junior Member

سلام
    کسی می دونه برای گرایش حرکات اصلاحی و آسیب شناسی ورزشی چه دانشگاهی یا چه کشوری می شه اقدام کرد؟یا حتی رشته های مرتبط

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع علم و صنعت

با سلام می شه لطفا در مورد رشته صنایع هم بگید کدوم دانشگاه ها راحت تر می گیرند؟

Junior Member

با سلام دوستان در مورد life Science Zurich Graduate School کسی چیزی میدونه؟ چه جور جایی معتبر هست یا نه؟ ممنون می شم راهنمایی کنید من رشتم محیط زیست.
    با تشکر

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط faezeh66 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من لیسانس زبان انگلیسی و فوق لیسانس مدیریت جهانگردی دارم. برای مقطع دکترا کدوم دانشگاه رشته جهانگردی رو داره وراحت تر پذیرش می ده و فاند میده. اگه کسی اطلاع داره لطفا منو راهنمایی کنه.
    سلام
    ايران
    در پناه راستي
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Junior Member

سلام
    من لیسانس و در حال حاضر ارشد مواد شریف می خونم. پایان نامه ارشد من در زمینه بیو مواد است ولی گرایشم شناسایی و انتخاب مواد. میشه بگید کدام یک از دانشگاه های امریکا تو این رشته، نظر مساعدتری نسبت به ایرانی ها دارند؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)